2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar değerim 508 olmuş hamd olsun. Bununla teyit ettik ki benim beta yüzde 70 80 civarı artıyor demek ki. Pts bide keseye Gidem bi Ohh çekeM :)
Allahımmmmmm.. Rabbim yüzüne baksın sonuna kadar.. Ben de bugün güzel sonuçlar alırım inşallah....Can'ımın içi oğlun olcak senin herhalde.. Oğlanlar yavaş ilerliyormuş eski bi topikte okumuştum..

Ayyy insallah yrabbim yaaaa :)))
Seni hamilesin diyerek dövsem tık Demicen he.... Bu kadar odaklanma kızım.olmazsa da olmaz. Daha Zaman'ı değilmiş diyip yeni tedavilere yelken açarsın. Nolur yıpratma kendini.derdimiz bu şükürler olsun. Millet ne hastalıklarla boğuşuyor.beterinden korusun rabbim..

Valla hee millet ucunculeri dordunculeri goruyo.bu daha ilkinde pes etti hee.daha dur yolun basindasin canim.

Kızlar değerim 508 olmuş hamd olsun. Bununla teyit ettik ki benim beta yüzde 70 80 civarı artıyor demek ki. Pts bide keseye Gidem bi Ohh çekeM :)
Hadi canim gozun aydin..gayet guzel hic uzdugune degmedi bak okadar kendini.bende okadar heveslenip idrar yaptim ama tabikide tek cizgi.aksini beklemiyodum zaten:)) maksat gecen seferden kalma testler bosa gitmesin:))))

Allahımmmmmm.. Rabbim yüzüne baksın sonuna kadar.. Ben de bugün güzel sonuçlar alırım inşallah....Can'ımın içi oğlun olcak senin herhalde.. Oğlanlar yavaş ilerliyormuş eski bi topikte okumuştum..
Ayy şu işi bi güzel tamamlayim da canım. Oğlan kız hiic farketmez :) çok korkmustum iki gündür. Sonucun çıkınca yaz emi. İlk sonucun çok iyi zaten. Bu da güzel allahın izniyle.

Ay çok korkuyorum yaaa hiç bir belirti de yok yaa çıkmazsa bayramın 1.gunu uzulurmuyum acaba
Yoksa yok Can'ım napıyım elinde sonunda öğrenicen. İstersen akşamı bekle ama olcakla ölüceğin önüne geçilmiyor.. Benim belirtilerim daha bugün başlıyor sanki etten çok etkilendim. Öğürmekten içim dışıma çıktı..

Ayy şu işi bi güzel tamamlayim da canım. Oğlan kız hiic farketmez :) çok korkmustum iki gündür. Sonucun çıkınca yaz emi. İlk sonucun çok iyi zaten. Bu da güzel allahın izniyle.
İnşallah Can'ım.ancak bitti kurban işleri akşamda yatılı misafir vardı sabah uğurladık. 1 saate gidip vericem kanı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…