2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kız taktın hee :) bi negatif cikarsa sorarim sana :))
Müneccim miyim ben ya? Günah keçisi yapma beni.ama analık iç güdülerim oldu diyo.. Olmadıysa da daha ilk denemen Can'ım bidahakine olur. Bu yola girdin mi pes etmek yok.. Çok güzel ve anlamlı bişey için savaş veriyoruz.bu harika bi duygu.normal hamile kalanlar bizim yarımız kadar anne.. Biz daha hamile kalmadan başlıyoruz sıkıntılara.

Orası öyle tabi cnim. Biz naparsak yapalim rabbimin izin verdigi zamanda olacak. Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin tek duam bu.

Ayy daha iki belki 3 saat sonra çıkacak ki ben böyle laboratuarın gözünü seveyimçok korkuyom yaaa karnim agriyir inan ki oysa o kadar olumsuz sonuc aldım ki .kendime 1 hak daha da verdim 2 Sebe sonra 3 buz bebeğim için ama yine de korkuyom iste

Denizatidenizyildizi inş canım ya inş benim kızım tuttuğunda da belirti yoktu ama 10 dk kanaman olmuştu kahverengi .11.günüm şimdi oda yok hep olur diyordum baştan beri ama nasip bakkalım son günler yaklaşımla insan negatif oluyor ama

İnş pozitif görecen cnm seni o kadar iyi anlıyorum o bekleme heyecanı başka bi şey

Iki duyguyuda barındırmak cok garip bi olumluyum bi olumsuz :))

Y yaasemintt canim ben oylesine yaptim testi ya.cikmicagini biliyodumda.hemde erken gebelik testi falan degil yani.ilkinde on tane almistim.5 i buna kaldi dedim onuncu gun kan vermeyw gidene kadar hergun yapayim bitane:)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…