2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Cevabin icin sağol canim bakalım bana kısa mi diyecekler yoksa uzun mu polikistik o. Hastasiyim esimde bir problem yok ben hangi gruba gircem bakalim...
Canim kısa protokol hgnm arkadaşımzn anlattı gi gibi. İlk tedavisi olumsuz olana ya da embriyo kalitesi düşük olana uzun protokol deneniyor. Ben şuan ilki negatif olduğu için uzun protokol basladm. Adetin 21. Günü iğneyle başlıyorsun. Diğer adeti olduğunda ikinci günü de bikaç iğneyle daha başlıyorsun. Toplumda ben üç ayrı iğne kullandm. Bugün 10. Günüm 13. Gün yumurta m toplanacak inşallah.

Kızlar bu topıktede oyle gıbı gorunuyor okudugum kadarıyla,erkek kısırlığı ne kadar cok..yenılen ıcılendenmı anlamıyorum..

P pembe ucurtma canim bugün opu var. Çok heyecanlisindir. Rabbim yardimcim olsun. Kaliteli yumurtaların toplansin bol bol ve hepsi de döllensin inşallah. Sonra da annelerine sıkıca tutunsunlar. Canim dualarim seninle. Güzel haberlerle gel bekliyoruz.

kızlar çok teşekkür ederim opu oldu 11 yumurta toplandı, Kolayca bitti şükür. yarın haber gelecek inşallah güzel olsun herşey, hepimiz için :) sevgiler hepinize.[/QUOTE]
Geçmiş olsun canım inşallah hepsi döllenir ve bölünür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…