2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Sagol canım hiç duymamıştım peki hangi bölgeden yapıldığının bi önemi var mı?
Valla eşim sırtından yaptırdı.bizde bırak morfolojisi sperm hiç yoktu.azospermiydi.hacamattan 6 ay sonra 10bin sperm çıktı.üstüne bidaha yaptırdı ama hiç bakmadık eminim daha da artmıştır.

Valla eşim sırtından yaptırdı.bizde bırak morfolojisi sperm hiç yoktu.azospermiydi.hacamattan 6 ay sonra 10bin sperm çıktı.üstüne bidaha yaptırdı ama hiç bakmadık eminim daha da artmıştır.
Masallah canım Rabbim vesile kılmış mucizene..azosperm konusunada yaz mutlaka bunu
Biraz arastırdım da görüntüler ürküttü
O sırttaki izler tamamen geciyor mu cok agrılı birsey mi günlük hayatı etkiliyor mu
Çok sordum kusura bakma emi
Allah razı olsun şimdiden

Rica ederim Can'ım.. Biz bilmeyerek sırt Ağrı'sı için yaptırdık.kesinlikle acıyan bişey deil.o izlerde tamamen kayboluyor. Bir kez bende yaptırdım inanılmaz rahatlatan bişey.zaten artık faydalı olduğu tıbben de kabul edildi tıp merkezlerinde dahi yapılıyor.ama korkulacak hiç birşeyi yok.kuş gibi oluyorsun.ben ilk başta okadar korktum ki ama hamile kalmasam kesin Bikez daha yaptıracaktım. Sen bile yaptırabilirsin.ama günleri var onun ayda 3 gün yapılabiliyor.araştırırsın zaten.günlük hayatı kesinlikle etkilemiyor Buarada.eşim sabah yaptırıp işine devam etti hep.unutuyorsun bile yaptırdığını okadar acısız yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…