2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

gerçekten de çok heyecanlı :) ben ayın 20sinde adetimin 2. günü başladım tedaviye, toplamda 9 gün puregon kullandım, son 5 gündür de erken çatlamalarını önlemek için orgalutran kullandım. dün akşam saat 2100de de ovitrelle çatlatma iğnesini yaptım. sabah 8de de opu olacak allahın izniyle. öğrenebildin mi kaç gün daha süreceğini?_

Kızlar transferim yapıldı üçüncü gün embiryosu olarak.. Biri çok iyi sesi doktor diğeri de ona destek olacak dedi. Umarım hayırlı sonuçlar alırım. Test tarihim 10 ağustos bu arada
Tatlım hayırlı olsun inşallah bebişin seninle olacak. 10 ağustosta topicimizde yeni hamişimizi ilan edeceğiz Allah'ın izniyle inşallah

Kızlar transferim yapıldı üçüncü gün embiryosu olarak.. Biri çok iyi sesi doktor diğeri de ona destek olacak dedi. Umarım hayırlı sonuçlar alırım. Test tarihim 10 ağustos bu arada
Gulce27 Canım hayırlı olsun. Galiba senin de benim gibi 3. Denemen. İnşallah bu son olsun ve embriyoların seni bırakmasın hiç. Sonucunu heyecanla bekliyorum. Sevgiler

Bende 25 temmuzda basladim canim adetimin 3.gününde doktor pazartesi cagirdi kontrole catlatma ignesi olacagim carsamba da benim opu olacak aramizda 5 gün var canim:)

Oyy hadi masallah sıkı sıkı tutunsun annişine inşallah
Şimdiden soyliyim belirtilere takılma sakın kendini dinleme oyalanacak seyler bul..psikoloji çok onemli bu surecte
Bu sefer olacak Allahın izniyle

mavimli gecmiş olsun en onemli asamayı geride bıraktın şu opu işlemi gözümde çok büyüyor benim
İnşallah hepsi döllenir canım.
Edit senin ilk denemeymiş ilk ve son olsun inş

Canim hayirli ugurlu olsun. Sıkı sıkı tutunsunlar inşallah. Sonucunu çok heyecanla bekliyorum

teşekkürler canım aslında bu ikinci denemem ilkinde transfer olmadı malesef canım. umarım bu sefer olur ve tutar

ay hadi hayırlısı inşallah güzelce tutar canım iyi haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…