2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Bizimki de balkona bayiliyor
Ve disariyi izlemeye
Balkondan izleyemiyor ama yatak odamin cami yere kadar ve cocuklarin oynadigi arka bahceye bakiyor, gidip gidip oradan bakiyor.
Canim Allah rahmet eylesin
Ates duatugu yeri yakar
Rabbim ailesine serinlik versin

I imspecial Allah rahmet eylesin canım, geride kalanlarına da sabır versin inşallah
Saol canım gece boyu uyumayınca okuldan gelince uyumuşum 13.00te simdi uyandım kızım soruyor anne gözlerin niye kırmızı diye ..insanoğlu bunlarida unutacağız hemen hayata devam ediyoruz hayat bu çünkü iste şoku uzun sürüyor...

Çok yorgunum kızlar çocukları halasına bırakıyorum okula giderken mudur yardımcısı getirmeyin dedi ablası oldgu icin ağlamıyor Allahtan ahmet...2gün rahat ettim en azından cook susdim minione Nego insallah sizin uykular biraz düzeldi mi geceleri benim perişan oluyorum hergun sicaklardan falan dün abartmiyorum ahmetin memeyi bırakması uyumasi sabah 4u buldu yeyerki uyusun diye yere yatak yaptim oturma odasında uyuttum .ben bittim resmen esim le konustuk ben bu oğlanı sutten kesmeden rahat yok biraz ağustosa doğru bakacagim duruma normalde 2.yasini doldurmak istiyorum.ama çok kötü olursam eylulden önce belki kreşesin.takatim kalmadı her gece belim kolum valla birde simdi sahura kalkıyorum koşarak bazen agladigindan su içemiyorum iyice sinirlerim yoruldu annemlere gidicem 10temmuzda esim göreve basliycak bende evi tasiyana kadar corumda olacağım inşallah biraz daha rahat ederim annemle yoksa piskolojim kötüye gidecekne bu ara..birde evi topliyirum heryerde koli off ne mizirdandim ramazan ramazan

ayyy yemeyen coxuk
uyumayan cocukk cok zormus cokkkkk
valla biraz dahw iyi gibiyiz cnm yyku konusunda
saat cok gec yatiyor 23:00 ile 00:00 arasi iyuyor
3-4 gibi kalkip 10 dk emip tekrar uyuyor sonra 6 da uyaniyor ve birdaha 7,5 gibi komple kalkiyor bu durumda gece 2 kez kalkmis oluyor

Tasinma zor canim allah kolaylik versin
Mudurun izin vermedigi iyi olmus covuklara, biraz kafa dinlersin
Bizim tayinler de hala aciklanmadi, ipgamiz kabul olacak mi.merak ediyorum

Ay canımmasallahmasallah valla Rabbim nazardan saklasin inan canı gönülden diyorum bazıları rahat etsin bari sülük gibiyiz şuan bile memede ne zor günler geciriyorum .. perişan ediyor beni düzelecek diye kendimi teselli ediyorum
Tasinma zor canim allah kolaylik versin
Mudurun izin vermedigi iyi olmus covuklara, biraz kafa dinlersin
Bizim tayinler de hala aciklanmadi, ipgamiz kabul olacak mi.merak ediyorum
ay duydum canım neden bu kadar gecikti ben.anlamadim inşallah sizin içinde hayırlısi olsun ne zormus belirsizlik.biraz ağladım için rahatladı .dediğin gibi kafam rahatladi desem bi yandanda ne yapıyorlar diye duusnuyorum bu dünyada biraz kaygısız olmak lazim hic olamadım

evinizcokmu sicak cnm
bizim ev suwn tam 27 derece ve cok
terliyor sadece citcitli askili atleti ile hic ustunu ortmeden yatiriyorum
o sekilde bile kafa ter icinde kalkiyor
yatagi hava alsin diye yan koruma kumaslari bile cikardim
mutlakw sicaklardan uyaniyordur

Çok sıcak değil hatta şuan acayip havali çok eser bizim ev üst kat camlar ceryan yapar ama gece yatak odası sicak o arada kalıyor rahat yatsin diye çocuk odasına yorgan atıp ustune sadece çarşaf attım dün oda çare olmadı bilemedim sıkıntısını yorgunluktan mi uyuyamıyor.acaba dün arkadasin bağında topraktan gelmedi balkonda tamir aletleriyle oynaya oynaya birde bir yaa büyük arkadasin oğlu onunla güreştiler sürekli bu ara çok yoruluyor ondan olur mu acaba bacakları falan mi ağrıyor...birde her mangal sonrası kusuyor sanırım tavuğu iyi çiğnemiyor çok çok yiyor sonrada gece yatak yorgan batıyor

oyyy yavrum kiyamam ben onaa
kesinlikle yorgunluktan bacak agrisindan uyumamis olmasi fikrine katiliyorum
cunku nisandaki tatilde bir dk oturmadi gece 12 lere kadar otelin bahcesinde dort dondu
her goren bu gece yattigu yeri bilmez diyordu
nerdeee bir sagbir sol hep kipirdiyordu yarim saatte bir kalkip duruyordu
kesinlukle yorgunluktan bacaklari agriyor bencede
bu arada bir turlu cesaret edip tavuk suyu sehriyeli tavuk corbasi disinda tavukveremiyorum ben ya
kendimde cok sevmem tavuk etini bir iste kfc de tavuk seviyorum yada firinda posette tavuk butu yaparsam yerim ama nicin ardaya vermedim onuda bilmiyorum
bak ne pisirsem ne yapsam derken bir cesit dahw gelmis oldu aklima,bol
kekikle harmanlayip biraz baharatla sende posette iyice pisirip oyle verebilirsin cnm
ayy yerom ben o minik adami :)) tavuguda severmisss masallahhh
bizde az evvel meyva yedik amw malesef rendeleyip yedi taneli verince tukuruyo
hic yememesindense en azindwn midesine giriyor ya diye teselli ediyorum kendimi artik

Güzel fikir canım saol bu arada ben kimim anladım benim meraklı melahat kocamin gcmisimde yeni nickimi aratmis gördüm bunu inş keşfetmiş sinir oldum da caktirmayim hemen üste çıkar imspecial =ozelim diye kişisel alanim dmeek istedim umarım anlar bakarsa da neyse...aynen dediğin gibi ardaya da olduysa gercekten yoegunluktur gündüz hic yatmaz iki kere uyudu aksamda banyo yaptirdm maşallah güzel güzel uyuyor bende bi balkon keyfi yapıyorum ohhh püfür püfür bizimki seviyor tavuğu ama midesine iyi gelmiyor soylediklerini deneyim eğer normal et yiyor köfte tuketiyorsa özellikle cabalamana gerek yok zaten tavuklar çok zararlı su donemde herşeyden zararlı ..antibiyotikli falan neler neler malesef birde rende falan ne olursa olsun nasıl seviyorsa öyle yedir bence hıc üzülme sonuçta büyüğüne kütür kütür yer simdi keyfine birak

Bende neden degiatirdi bu kiz yine diyordum
Benim eaimin tel karistirma adeti yoktur, buraya uye oldugumu da bilmiyor, ondan rahat takoliyorum.
Ama memurlar.net e zamaninda esim benim ismim yan yana nisck almisim, orada desifre olmaktan korkuyorum pek yazmiyorum. Bir ara ugrasip onu da degiatirmem gerek

Aman değiştir canım bi özel hayat bırakmıyorlar demekki benim internete bakıyordu bi ara ordan sayfalar acık gördü okuyamadi simdi de meraklandı diyet grubu ile burayı okumuş az önce gecmisine baktım da o tilki isr ben kuyruğu fotoyu da kaldiriym dur :))

Canım başın sağolsun allah ailesine sabır versin çok üzüldüm

Dün meme konusunda bende ramzanı atlatayım kesecem artık dedim felaket yoruyor beni 7 24 memede artık illallah ettirdi bana bide havalar sıcak iyice bunalıyoruz
Annemde havalr serinlesin öyle kes diyor bakalım şuan tek düşündüğüm şey nezaman özgür olqcağım nezaman sırtım belim açık olmadan uyıyacağım ne zaman bütün gece aralıksız yatacağım bi yandanda kıyamıyorum bakalım ramzandan sonraki ruh halime bağlı..

tipleride benziyordu zaten :) huyları da benziyor :)

inşallah iyi geçer canım, olumlama yap sürekli iyi geçecek diye :)
Canım bu arada sen oruç tutuyormusun

Canım kreş de birbirlerine bakıp yiyorlar gerçekten, birde kardeşler de birbirine bakıp yiyor, ikisine ayrı ayrı yediriyorum mesela gerçi büyük kendi yiyor, hadi oğlum ye oğlum tabağını bitir demekten sinir basıyor, küçük de canı isterse yiyor istemezse yemiyor, birde seçiyor yiyeceğini bundan bundan diye istiyor, diğerini yemiyor deli ediyor ama abisine bazen ben yediriyorum nasıl kıskanıyor deli oluyor mama mama diye abisinin yemeğini istiyor :) yemediği şeyi bile yiyebiliyor, abiside onu kıskanıp yiyor yemediklerini.
canım bunalman normal oruç uykusuzluk ev toplama hep yıpratan konular, benimki değişmedi hala memekolik hala uyumuyor

aşırı yorulunca kendimden pay biçeyim uyuyamam döner dururum :)

Annene gidince rahatlarsın inşallah canım seni hep takdir ediyorum heryere yetisiyosun maşallah sıkıntı yapmamaya çalış herşey üstüste gelmiş yoluna girer hepsi ama gece uyumamasi hakkaten sinir bozucu gece beslenmesini azaltsan en azından

saol tatlim cok sukur et kofte balik azda olsa yiyor dedigin gibi organik tavuk bulmak zor gerekte yok simdilik tatmasin o zmn
bu arada diyorum bu nickte kimin
bak sen enisteyeeee oturmusta neyi arastirmis
bnmki foruma girse direk beni tanir nickimden mini den biliyor bnm mini cooperci oldugumu

ayyyy sirf bu yemek olayinin hatrina kardes yaparmisim yok ben krese vereyim en iyisi
evetttcnm oruc tutuyorum bir gecen hafta regl
oldum 6 gun ara verdim onun disinda sorun yok sukur cok zorlwnmiyorum

kizlar oglumun iki hadtsdir sol
gozu kanli gibi ilk onemsemedim dedim
sampuan kacti heralde sonradanda gecmeyince bu gunde 5 defa cekmeceyi bosaltiyo catal agzinda geziyor acaba diyorum cayali gozunemi soktu napti,cunku boyle biraz hafif tabakw gibi bisey var orada ayy bilmiyorum yada bana oyle geliyor ,yrn saat 4 e gzl bir hastaneden goz randevusu aldik,hemde genel
bir kontrol edilmis olur,bunca zamn sonucta bu cocuk i padla yemk yedi umarim kotu birsey cikmaz hayirli sonuclar aliriz

kizlar birde goz demisken sen yeni evlenen gorumcemin esinin gozunde arpacik cikmis dr damla vermis dun gece bizimkine damla danlat diyo sen bnm gorumce cekmeceden yanlislikla damlanin yanindaki japon yp al adamin gozune damlat ,coxugun gozu yanmis hmn bol bol yikayip acile gitmisler serumlu sularla gozleri yikanmis,goz bebegine birsey olmamis amw kirpikleri yapismis bikaci kopmus ayy uzuldum yeni damada gorumcemin dikkatsizliginede kizdim ayrica
belkide nazar oldu bunlara

Aaaaa tüh nazar değdi yeni zengin damada ay japon yapıştırıcısı ile göz damlasını ayırt edememişmi iyi bari adam kör olmamış...
Bu arada geçmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…