2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Arkadaslar yrn opu var.cok kaygiliyim ilk defa olacagi icin ne kadar suruyor..anestezi almadim da daha once tirstim biraz.

Arkadaslar yrn opu var.cok kaygiliyim ilk defa olacagi icin ne kadar suruyor..anestezi almadim da daha once tirstim biraz.
Kaygılı olmaya gerek yok rahat ol stres yapma uyutup yumurtaları alıyorlar uyanınca biraz ağrı yapıyor normal olarak süre olarak kişiden kişiye ve yumurta sayısına göre değişir en fazla 2 saat sürer herhalde..

Ayyy harika bi uyku o tadını çıkar.. Bende ilk kez opuda uyumuştum.süper bişey.olanları duydum ama benim Ağrı'm sızım kanamam hiç bişeyim olmadı.çok rahat ve güzeldi... :halay::halay::halay:

Kizlar ya sizi boyle hemen baslamak icin sabirsizlanirken gorunce kendime getirdiniz beni 1 sene istemiyorum agustosta baslicam diyip duruyordum simdi esim soruyor aman canim ocak subat gibi yapariz diyorum :KK70: beni cok motive ettiniz valla sagolun

Kizlar ya sizi boyle hemen baslamak icin sabirsizlanirken gorunce kendime getirdiniz beni 1 sene istemiyorum agustosta baslicam diyip duruyordum simdi esim soruyor aman canim ocak subat gibi yapariz diyorum :KK70: beni cok motive ettiniz valla sagolun
Onu bile bekleme bence.. Kendini hazır hissettiğin ilk an git.

X