2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ne kötü ya uyumak istiyorum horul horul ama olmuyor iste hayirli olsun okul donemini de bitirdiniz semineri de cabucak bitirirsiniz insallah canim

Selam kızlar ben geldim yoğun bir hafta geçirdim hergün biyere davetliydim bugün evdeyim şükür evimi özledim:)

Dün sahurda eşim sünnet konusunu açtı yok iki yaşından sonra olunca kendilerini kız gibi hissediyorlarmış taktı bu konuya yine benim lafıma geldi sünnetini yaptıralım gizli sonra düğün yaparız diyor ama kimse duymayacsk sünnet ettiğimizi diyor
Ah ah sakalımız yokki lafımız dinlensin 40 lı iken yapacaktık olup bitecekti şimdi korkuyorum sünnetten..

voyage torba çocuk dostu otel mi biliyor musun ?
En son bebeksizken gitmiştim canım oraya o ay hamile kalmıştım hatta :) o yüzden dikkat etmedim ama voyage otelleri bebek-çocuk dostu diye biliyorum. Ayrıca rixos otelleri de bebek dostu konusunda çok iyi. 6aydan itibaren bile bebek bırakılabilen kısımları var

Canım spetm 5 güne kadar canlı kalabiliyor , 5 gün önce olan boş gebelikti zaten sağlıklı olmadı
Ay ben ipeği 2010 lu sanıyordum benimkinden küçükmüş :) okula asla vermem zaten çok küçük. Yakında 3 tane var hatta biri yurt dışındaki okullara gezi düzenliyor öğretmenlerine beyaz bayrak ödüllü falan ,eşimde devlet diyor aklın yolu bir sanırım birde böyle deneyelim olmazsa eski yere kaydını aldırırız :)
ah erkekler :)

ooo hoşgeldin davet davet gezdın bende yarın 2.davetıme gıdıcem çok davet edılmem sanırım bu arada sunnetınıxde olsun bıtsın hıc acımadan ınşallah sonunda senınkı dedıgıne geldi benımkı ınatla yaptırmıycak

Yok canım 41 haftaö bitti 42 de bekliyoruz ama bebeğin gelmeye niyeti yok
yerını çok sevmıs cımcıme galıbageç olsunda güç olmasın

öyle bır okul varsa kacırmayın canım dedıgın gıbi olmazsa mecburen aldırırsın ama bence memnun kalırsın naptın telefonun ekranınj

Bizim davetler daha bitmedi kv var kesin çağırır oda bide eşimin sözü var bi gün iftara yemeğe götürecek:)

İnşallah canım çok tırsıyorum sünnetten gerçi burda sünnet yaptıranlar hep kolay atlatmışlar bakalım inş bizimkide kolay geçer:)

Bende cok korkuyorum bu sunnet isinden pansuman falan ben yapamam gibi geliyor çünkü görüntüsü bile beni urkutuyor kipkirmizi bi pipi öfff neyse icim daraldı

Canim gamzeye sormussun da bende bi sinif ogretmeni olarak fikrimi belirteyim dedim istege bagli olupta bire baslayan cocuklarin bazilari o kadar iyi uyum saglayip cabuk kavriyorlarki diger cocuklara fark bile atiyorlar ama bu cok az bir kısmı böyle cikiyor cogunlugu ise sinifi biraz geriden takip ediyor sen cocugunu bilirsin az cok kavramasi nasil sayi bulma eslestirme mantik kurabilme el kas becerileri okula isteklilik falan varsa 1.sinıfa da baslatabilirsin bence

Gıdın gıdın de ıyı arastırın her ramazan gıttıgımız zaman pişman olup döndük normal zamanda çok ıyı olan lokantalar böle ramazanda yogunluktan dolayı bir türlü memnun edemıyor bızı soğuk yemek vs sırf yemek yapmamak ıcın bır gün kâr kârdır dıye vazgecmıyorum gtmktn
Isteyemedim canim merkezde hic acik yoktu benim bransima

Keyfi yerinde desene :)
hadi ya zaten fosil doludur merkezler:))) bende ıl dışı ısteyecektım hep ılceler açılmış es durumuna karar verdim es durumu ısteyecegim en güzel yerlerı es durumuna saklıyorlar

Aynen canim es durumunda guzel yerler aciliyor acilmasa bile il emrine atanip bekliyorsun diye biliyorum

telefon gelmefi daha canım a101 den oğlana tablet aldı eşim çok kızdım ama benim işime yaradı :)

emin ol cok kolay canım ilk ayılma sonrası ağlıyor üzülüyorsun ama geçip gidiyor

Bende cok korkuyorum bu sunnet isinden pansuman falan ben yapamam gibi geliyor çünkü görüntüsü bile beni urkutuyor kipkirmizi bi pipi öfff neyse icim daraldı
pansuman yapılmıyor aslında ,biz ısrar edince batikon sürün defi doktor, kırmızı olmuyor dikişler bellli oluyor canım

caním ders konusunda yaparda sosyal anlamda güvenemiyorum hiç birde el yazısı çok zor ya minicik yavrular zorlanıyor ,kurallara uyum konusunda sıkıntı yaşar gibi geliyot

Slm canlar sizinde sezaryen yeriniz hala uyuşuk hissiz mi ne zaman vücudumuzun diger yerleri gibi olacak??
ilk doğumdan sonra sürmüştú iki yıl bunda hrmen hissettim canım

Gecen ay yegenim sunnet oldu canim derisi alınan o uç kısmı kıpkırmızıydi canim bi de her altini acmanda anestol krem sür demis doktor o oyle yapiyordu ondan dedim ben elimi suremem gibi geliyor..
Okul konusunda da sen annesisin bilirsin oglunun durumunu iyi bir anaokulu bulursun insallah

Slm canlar sizinde sezaryen yeriniz hala uyuşuk hissiz mi ne zaman vücudumuzun diger yerleri gibi olacak??
Daha önce sezeryan olanlar hep hissiz kalacak orası geçmez diyolar ama sen sorunca dokundum şimdi hissediyorum gibi ya emin de olamadım :) Bi de dikislerin olduğu yer arada morariyo benim senin de öyle mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…