2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Gamzenin aramizdan ayrildigina cok uzuldum.
Sosyal medya da kullanmiyor nerden ulasacagiz simdi :KK43:

Kizlar daha once bahsetmistim, kpss sinavina hazirlaniyorum son 3 ay daha siki ders cakismak icin kizima bakici yada kres dusunuyorum diye.

Komsularimin bakicilari bir kac aya bosa cikiyor ama benim zaten az zamanim var. Bir tanedi 2 haftaya bosalacak, o eve yarim gun 450 ye geliyirdu. Bende kendi evinde 3 saatligine 300 e bakmasini teklif ettim. 350 de dese tamam diyecektim. Ama kendi evinde 3 saatligine 450 dedi, cok sinirlendim.

Bir de dun krese gittik, kreste oyun grubunda kalacak. 4 kisilik sinif sabah 10 aksam 5 arasi. Hem bakiciya gore daha uzun sure hem daha uygun.

Bana bastan beri aslinda kres uygun geliyordu bunku ailelerden uzakta oldugumuz icin insan yuzu gormuyor yabani yetisiyor. Kreste sosyalllesir biraz diye.

İnsallah hakkimizda hayirlisi olur
canım hayırlı olsun annesi olarak en doğru kararı sen verirsin

Gamzenin aramizdan ayrildigina cok uzuldum.
Sosyal medya da kullanmiyor nerden ulasacagiz simdi :KK43:

Kizlar daha once bahsetmistim, kpss sinavina hazirlaniyorum son 3 ay daha siki ders cakismak icin kizima bakici yada kres dusunuyorum diye.

Komsularimin bakicilari bir kac aya bosa cikiyor ama benim zaten az zamanim var. Bir tanedi 2 haftaya bosalacak, o eve yarim gun 450 ye geliyirdu. Bende kendi evinde 3 saatligine 300 e bakmasini teklif ettim. 350 de dese tamam diyecektim. Ama kendi evinde 3 saatligine 450 dedi, cok sinirlendim.

Bir de dun krese gittik, kreste oyun grubunda kalacak. 4 kisilik sinif sabah 10 aksam 5 arasi. Hem bakiciya gore daha uzun sure hem daha uygun.

Bana bastan beri aslinda kres uygun geliyordu bunku ailelerden uzakta oldugumuz icin insan yuzu gormuyor yabani yetisiyor. Kreste sosyalllesir biraz diye.

İnsallah hakkimizda hayirlisi olur

Hakkında hayırlısı olsun canım.. Kreş tecrübeleirni benimle de pylaş. Benim kızım da bana bağımlı tek gördüğü surat benim ve ben de ocaktan sonra drop off yapmak istiyorum haftada üç gün.. Senin miniğin tecrübe ve tepkisini merak ediyorum inş güZel olr her şey..

Hakkında hayırlısı olsun canım.. Kreş tecrübeleirni benimle de pylaş. Benim kızım da bana bağımlı tek gördüğü surat benim ve ben de ocaktan sonra drop off yapmak istiyorum haftada üç gün.. Senin miniğin tecrübe ve tepkisini merak ediyorum inş güZel olr her şey..
Bebis nasil tatlim ya lohusalik nasil gidiyor kizin alisabildi mi kardesine

Gamzenin gitmesine çok üzüldüm ve şok oldum. :KK43: inşallah doner bir an önce, cidden yoklugu hissediliyor.

Pinking Tree Pinking Tree canım hayırlı olsun sağlıkla büyüt bebeğini. Serayı krese mi gonderiyosun yoksa yanlismi okudum? Birde gonderiyosan memnun musun? Alismasi sureci nasıl oldu acaba?

Safransari Safransari Bende yari zamanlı başlamak istiyorum calismaya ve bana yürüme mesafesinde olan bir kurum psikolog ariyomus canım, gidip görüşmek istiyorum ama eşim kresi kabul etmiyor, seni okuyunca şimdi biraz daha cesaretlendim. En fazla haftada iki gün bırakmak istiyorum bende. Bu arada kresle ne kadara anlaştin acaba?

hayirli cumalar arkadaslar
kadir gecemiz mubarek olsunn
ahhh simdide baske bir sorunla karsi karsiyayim
basurmu cikti makat catlagimi tam
olarak bilmiyorum
ama 1,5 aydir hafiftn vardi ramazan gireli aciyla tuvalete giriyorum
eczaneden krem aldim ,lifli beslenmeye calisiyorum gecmezse dr a gidecegim
:KK43:(((

Herkese hayirli kandiller ve hayirli cumalar dilerim...hepinizin kalbinden gecen ne dilegi varsa kabul olsun insallah...öpüyorum bebislerinizi ve sizleri :KK200:
Sizede hayırlı kandiller canım:)
hayirli cumalar arkadaslar
kadir gecemiz mubarek olsunn
ahhh simdide baske bir sorunla karsi karsiyayim
basurmu cikti makat catlagimi tam
olarak bilmiyorum
ama 1,5 aydir hafiftn vardi ramazan gireli aciyla tuvalete giriyorum
eczaneden krem aldim ,lifli beslenmeye calisiyorum gecmezse dr a gidecegim
:KK43:(((
geçmiş olsun canım..

Insaallah canim hayirlisi hakkinda.rabbim emeklerini Bosa cikarmasin Ins
Cok yuksek fiyat istemiş Bajici..

canım hayırlı olsun annesi olarak en doğru kararı sen verirsin

Gamzenin gitmesine çok üzüldüm ve şok oldum. :KK43: inşallah doner bir an önce, cidden yoklugu hissediliyor.

Pinking Tree Pinking Tree canım hayırlı olsun sağlıkla büyüt bebeğini. Serayı krese mi gonderiyosun yoksa yanlismi okudum? Birde gonderiyosan memnun musun? Alismasi sureci nasıl oldu acaba?

Safransari Safransari Bende yari zamanlı başlamak istiyorum calismaya ve bana yürüme mesafesinde olan bir kurum psikolog ariyomus canım, gidip görüşmek istiyorum ama eşim kresi kabul etmiyor, seni okuyunca şimdi biraz daha cesaretlendim. En fazla haftada iki gün bırakmak istiyorum bende. Bu arada kresle ne kadara anlaştin acaba?

Kizlar 2 gundur 2 ser saat birakiyorum, normaalde bana cok bagimli ama birakirken aglamiyor. Kapida bekliyorum aglayacak mi diye hemen oyuna daliyor.

Dun cok guzel yemek yemis, bugun pek fazla yememis. Bugun sabah baya parates kizartmasi yedi, tokdu buyuk ihtimal.

Ben ogle uykusunda tereddut ediyorum, ogretmeni ve yardimciai keainlikle kaygi etmememi soyluyor. Evde ana kucaginda sallayarak uyuyor, orda bakalim nasil aliskanlik kazanacak.

Ben yarim gun veriyorum. 10.30-17 arasi 350 tl fiyati. Fiyati bakiciya gore cok cok uygun.

Buda menusu. Sabah kahvaltisinda olmayacak, ogle yemegi ve ilkindi kahvaltisini yoyecek. Komsum da bu krse gondermisti, ondan biliyorum menuyu uyuyorlar her zaman.
IMG-20160629-WA0010.jpeg

hepinize çooook teşekkürlerrr.. :) kuzum hemen toparlandı çk şükür ilk iki gün baya masum ve usluydu(ne çok sevinmiştim akıllandı diye :KK70: ) sonra devam yaramazlığa hiç durmuyor düşücek acıtcak pipiyi diye korkuyorum :KK43: ve sargısı açıldığında hafif kanadı ve kızarıklık var sünnet olduğundan beri. normaldir inşallah geçmezse yine izmire git gel yapcaz malesefki bi tek orda çocuk cerrahisi var..

I imspecial canım ya nereye gittin inşallah tekrar dönersin eşin izin verir girmene çk üzüldüm gittiğine :KK43:

minione minione geçmiş olsun canımm

Hepinize trk yek yazmak istiyorum yazamıyorum:KK43:
Eşim tr'deki patlamadan kılpayı kurtulmuş psikolojisi çok bozuk:KK43:
Kızım başta bebeğin bizim olduğunu ablamadı getiren hemşirelerin sandı ablanın bebeği diye bana gösteriyor cici yapıyordu derken zamanla olayı abladı şimdi hep obu emzirir altını değiştirirken anne mama ninni diye ağlıyor sanki açlıktan uykusuzluktan ölmüş gibi...
Bir de bebek aşlarkeb koşup bana sarılıuyor ona gitmiyim diye.. Vs vs kafasına emzik atıyor..

Göğüs uçlarım felaket:KK43: emzirmeyi unutmuşum:) benden hBerler böyle:)

Queen_21 Queen_21 canım ben değil sarfansari verdi kreşe ben de ocak ayında oyun gruplarına vermek istiyorım kısmetse..

Safransari Safransari bu yaş çocukları her şeyi anlatıyor aenden ayrılmıyorsa ve az çocuk varsa çok öok iyi canım en güzelini yapmışsın.. Ben daha wc kapısını kapama aşamasına bile gelemedim:KK43: :) bi mt öteme gitmez..

Hepinize trk yek yazmak istiyorum yazamıyorum:KK43:
Eşim tr'deki patlamadan kılpayı kurtulmuş psikolojisi çok bozuk:KK43:
Kızım başta bebeğin bizim olduğunu ablamadı getiren hemşirelerin sandı ablanın bebeği diye bana gösteriyor cici yapıyordu derken zamanla olayı abladı şimdi hep obu emzirir altını değiştirirken anne mama ninni diye ağlıyor sanki açlıktan uykusuzluktan ölmüş gibi...
Bir de bebek aşlarkeb koşup bana sarılıuyor ona gitmiyim diye.. Vs vs kafasına emzik atıyor..

Göğüs uçlarım felaket:KK43: emzirmeyi unutmuşum:) benden hBerler böyle:)

Queen_21 Queen_21 canım ben değil sarfansari verdi kreşe ben de ocak ayında oyun gruplarına vermek istiyorım kısmetse..

Safransari Safransari bu yaş çocukları her şeyi anlatıyor aenden ayrılmıyorsa ve az çocuk varsa çok öok iyi canım en güzelini yapmışsın.. Ben daha wc kapısını kapama aşamasına bile gelemedim:KK43: :) bi mt öteme gitmez..
Canim allah kolaylik versin sana da.
Bu donemi en kolay bir sekilde atlatirsin insallah.
Benim kiz basbasayken bana yapisikta, kalabalik ortamda aramiyir

Gogus yarasi ilk bebekte olur sadece saniyordum, 2. Bebekte yine cekecez demek :KK43:

Canim allah kolaylik versin sana da.
Bu donemi en kolay bir sekilde atlatirsin insallah.
Benim kiz basbasayken bana yapisikta, kalabalik ortamda aramiyir

Gogus yarasi ilk bebekte olur sadece saniyordum, 2. Bebekte yine cekecez demek :KK43:

Ben de ilk bebekte olur, ikincide öok olmaz sanıyordum bir de emzirmeyi bırakalı çok olmadı diye olmaz sanıyordum ama malesef oluyormuş:KK43:(
Ağlamadan kreşe giriyorsa demek mi orada mutlu.. Bence çocuğunun ihtiyacı olan şeyi yapmışsın.. Darısı başıma inş:)

Selaam kızlar çok yoruldum kendime kıyafet almamıştım çıktım alışveriş yaptım bide oruçluyum öldüm susuzluktan neyseki bayram kıyafeyimi aldım bu sene almicam dedim ama evdekileri çok giydim yeni lazımdı bana inş eşim beğenir:)

Pinking Tree Pinking Tree allah yardımcın olsun vanım gerçekten zor biz bi taneyle başa çıkamıyoruz senin iki tane üstelik ikiside bebe..
İnan geçen bende sana bi soru soracaktım kendi kensime dur dedim kadının başı şimdi az kalabalık bide benim sorularımla uğrqşmasın dedim:))

Safransari Safransari kreş işine çok sevindim fiyatıda bayaa uygunmuş yazacam yazqcam bi türlü yazamadım:)

minione minione
Nego Nego
@momofboys
Duha22 Duha22
Dafiduck Dafiduck
Ve aklıma gelmeyen kızlar nerdesiniz topik çpk sakin:KK43:
Ah ah I imspecial cım olaydı buralarda buralar böyle sakinmi olurfu çok özledim onu:KK61: buda eşine gelsin:lülülü:

Selaam kızlar çok yoruldum kendime kıyafet almamıştım çıktım alışveriş yaptım bide oruçluyum öldüm susuzluktan neyseki bayram kıyafeyimi aldım bu sene almicam dedim ama evdekileri çok giydim yeni lazımdı bana inş eşim beğenir:)

Pinking Tree Pinking Tree allah yardımcın olsun vanım gerçekten zor biz bi taneyle başa çıkamıyoruz senin iki tane üstelik ikiside bebe..
İnan geçen bende sana bi soru soracaktım kendi kensime dur dedim kadının başı şimdi az kalabalık bide benim sorularımla uğrqşmasın dedim:))

Safransari Safransari kreş işine çok sevindim fiyatıda bayaa uygunmuş yazacam yazqcam bi türlü yazamadım:)

minione minione
Nego Nego
@momofboys
Duha22 Duha22
Dafiduck Dafiduck
Ve aklıma gelmeyen kızlar nerdesiniz topik çpk sakin:KK43:
Ah ah I imspecial cım olaydı buralarda buralar böyle sakinmi olurfu çok özledim onu:KK61: buda eşine gelsin:lülülü:
Canım bayram temizliği yemeği derken yoruluyorum, birde bu bayram bana hiç bayram değil biliyorsun.
Güle güle giy kıyafetini, modanisadan getirttim ben , çanta ayakkabı elbise ama 4 tanesi oldu 44 bedenler büyük oldu. Pek renksiz olanlara kaldım mecburen :) asıl bayrama düşündüklerim bol oldu.
I imspecial la çok üzüldüm hala şoktayım birde.

Canım bayram temizliği yemeği derken yoruluyorum, birde bu bayram bana hiç bayram değil biliyorsun.
Güle güle giy kıyafetini, modanisadan getirttim ben , çanta ayakkabı elbise ama 4 tanesi oldu 44 bedenler büyük oldu. Pek renksiz olanlara kaldım mecburen :) asıl bayrama düşündüklerim bol oldu.
I imspecial la çok üzüldüm hala şoktayım birde.
Canim olani gule gule giy.
44 beden tabi buyuk olur sana :)
Bende kotondan 38 beden ceket getirttim buyuk oldu
Birde carsidan 42 beden kumas pantolon aldim ancak oldu
Benim ust bedenle alt beden baya uyumsuz

X