2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hayirlisi olsun canim ama inşallah kizin olur o hissi de yaşarsın :) elti hakkinda da inşallah dediğiniz gibi olur yaptigi yalakaliklar elinde patlar

Hicbir hazirlik yapma bence canim ne yoracaksin kendini 2 cocukla bi de...ayy ne kötü dimi bayramda sevmedigin haz etmedigin biriyle bayramlasmak sohbet etmek zorunda kalmak

Selam canim nasilsin?
Hayirli olsun hihami cim...ne guzel bir kiz bir erkek evlat....ikisinin tadina bakmak,..
Ben geleyim sana ben yiyeyim oh misss...bayramda zor canim bu odunlar ayni giderler mi...

Hayirlisi olsun canim ama inşallah kizin olur o hissi de yaşarsın :) elti hakkinda da inşallah dediğiniz gibi olur yaptigi yalakaliklar elinde patlar
patıyor canım hemde nasıl patlıyor ama işte o yalakalık huyları hep devam ettiği için erkekler (ne iyi kadın bunca yaşafıklarımıza rağmen hiç bozuntuya vermiyor) diyorlar..
Benim eltim kaç kere kıskançlığından durduk yere olay çıkardı eşim buna şahit çünkü o bana çatıyordu, eşim haksızlık yaptığını anlar beni savunurdu eşimin hiç bi günahı yokken neden böyle yapıyorsun diyordu hatta kv bile yüzüne katşı sen bunları kıskançlığından yapıyorsun diyordu sonuç kv bana bir gün en iyi gelinim o dedi ve en kötü gelinde o halbuki...

Yani canım Pinking Tree nin dediği gibi en iyisi takmamak bende takmam normalde sadece bazen eşim ileri gidiyor kendimi tutamıyorum..

Gunaydinlar
Aksam iftardan sonra caya ablama gittim...sahura da kaldim annemler vardi...saat sabahin 5 inde yattim 10 bucukta öğrencim Aradi uyandirdi...nasilsin hocam diye aramistim diyor derdine ne oldu kardesim sabah sabah

Gunaydinlar
Aksam iftardan sonra caya ablama gittim...sahura da kaldim annemler vardi...saat sabahin 5 inde yattim 10 bucukta öğrencim Aradi uyandirdi...nasilsin hocam diye aramistim diyor derdine ne oldu kardesim sabah sabah
sabah sabah benimde tel çaldı allah allah kim bu dedim numarda rehberimde yok adamın biri doğru numarayı ama yanlış kişiyi aramış
bide numaramı ezbere söyledi bu numara değilmi diye evet numara doğruda aradığın kişi ben değilim allahtan sapık çıkmadı benide uykumdan etti

Esim bana tel aldi ama hic söylemiyor. Kaca aldigini nerden aldigini netten alıyor zaten.15 gunde gelemedi geldi tel hic acilmadi geri gonderdi LG g2 bu arada alacagi tel...bu iste bir bit yenigi var sen alirken hic boyle olmaz kac kez aldin dedim ki tel kurdu alisveris kurdu bir esim teknolajik seylere onem verir en iyisini alir ama kendineymis bunu bir kez daha anladim....neyse kıvırdı kivirdi sonra anlatti...bana aldigi tel sifir ben kesinlikle ikinci el istemiyrum dedim huylaniyrum da...sıfır. ama tel in kamerasinda zerre gibi bi hasar var cekerken siyah bi goruntu oluyo azcik...anliycaniz bana defolu tel almis....bana basinda desen takmazdim dedim...abdullah aliyr telimi dusuruyor bende pek onem vermem. Anlamam cok da zaten amaaa esimin boyle yapmasi zoruma gitti...sıkıyorsa sen kendine defolu tel al dedim mumkunati yok almaz....haksiz degil miyim yuzune bisey Demedim ama uzuldum kizlar

Haklısın canım benim bu olaydan anladığım ve seni tanıdığım kadarıyla mülayim bi kişiliğin var ya nasıl olsa ses çıkarmaz diye alıyım geçiyim ne olacak dedi. Ben olsam senin yerine gider kendi paramla iyi bişi alırdım hiç ona sormadan olay aslında telefon değil burda ( iş görse bile) sırf şu mantığından kurtulması için

canimmm hayirlisi olsunnn
bnmde icimden gecen hep kizdi zaten ama yinede bekleyip diger dr un yorumundan sonra soyle daha bir saglam sevinmek dilegiyleee

Selam canim nasilsin?

Hayirli olsun hihami cim...ne guzel bir kiz bir erkek evlat....ikisinin tadina bakmak,..

Ben geleyim sana ben yiyeyim oh misss...bayramda zor canim bu odunlar ayni giderler mi...
İyiyim çok şükür, yorgunluk ve yoğunluk dışında bi sıkıntı yok.
Size yeniden adapte olmaya çalışıyorum....
Epey gelişmeler varmış... yeni gelen ve gelecek olan bebeklere sağlık diliyorum...
Bol bol geçmiş okuyorum...

haklısın canım ayıp etmiş eşine söyle kırıldığını güzel bir şekilde

hoş geldin

Merhaba kızlar, kk yorumlarım ramazan sebebiyle epey yavaşlamıştı. Sabahtan beri de yazayım diyorum elim gitmedi yine ülke karanlık. Bu ortamda nasıl çocuk büyüteceğiz onu düşünüyorum. Ülke nereye sürükleniyor güzelim vatan ne halde. Artık söylenecek söz yok zaten...

Selam kızlar ulke yine karanlık Allahım aydınlık gunlere ulaştırsın inşallah

Gunlerim çok yoğun geçiyor yazamıyorum
Okuyorum arada
Cuma gece rizeye yolculuk başlayacak inşallah 3 yere uğrayarak gidicez geze geze uzun yolu bu şekilde bolelim dedik
Alışverişi hazırlığı bitmiyor valla
Çamasır yıkayıp çıkanı utuleyip yerşleştiricem bugun inşallah

bitoss çok geçmiş olsun canm 2 hafta once ablamın kızı oldu 3 yaşında kolay atlattı sizinde oyle olur inşallah

Pinking Tree gozunuz aydın canm çok sevindim

hihami ayyy super haber inşallah doğru çıkar yaaaaa bende istiyorum kız bebiş kilotlu çorap falan giydirmek istiyorum :)

Çiş meselesi konuşulmuş
Ben arhana soruyordum hep çiş yaptın mı diye bezini tutuyordu sorunca
3 gun once kendiliğinden bezini tutarak çiş dedi ve kaka yapmaya başladı hissediyor ve bana soyluyor 3 gundur
Ama memlekete gideceğimiz için yarım kalmasın diye bayramdan sonrayı bekliyorum inşallah unutmaz

Birde artık gamzecan aramızda olmayacakmış,kk hayatım bitti dedi onun için hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…