2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlarrrr eslerinizin babalar gununu kutluyorum layikiyla baba olurlar insallah evlatlarina
Amin canım seninki de öyle inş.. Bundan sonda bizi şaşırtırlar:)))

Diş meselesi kiöi çocuk yapıyor canım ama ayak numarası normal gibi bence hatta beni. Kızım da 21 6 numara giyiyor burda ayakkabı alırken 24 ay üstü kategorisine giriyor:)) demek ki seninki de normal..

Pinking Tree daha doğurmadınmı? Bak sen şu nazlıya kaç aydır illa gelecem diye ısrar ediyor şimdide ozaman diz istemediniz gelemedim şimdide ben gelmiyorum diyor herhalde
Valla 42 bitmek üzere doğuramadım( bu sıcakta hergün 6 km yürüyorum sonunda beyin kanaması geçireceğim:)))

Bugün babalargünü babama hediye almak istiyorum dışaarı çıkabilsem alacam hep anneme alıyoruz oda bana kimse hediye almıyor diyor babacığıma hüzel bi pijama takımı alayım:)
Güle güle kullansın babacığın...

Kızlar ben bu sene babalar gününü kutlamıcam eşimin:)) hem canım burnumda hem de intikam zamanı:)))
Her sene en özel şekilde kutladım her şeyini... Ailece Sıra geceleri arkadaşlarıyla nargile prtileri kocaman afiş asmalar süprizler vs... Ama ben hamile tek başıma çocuk bakarken o anneler günümü bi güZel sözle kutlayacakleb onu bile yapmadı:)) o benim babam mı yaaw:)) şimdi ben yapmıcam:)) tarihte bir ilk ve süpriz beklediği için şoka girecektit çünkü marka saat mi aldım istediği müzik speakeri vardı onu mu aldım diye heyecanlanıp duruyordu heheh:)))

Hayirli pazarlarr, nasılsınız hanımlar.
Geçen hafta kardiyologdaydık, Allahima cok şükür kizimin kalbinde ki ufurum kapanmış. O kadar sevindim ki anlatamam.
Ishalide durdu cok sukur ama 8 gün falan sürdü, birde azi ve köpek dişleri birlikte çıkıyor oda etken oldu galiba.
Bende ara ara oftara gittim sonrada ben iftara aldım akrabalarimi. Bu hafta yine misafirim olacak inşallah. Seviyorum misafir agirlamayi ramazanda.
Sizler neler yaptiniz merak ediyorum. Biraz gecmise bakiyim.
Birde
@Mrsuperfine yeni nikini hatirlayamadim doğum yaptimi acaba cok merak ediyorum.

Gözünü aydın canım, maşallah kızıma allah hep sağlık sıhhat versin.. 42 haftam bitmek üzere doğum yapmadım daha:)

İnşallah yarına kadar kuzunu kucağına alırsın son günlerde çekilmiyor rabbim kurtarsın seni canım..

Biz bugün flodan sandalet denedik 21 numara ve büyük geldi ayakkabılarını giydirdiğimdede ucu boş oluyor genelde benim yeğenim var ondan 3 ay küçük obun ayakları bizimkinden büyük:)

Sağol canım aldım babacığımın hediyesini...

Gözünaydın canım elin nasıl oldu? misafirleri bende seviyorum ama üşeniyorum yemeğe almayı daha doğrusu bize gelecek olanlar et hastası evde etim kalmamış alsaydım davetlere başlayqcaktım..

Reengarenk bizim ayaklar biraz büyük sanırım 24-25babaciginda güle güle giysin bende bir ay önce telefon almistim gelmiş geçmiş bütün babalar günlerine sayar artik babam

Queen_21 kızının kalbinin düzelmesine çok sevindim canım bak uzuldugune değmedi misafir seversin sen kolay gelsin

@pinkingtree inşllah kolayca doğurursun esin için yaptığın hain planda on numars

Benim kociste beni birqkti çocuklarla arkadaşları yemek düzenlemiş ona gitti ben gariban tek iftar yapiyorum gündüzde zorla parka götürdüm ahmeti ipeği çok susadim hayırlı iftarlar

Doğrudur canım
ayy yazık ya kuzuya

Benim kiz da 4 disi 1 kiloya maaloldu
Dördü birden mi çıktı canım
Canım bana laf düşmez gerçi ama Dafiduck a katılıyorum
Kızlarrrr eslerinizin babalar gununu kutluyorum layikiyla baba olurlar insallah evlatlarina
Amin ,kutlamadım o benim babam mı ki :) sen benim annemmisin diyordu kendisi, gerci brn böyle günleri kutlamıyorum artık
21 büyük bile geliyor ayağı çok küçük ,abisininki de tombul tombuldu ayakkabí bulamazdık hala terlik fala kırk model deneriz:)
Çok şükür canım kızına , kolay gelsin canım bu sene ben almıycam böylede buruj geçiyor ama şartlar ne yapalím
bende tektim zaten mazeretliydim bugün başladım gece başım dönüyordu midemde kötüydü bir kase çorbayı üç bardak suyu zor içtim

Kızlar benim ahmet tam bir sakız delisi bu aralar dış çıkartırken rahatlatıyor sanırım sürekli sakız cigniyor
yerim onu ya

Yok canim kisa araliklarla cikti hatta bugun 5 oldu :)
Gec cikarinca ust uste geldi.

geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler canlar sağolun..kusuruma bakmayın pek giremiyorum oğluşun yaramazlıkları hiç vakit brakmıyor bana sabah ben uyurken gitmiş balkondan aşağı mouse'u atmış ama halen sağlam :) aşağıdan babannesi atma atma diye bağırııyodu sesler geliyodu bizimki ''at'' diye anladı heralde(şaka bi yana ne bulsa atar aşağı) kalktım kızdım aşağı götürdüm geldim yine yatmaya ama uykum kaçtı temizlik yapayım bari zaman geçsin çok sıcak burası (

Yok canim kisa araliklarla cikti hatta bugun 5 oldu :)
Gec cikarinca ust uste geldi.
aa maşallah canım dişleri geç çıkan sizmiydiniz ben öyle hatırlıyorum sanki:) geç çıkmış ama toplu çıkmışlar :)) allah bağışlasın fıstığı..kilo bi alıyolar bi veriyolar benim oğlan şu fıtık olduğu günlerde hem diş çıkarıyodu hemde boğazında hafif kızarıklık vardı çok ateşlenmişti sonra fıtık çıktı derken 12 kilodan 10,5'a düştü ve şuan hiçbişey yemiyor napıcam bilmiyorum iki lokma yiyip bırakıyor çok hreketlide doktor yaşına göre kilosu az ama yemesi iyiyse bişey olmaz metabolizması hızlıdır dedi.şimdi yemiyo malefes

Canim benimki de 10.3 ten 9.4 e dustu simdi 9.6 felan geliyor.
Yemesi cok kotu degil ondan kiloyu cok kafama takmiyorum. Yedigi yemekleri yapiyorum.

oy maşallah onun ayaklarını yerim ben bişi olmaz erkek dediğin büyük ayaklı olur

Benimkinede büyük geliyor canım ayyakkabunın ucları hep boş dün sandalet denedik çok kımik durdu küçücük ayak bari 22 numara olsaydı:)

Biraz uyuklayayım dedim kaşı komşu leğen istemek için kapıyı çaldı hava çok sıcak bende şortla askılı giymiştim leyla gibi doğru dürüst kim olduşuna bakmadan kapıyı açtım ben leğeni veriyorum kadın beni görmüş kapı arasından almaya çalışıyor kimse görmesin diye ben hala kapıyı açmaya çalışıyorum eşim o hallwrimi bi göreydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…