2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Rahim filmi 20sinde cekildim. Evet arastirmistim kanitlanmis hamileligi arttirdigi. Keci boynuzuna cok inaniyorum onunla yukselmisti bizim. Ilk test %2 cikmisti. Ne eylerse rabbim guzel eyler. Topige ilk geldigimde senin msjlarini okudum sonra bi baktim hamile oldugunu yazmissin. Bized3 nasip olur ins. Sende saglikla kucagina alirsin hic meraak etme
merhaba cnm benim eşimde varikosel kaynaklı ekimde ameliyat oldu sayımız 5 milyon civarı ileri hareketli 0 yreinde hareketli 2 hareketsi 98 di. biz mayıs dda tüp bebeğe başladık ama progesteron hormonum yükseldiği için ohss riskinden transfer olmadı 2 ay bekldk adetim bayrama geldiği için bu aya kaldı hayırlısıyla. yani 98 milyon sayı var bence hiç telaş yapma. bizde pıscı tekniği kullandılar ona bile sperm gelmedi. kendileri dölledi bu nedenle. 17 yumurta toplandı 15 işleme alındı 8 kaldı geriye ben ilk gün . yumurtalarım döllenmeyince nasıl ağladım anlatamam ama kısmet:)

Bir de gerçekten herkes söylüyor ya kafaya takmayın diye. Biliyorum takmamazlık olmuyor. Ama mesela bizim bir anlık umursamazlığımızda geldi bebiş. Ben her ay yum günü takip ederdim, ilişkiden sonra 45 dk ayaklarımı dikerdim havaya, belime yastık koyardım vs. Ama ne zamanki normal yolla olmayacağına inandık aşılama ve tüp bebek görüşmeleri yapmaya başladık o ara tuttu. Ne yum günümü takip ettim ne ayaklarımı diktim ne başka bişey... Şimdi ne desem boş yine takacaksın kafaya. Ama şu var öyle bir an geliyorki takmıyorsun, unursamıyorsun o an umutlarının bittiği an ve işte o zaman Allah yardım ediyor.
Ben tamda o andayım iste. Yumurtlama haftam yapmak istemiyorum. Cunku yapinca umutlanicam en azindan yapmazsam beklentim olmaz diyorum yapmiyorum gecistiyorum hep :KK43:

merhaba cnm benim eşimde varikosel kaynaklı ekimde ameliyat oldu sayımız 5 milyon civarı ileri hareketli 0 yreinde hareketli 2 hareketsi 98 di. biz mayıs dda tüp bebeğe başladık ama progesteron hormonum yükseldiği için ohss riskinden transfer olmadı 2 ay bekldk adetim bayrama geldiği için bu aya kaldı hayırlısıyla. yani 98 milyon sayı var bence hiç telaş yapma. bizde pıscı tekniği kullandılar ona bile sperm gelmedi. kendileri dölledi bu nedenle. 17 yumurta toplandı 15 işleme alındı 8 kaldı geriye ben ilk gün . yumurtalarım döllenmeyince nasıl ağladım anlatamam ama kısmet:)
Rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun. Gece ruyamda ikiz erkek bebek seviyodum :KK43:(

Canim sen dollenmedi yazmissin embiriyo olusmadimi??Yani trasfer tapilmadi dimi??Doktorun ne dedi bu duruma???aciklama yaptimi size???

P pembe ucurtma canim ben 4 gün ilaclarimi kullandim bugün 5. Günüm en büyük yumurtam 14 sonra 13 12 diye gidiyor 4 gün ilac kullanan biri icin degerler nasil sence simdi hastanedeyim ben daha doktorumla detayli konusamadik birazdan cagiracaklar
maşallah canım gayet iyiler, inşallah hepsi kaliteli olsun. ilacın ne, dozu kaç? benim 175lik puregonla 4. gün en büyüğü 12 idi.
kaç tane yumurta var?
benim yarın sabah opu olacak :)

Merhaba kızlar, benimde adet yaklaşıyor ama izinlerde bi değişme yok malesef. Benimde eylüle kalır sanırım o zamanda açılmaz ise gelecek yaza inşAllah. Belki o zamana kadar doğal yoldan kalırım nasibimde varsa.

Canım eve geldik şimdi 7 tane toplanmış yarın belli olurmuş kaçı döllenecek. inşallah güzel kaliteli döllenir bir kaç tane.
Maşallah canim transfere az kaldı. İnşallah güzel güzel döllenirler saglikli embriyolar olurlar ve annecigine sıkı sıkı tutunurlar amin

maşallah canım gayet iyiler, inşallah hepsi kaliteli olsun. ilacın ne, dozu kaç? benim 175lik puregonla 4. gün en büyüğü 12 idi.
kaç tane yumurta var?
Canim senin cok az kalmis ya cok heyecanli insallah kalitelidir hepsi:) canim ben 150lik gonal f 75lik de merional kullaniyorum 7 tane 10un üstünde var birkac kucuk var onlari ölcmediler zaten doktor harika büyümüs dedi ama yaklasik kac günüm daha var onu birazdan ogrencem:) senin catlatma ignen kacinci gun oldu canim:)

Merhaba kızlar, benimde adet yaklaşıyor ama izinlerde bi değişme yok malesef. Benimde eylüle kalır sanırım o zamanda açılmaz ise gelecek yaza inşAllah. Belki o zamana kadar doğal yoldan kalırım nasibimde varsa.
Canım ya bu izin meselesi kötü oldu. Rabbim en hayırlı zamanda nasip edecektir. Inşallah hayırlı bir gelişme olur

kaç tane yumurta var?
Canım yarın opu var demek. Umarim güzel geçer. Kaliteli yumurtaların olur ve hepsi de döllenir inşallah

X