2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

kızlar benim yumlar ikinci günde dondurulmuş hemen. biri 4 biri 6 biri 7 hücre olarak. çok erken değil mi? doktorum istemiş öyle. ama niye daha fazla beklenmedi anlamıyorum canım sıkıldı çok erken değil mi bilen var mı?

Transfer olmayacak mıydı peki?

yine aradım fragmantasyon yok iyi kalitedeler sorun yok dediler bakalım. sayıca az 3 tane o yüzden dondurulmuş hemen.

yine aradım fragmantasyon yok iyi kalitedeler sorun yok dediler bakalım. sayıca az 3 tane o yüzden dondurulmuş hemen.

Allah yardımcın olsun canım kalite bir yere kadar benim iki transferim de birinci kaliteydi olmadı işte.. Nasip meselesi bu inşallah üçü de sağlıklı çözünür ve tutunur sana..

Embriyolarin kalitesi ve kac hucreli oldugu tedavinin sonucunun olumlu olmasi icin onemli bir kriter belki de bizlerin psikolojisi icin daha onemli ama embriyolarin tutunmasi icin bildigimiz veya bilmedigimiz o kadar cok faktor varmis ki... mucize...
Hepimiz en kisa zamanda mucizelerimize kavusuruz

Slm arkadaşlar. Yarın sabah 9. 30 - 10 gibi opum var dualariniza talibim bu ikinci deneme inşallah bu defa olumlu ilerler hersey.
Pembe uçurtma canım embriyo ların durumu nedir var mı bi haber inşallah. Sen nasılsın ağrım var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…