2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Demi yaaa bu tup insanı yoruyor desem kendimiz istiyoruz bile bile sıkıntıları göre göre istiyoruz ne yapalım bizimde mukafatikiz bundan olsun inş sonuç çıkar çıkmaz yazarım pozitif nefatif artık Rabbim ol dediuse olacak değilse okul ev is ve gezmelere devam...mutlak ağlarım 3 beş gün ama Rabbim onunda sabrini veriyor sadece inanıyorum bir olacak hayırlı sağlıklı bir sürü evlatlarım kızımın kardeşleri olacak allahın izniyke

Simdi senin kaçıncı günün cnim?
Bugun 5. Gun benim canim.hicbisey yok valla belirti falan.sadece ignelerden kalcalarim mahvoldu zor yuruyorum okadar.evde 5 tane test vardi ben yapmaya basladim.valla bence yapmak sanki daha iyi.tabi cikmiyo diye cok kendini yipratmamak sartiyla.brn ilkinde hic yapmamistim direk kana gittim negatif olunca direk sok gecirdim valla.idrarla en azindan insan bi alisiyo gibi ne bilim.

Bn hastaneye gitmeden önce yapiyim diyorum varsa mutlu mutlu beklerim yoksa hazırlıklı beklerim diye.

Kizçeler 10.gun 99 du ya degerim.12.gun 241 allahima sukur..bidaha test istemedi doktor,persembe ultrason randevumuz var..
Çok şükür..Allah tamamına erdirsin canım keyifli bi dokuz ay gecirip saglıcakla kucagına alırsın inşallah
Bizede dua et

Iyi bayramlar kizlar masallah bu ara topik canlandi biraz eylul basi bizim icin biraz zor gecmisti.degerleri katlanalar pozitif alanlara hayirli olsun insallah bidahaki bayrama kucaklarinda bebisleriyle girecekler.insallah pesinizden bizde yetisiriz :)

İyi bayramlar anneler, anne adayları, bu yola baş koyanlar.. Rabbim gönlünüze göre versin..MaşaAllah yine pozitif sonuçlar artmaya başladı.. Negatif alanı vururum Pozitif sonuçların arkası kesilmesin.. Hep böyle devam etsin..

Keşke şaka deseydim annemde aynen öyle diyor şaka demi ben inanmayavagim senin test tarihin 16 si ama 11.günum şaka falan değil yani gerçek negatif ama çok isterdim olumlu olsun

Keşke şaka deseydim annemde aynen öyle diyor şaka demi ben inanmayavagim senin test tarihin 16 si ama 11.günum şaka falan değil yani gerçek negatif ama çok isterdim olumlu olsun
Olsun be canım herşey bizim için. Neyimiz kolay oldu ki bu olsun. Vardir herseyde bi hayir emin oll. Rabbim bize bizden daha iyi kaderler yazıyor. Biz sadece çok geç anliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…