2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Selam kızlar ulke yine karanlık Allahım aydınlık gunlere ulaştırsın inşallah

Gunlerim çok yoğun geçiyor yazamıyorum
Okuyorum arada
Cuma gece rizeye yolculuk başlayacak inşallah 3 yere uğrayarak gidicez geze geze uzun yolu bu şekilde bolelim dedik
Alışverişi hazırlığı bitmiyor valla
Çamasır yıkayıp çıkanı utuleyip yerşleştiricem bugun inşallah

@bitoss çok geçmiş olsun canm 2 hafta once ablamın kızı oldu 3 yaşında kolay atlattı sizinde oyle olur inşallah

@Pinking Tree gozunuz aydın canm çok sevindim

hihami hihami ayyy super haber inşallah doğru çıkar yaaaaa bende istiyorum kız bebiş kilotlu çorap falan giydirmek istiyorum :)

Çiş meselesi konuşulmuş
Ben arhana soruyordum hep çiş yaptın mı diye bezini tutuyordu sorunca
3 gun once kendiliğinden bezini tutarak çiş dedi ve kaka yapmaya başladı hissediyor ve bana soyluyor 3 gundur
Ama memlekete gideceğimiz için yarım kalmasın diye bayramdan sonrayı bekliyorum inşallah unutmaz

Birde artık gamzecan aramızda olmayacakmış,kk hayatım bitti dedi:KK66: onun için hayırlısı olsun.
Ay nasıl canım ya gamze niye yok olmaz öyle ya söyle ona gelsin :KK43: :KK43:

Okuyorum arada
Cuma gece rizeye yolculuk başlayacak inşallah 3 yere uğrayarak gidicez geze geze uzun yolu bu şekilde bolelim dedik

@bitoss çok geçmiş olsun canm 2 hafta once ablamın kızı oldu 3 yaşında kolay atlattı sizinde oyle olur inşallah

hihami hihami ayyy super haber inşallah doğru çıkar yaaaaa bende istiyorum kız bebiş kilotlu çorap falan giydirmek istiyorum :)

Çiş meselesi konuşulmuş
3 gun once kendiliğinden bezini tutarak çiş dedi ve kaka yapmaya başladı hissediyor ve bana soyluyor 3 gundur
Ama memlekete gideceğimiz için yarım kalmasın diye bayramdan sonrayı bekliyorum inşallah unutmaz

Birde artık gamzecan aramızda olmayacakmış,kk hayatım bitti dedi:KK66: onun için hayırlısı olsun.
aaaaa niye yokk birimizemi darildi yoksa vaktinimi cok aliyorduki ,tuhh uzuldum :KK43:

Okuyorum arada

Çiş meselesi konuşulmuş

Aaaaa nedenmiş oo noldu o olmazsa olmaz:KK43:

minione minione bu gece rüyamda hep seni ve oğluşunu gördüm bize gelmiştiniz çok seviniyorduk oğlumla:)
Bu arada ne zaman geliyınuz bize:)
ayy hayir olsun cnm
insallah :))) kismett ins cok istiyorum gelmeyi ama su tek uykuya gectigimizden beri hic biryerlere gidemez oldum ben yaa :KK43:((
saat 1-1,5 gibi yatiyo bu seferde 2 saat uyuyo 3,5-4 te uyaniyor ardindan yemegini yedir oldumu sana 5 :KK43:
diceksin gel bende uyut,onuda denedim ne zmn akranimiz olan bir arkadssin evine gitsem bu coxuk uyumo :) sonrada aksam erkrnden ystip gece 1 de dikiliyor :KK70:
bayramdan sonra ins bir cozum yolu dusunecegim cnm
yada ilk gorusmemizi ikimizede ort en yakin bir avmde aZda olsa bir sey icipte giderebiliriz cnm :KK66:
sence nasil olur???

ayy hayir olsun cnm
insallah :))) kismett ins cok istiyorum gelmeyi ama su tek uykuya gectigimizden beri hic biryerlere gidemez oldum ben yaa :KK43:((
saat 1-1,5 gibi yatiyo bu seferde 2 saat uyuyo 3,5-4 te uyaniyor ardindan yemegini yedir oldumu sana 5 :KK43:
diceksin gel bende uyut,onuda denedim ne zmn akranimiz olan bir arkadssin evine gitsem bu coxuk uyumo :) sonrada aksam erkrnden ystip gece 1 de dikiliyor :KK70:
bayramdan sonra ins bir cozum yolu dusunecegim cnm
yada ilk gorusmemizi ikimizede ort en yakin bir avmde aZda olsa bir sey icipte giderebiliriz cnm :KK66:
sence nasil olur???
Gelseydiniz çok iyi olurdu ama uyku sorunu olacaksa bana uyar:KK66:

patıyor canım hemde nasıl patlıyor ama işte o yalakalık huyları hep devam ettiği için erkekler (ne iyi kadın bunca yaşafıklarımıza rağmen hiç bozuntuya vermiyor) diyorlar..
Benim eltim kaç kere kıskançlığından durduk yere olay çıkardı eşim buna şahit çünkü o bana çatıyordu, eşim haksızlık yaptığını anlar beni savunurdu eşimin hiç bi günahı yokken neden böyle yapıyorsun diyordu hatta kv bile yüzüne katşı sen bunları kıskançlığından yapıyorsun diyordu sonuç kv bana bir gün en iyi gelinim o dedi ve en kötü gelinde o halbuki...

Yani canım @Pinking Tree nin dediği gibi en iyisi takmamak bende takmam normalde sadece bazen eşim ileri gidiyor kendimi tutamıyorum..
Bende tutamiyorum iste kendimi :)

Eşiyle ilgili bir sorun mu oldu ki en son yine degistirmisti ya nickini insallah oyle degildir geri doner aramiza:KK43:
Ay nasıl canım ya gamze niye yok olmaz öyle ya söyle ona gelsin :KK43: :KK43:

aaaaa niye yokk birimizemi darildi yoksa vaktinimi cok aliyorduki ,tuhh uzuldum :KK43:

Aaaaa nedenmiş oo noldu o olmazsa olmaz:KK43:

minione minione bu gece rüyamda hep seni ve oğluşunu gördüm bize gelmiştiniz çok seviniyorduk oğlumla:)
Bu arada ne zaman geliyınuz bize:)
Eşi istemiyormuş kızlar gamzede kırmak istememiş

Selamlarr canlarim...col şükür. Yeni telim geldi.....okudum geçmişi

@bitoss cokkk gecmis olsun atlattin cok sukur...mavis yakisikli hemencecik iyilesir ins

@Pinking Tree gozunaydin....tekrardan. anne olmaz..hem zor hem guzel...rabbim yardimcin olsun guc kuvvet versin insaallah

@imspecial. Sunnet bizde yaptircaz guya daha bi gun bulamadik...ama yaptircaz ins...hayirli olsun simdiden..

Dafiduck Dafiduck ben eltileri anlatirim gicijliklarini esimde hicc savunmaz...sen kizlari dinle savunuyrsa anlatmiycan...adam annesini babasını. Bile savunmaz bana karsi:oha:

Nego Nego nasil kadinmis...yaa...cok sukur kurtuldun...benim. kv nin nazi hala bana. Geciyo...eltilerin biri yok buda gidicek arabistana offf kaldim bu kadina...cozum bulmam lazim...hos esim destek neyseki yoksa iyice ezilirdim....hayir diyemiyrum ben...
Ne kadar iyi bir eşin varmış hic savunmuyormus diye düşünmüştüm ki telefonla ilgili mevzuyu yazinca sen vazgectim canim ayip etmiş sana kendi kullansin defolu telefonu

Okuyorum arada

Çiş meselesi konuşulmuş

İnşallah canım ben de özeniyorum süslü püslü giydirmeye :) Gamzeye de çok üzüldüm ya inşallah dönebilir aramıza. Size de iyi yolculuklar tatlım

Gamzenin aramizdan ayrildigina cok uzuldum.
Sosyal medya da kullanmiyor nerden ulasacagiz simdi :KK43:

Kizlar daha once bahsetmistim, kpss sinavina hazirlaniyorum son 3 ay daha siki ders cakismak icin kizima bakici yada kres dusunuyorum diye.

Komsularimin bakicilari bir kac aya bosa cikiyor ama benim zaten az zamanim var. Bir tanedi 2 haftaya bosalacak, o eve yarim gun 450 ye geliyirdu. Bende kendi evinde 3 saatligine 300 e bakmasini teklif ettim. 350 de dese tamam diyecektim. Ama kendi evinde 3 saatligine 450 dedi, cok sinirlendim.

Bir de dun krese gittik, kreste oyun grubunda kalacak. 4 kisilik sinif sabah 10 aksam 5 arasi. Hem bakiciya gore daha uzun sure hem daha uygun.

Bana bastan beri aslinda kres uygun geliyordu bunku ailelerden uzakta oldugumuz icin insan yuzu gormuyor yabani yetisiyor. Kreste sosyalllesir biraz diye.

İnsallah hakkimizda hayirlisi olur

Ne kadar iyi bir eşin varmış hic savunmuyormus diye düşünmüştüm ki telefonla ilgili mevzuyu yazinca sen vazgectim canim ayip etmiş sana kendi kullansin defolu telefonu
Ah ahh canim kullanir mi kullanmaz note 4 u bana ver. Sen kullan bu defoluyu dedim...yaptiracak kamerasını....sana bir daha tel aldırmiycam,ruhun duymaz Alirim dedim...bir de bana hic sukretmiyirsun diyor has odun :mad:

kızlar 18 ay aşıları önümüzdeki ay değil mi

Bizim sağlık oocağındaki hemşire 1 Temmuz da gelin demişti canım..
Bize oyle...bayramdan sonra gelin dedi.baktım. karta 18 temmuz muş

Gamzenin aramizdan ayrildigina cok uzuldum.
Sosyal medya da kullanmiyor nerden ulasacagiz simdi :KK43:

Kizlar daha once bahsetmistim, kpss sinavina hazirlaniyorum son 3 ay daha siki ders cakismak icin kizima bakici yada kres dusunuyorum diye.

Komsularimin bakicilari bir kac aya bosa cikiyor ama benim zaten az zamanim var. Bir tanedi 2 haftaya bosalacak, o eve yarim gun 450 ye geliyirdu. Bende kendi evinde 3 saatligine 300 e bakmasini teklif ettim. 350 de dese tamam diyecektim. Ama kendi evinde 3 saatligine 450 dedi, cok sinirlendim.

Bir de dun krese gittik, kreste oyun grubunda kalacak. 4 kisilik sinif sabah 10 aksam 5 arasi. Hem bakiciya gore daha uzun sure hem daha uygun.

Bana bastan beri aslinda kres uygun geliyordu bunku ailelerden uzakta oldugumuz icin insan yuzu gormuyor yabani yetisiyor. Kreste sosyalllesir biraz diye.

İnsallah hakkimizda hayirlisi olur
Insaallah canim hayirlisi hakkinda.rabbim emeklerini Bosa cikarmasin Ins
Cok yuksek fiyat istemiş Bajici..

X