2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar merhaba
Yarın ilk muayeneye gıdıyorum cok heyecanlıyım .. Yarın ne yapılacak tam olarak bıraz snlatın rahatlayayım:)

Yumurta toplama işi nasıl oluyor. Ağrı oluyor mu ne kafar sürüyor.. Çok merak ediyor ve korkuyorum hiç bir bilgim yok

Yumurta toplama işi nasıl oluyor. Ağrı oluyor mu ne kafar sürüyor.. Çok merak ediyor ve korkuyorum hiç bir bilgim yok
Anesteziyle yaptiklari icin bir sey hissetmiyorsun. Kendine geldikten sonra toplanan yumurta sayisina gore adet agrisi gibi bir agri oluyor. Agrin fazla olursa agri kesici igne bile yapiyorlar ama korkulacak bir sey yok. Uyurken olup bitiyor :)

Kızlar merhaba
Yarın ilk muayeneye gıdıyorum cok heyecanlıyım .. Yarın ne yapılacak tam olarak bıraz snlatın rahatlayayım:)
Adetli isen muaynr edip ilaç dozunu ve kullanımını anlatıcaklar.sadece görüşmeye gidiyorsan tüm testlerine bakıp muaynr edip nasıl bir yol izliyceğinize karar vericek.hayırlı olsun cabım

Anesteziyle yaptiklari icin bir sey hissetmiyorsun. Kendine geldikten sonra toplanan yumurta sayisina gore adet agrisi gibi bir agri oluyor. Agrin fazla olursa agri kesici igne bile yapiyorlar ama korkulacak bir sey yok. Uyurken olup bitiyor :)
Benim ilkinde 14 yumurta toplandı hiç ağrım olmadı ikincisinde 28 yumurta toplandı ağrim cok oldu ameliyatlı gibi ama dayanılmıycak bişey değil;-)

Slm arkadaşlar. Yarın sabah 9. 30 - 10 gibi opum var dualariniza talibim bu ikinci deneme inşallah bu defa olumlu ilerler hersey.
Pembe uçurtma canım embriyo ların durumu nedir var mı bi haber inşallah. Sen nasılsın ağrım var mi
Canım ben bol şans diliyorum dualarım seninle bugün. İnşallah çok kaliteli yumurtaların ve embriyoların olacak hiç sıkıntı yapma.

Slm arkadaşlar. Yarın sabah 9. 30 - 10 gibi opum var dualariniza talibim bu ikinci deneme inşallah bu defa olumlu ilerler hersey.
Pembe uçurtma canım embriyo ların durumu nedir var mı bi haber inşallah. Sen nasılsın ağrım var mi
Canim opu çok güzel geçer inşallah. Rabbim sıkıntısız hayırlı haberler almayı nasip etsin. Kaliteli yumurtaların ve embriyolarin olsun inşallah. Duaların seninle. Güzel haberlerle gel.

Kasık ağrılarım var, belim çok ağrıyor bi de az yesem bile şişiyorum anlamadım. Cumartesi doktora gidicem inşallah keseyi görürüz. Şimdilik bizden bu kadar bide hep size dua ediyoruz :emir_bebek::dua:
Canim ilk 3 ay normal diyorlar ama sen ihmal etme kontrollerini o ağrılar bize de bu sebeple nasip olsun insallah:)

Canım iki gün çok kötü geçti. Cumartesi kahve lekeler başladı. Üstüne kalça agrisi kasik agrisi vardı. Hep yattım. Bugün biraz daha iyiyim. Hatta yine düşünüyorum dedim. Bu benim 8. Hamileligim. Umarim devam eder.
Kötü düşünme canım benim. İyi düşün iyi olsun. Lekenmeler yerleşme mi acaba? Bi doktora git istersen progestan falan verir belki.

Canim ilk 3 ay normal diyorlar ama sen ihmal etme kontrollerini o ağrılar bize de bu sebeple nasip olsun insallah:)
Bana kalsa bu haftasonu gidecektim doktora ama erken birşey gözükmez dedi arkadaşlar. O yüzden sabırsızlıkla cumartesiyi bekliyorum. İnşallah sizlerinde kasıkları beli falan ağrır, az yiyip şişersiniz inşaaaaalllaaaaahhhhh :KK70::KK70::KK70:

Kötü düşünme canım benim. İyi düşün iyi olsun. Lekenmeler yerleşme mi acaba? Bi doktora git istersen progestan falan verir belki.
Canım artık kendime dr. Oldum. Kanımda pihtilasma var aynı zamanda. betahcg sonucunu alınca protestan kullanmaya başladım zaten. Clexan aspirin folikasit kullaniyorum. Bu leke en son hamileligimde de gelmişti. Tam adet gününde şimdi de öyle oldu. Ayın 8 de dr.a gitmeyi planlıyorum. Sen bir git bakalım sonra da ben:nazar::nazar::nazar:

X