2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ay nasıl canım ya gamze niye yok olmaz öyle ya söyle ona gelsin

aaaaa niye yokk birimizemi darildi yoksa vaktinimi cok aliyorduki ,tuhh uzuldum

Aaaaa nedenmiş oo noldu o olmazsa olmaz

minione bu gece rüyamda hep seni ve oğluşunu gördüm bize gelmiştiniz çok seviniyorduk oğlumla:)
Bu arada ne zaman geliyınuz bize:)
ayy hayir olsun cnm
insallah :))) kismett ins cok istiyorum gelmeyi ama su tek uykuya gectigimizden beri hic biryerlere gidemez oldum ben yaa ((
saat 1-1,5 gibi yatiyo bu seferde 2 saat uyuyo 3,5-4 te uyaniyor ardindan yemegini yedir oldumu sana 5
diceksin gel bende uyut,onuda denedim ne zmn akranimiz olan bir arkadssin evine gitsem bu coxuk uyumo :) sonrada aksam erkrnden ystip gece 1 de dikiliyor
bayramdan sonra ins bir cozum yolu dusunecegim cnm
yada ilk gorusmemizi ikimizede ort en yakin bir avmde aZda olsa bir sey icipte giderebiliriz cnm
sence nasil olur???

Gelseydiniz çok iyi olurdu ama uyku sorunu olacaksa bana uyar

Bende tutamiyorum iste kendimi :)

Eşiyle ilgili bir sorun mu oldu ki en son yine degistirmisti ya nickini insallah oyle degildir geri doner aramiza
Ay nasıl canım ya gamze niye yok olmaz öyle ya söyle ona gelsin

aaaaa niye yokk birimizemi darildi yoksa vaktinimi cok aliyorduki ,tuhh uzuldum

Aaaaa nedenmiş oo noldu o olmazsa olmaz

minione bu gece rüyamda hep seni ve oğluşunu gördüm bize gelmiştiniz çok seviniyorduk oğlumla:)
Bu arada ne zaman geliyınuz bize:)
Eşi istemiyormuş kızlar gamzede kırmak istememiş

Ne kadar iyi bir eşin varmış hic savunmuyormus diye düşünmüştüm ki telefonla ilgili mevzuyu yazinca sen vazgectim canim ayip etmiş sana kendi kullansin defolu telefonu

İnşallah canım ben de özeniyorum süslü püslü giydirmeye :) Gamzeye de çok üzüldüm ya inşallah dönebilir aramıza. Size de iyi yolculuklar tatlım

Gamzenin aramizdan ayrildigina cok uzuldum.
Sosyal medya da kullanmiyor nerden ulasacagiz simdi

Kizlar daha once bahsetmistim, kpss sinavina hazirlaniyorum son 3 ay daha siki ders cakismak icin kizima bakici yada kres dusunuyorum diye.

Komsularimin bakicilari bir kac aya bosa cikiyor ama benim zaten az zamanim var. Bir tanedi 2 haftaya bosalacak, o eve yarim gun 450 ye geliyirdu. Bende kendi evinde 3 saatligine 300 e bakmasini teklif ettim. 350 de dese tamam diyecektim. Ama kendi evinde 3 saatligine 450 dedi, cok sinirlendim.

Bir de dun krese gittik, kreste oyun grubunda kalacak. 4 kisilik sinif sabah 10 aksam 5 arasi. Hem bakiciya gore daha uzun sure hem daha uygun.

Bana bastan beri aslinda kres uygun geliyordu bunku ailelerden uzakta oldugumuz icin insan yuzu gormuyor yabani yetisiyor. Kreste sosyalllesir biraz diye.

İnsallah hakkimizda hayirlisi olur

Ne kadar iyi bir eşin varmış hic savunmuyormus diye düşünmüştüm ki telefonla ilgili mevzuyu yazinca sen vazgectim canim ayip etmiş sana kendi kullansin defolu telefonu
Ah ahh canim kullanir mi kullanmaz note 4 u bana ver. Sen kullan bu defoluyu dedim...yaptiracak kamerasını....sana bir daha tel aldırmiycam,ruhun duymaz Alirim dedim...bir de bana hic sukretmiyirsun diyor has odun

kızlar 18 ay aşıları önümüzdeki ay değil mi

Bizim sağlık oocağındaki hemşire 1 Temmuz da gelin demişti canım..
Bize oyle...bayramdan sonra gelin dedi.baktım. karta 18 temmuz muş

Insaallah canim hayirlisi hakkinda.rabbim emeklerini Bosa cikarmasin Ins
Cok yuksek fiyat istemiş Bajici..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…