2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm
Malesef bazen ters insanlara rast geliyoruz halbuki zaten stresliyiz zaten üzgünüz onların halden anlaması lazımken daha çok sıkıyırlar insanları
Bazrnde çok iyi doktor ve hemşireler bakıyor bize nekadar hoşuma gidiyor hemşire oflayıp poflayınca zaten çocuk huyduzlanıyor bi kere kan alacaktık güler yüzlü nazik bi hemşire aldı kanı oğlum ağlamadı bile karşısındaki pozitif olunca anne ve bebekte pozitif oluyor...

canım son 1aydır benimde gece uykum yok ama ben sabaha karşı uyuyorm esim izinde biraz o bakıyor 10gibi kalkiyorum

canım çok Geçmis olsun ya neler olmuş bi anda şükürki daha kötü birşey çıkmamış sünnette olursunuz aradan çıkar kuzenimin iki çocuğunda da vardı kasık fıtığı ameliyat oldular geçti sizde çabucak atlatirsiniz güzel gözlü tosbagaya sağlık diliyorum..o insn halinden anlamayan hemşireleride Allaha havale ediyorm

hoşgeldin ..seni hic hatırlamadım biraz kendinti hatrlatirmisin

Kızlar ise başladım bugün az öğrencim var yarında karne vericem zaten çok ozlemisim çocukları ..2hafta ahmet ve ipekle kendi okuluma sabahtan öğlene kadar seminere gidecegim sıcakta biraz zor olacak ama napalim...bu arada toplanmaya başladım vitrinimi falan topluyorum

Canım çok geçmiş olsun kuzuya, dengesiz hemşireyi de Allah bildiği gibi yapsın merhametsiz ya biz geçen hafta kan aldırdık hemşire sizden yine almıştım değil mi diye hatırladı bizi sağolsun hemen yormadan aldı Allah razı olsun böylelerinden.
Sünnetle beraber olur kuzun daha iyi olur hem de canım, şimdiden kolaylık diliyorum

Allah kolaylık versin canım sana, bende bugün gittim oğlum yarın da gitmek istemedi karnesini aldık zaten kimse gelmemiş ne acayip ya halbuki son gün hepsi gelse arkadaşlar vedalaşsaydı, bizimki hiç üzgün değili öğreymenle ben ağladık numaramı aldım görüşmek isterim dedi, muhabbetimiz iyiydi onunla, diğeri sevinmiştir bizim oğlan gidiyor diye içim burkuldu ya zormuş tuhafmış

I imspecial ben hamilelikten beri burdaydim aslinda. Ismimi degistirdim eski ismim srnozn du. Uznca bi suredir giremiyordum kk ya. O yuzden hatrlamamis olabilirsin canm.
ben hala hatırlayamadım gitmiş benim fil hafıza

Bugün 3 aylık iğnemi oldum gittim aile sağlığı merkezine ohh kafam rahat artık:) bakanlık iğneyide veriyormuş artık yoksa eczaneden alacaktım git gel yapmamış oldum :)
Baş ağrım olur ama olsun zaten her gün var

Hadi gozunaydin canım bundan sonra kafan rahat aslında herkes son gün gelir karne için ben yarin vereceğim vedalasacagiz aynen canım insan çok huzunleniyior bizim meslegin en zor yani her sene başka insanları sevip ayrılmak...

bitoss çok geçmiş olsun hareketlendikten sonra çocuk için ameliyat zor biz çok zorlanmıştık testis ameliyatı oldu oğlum şubat ayında ameliyat günü zor ama sonrası daha kolay geçecek merak etme çabuk iyileşiyor bebekler doktor ve hemşirelere gelince malesef bizim kadar hassas olmuyorlar biz pansuman yaparken yapışkan banta alkol döküp yumuşatıyorduk ama doktor pansuman yaparken yapışkan bantı birden çekti ve oğlum çok ağladı o an tokatlıcaktım onu ama geçti gitti çok şükür inş sende çabucak atlatırsın dediğim gibi ilk gün zor eve gelince rahatlıcaksın emin ol

Evet kurabiyeler yapmistim birde canm ya bende 3 aylik igne oluyordum dogumdan sonra ama dikkat et adetten kesiyormus o igne. Ben kesildim sahsen. Benm bi ablam var o da 2 sene igne olmus ama 3 sene hastalanmamis dusun. 1 sene fazladan geciktirmis yanim sana tavsiyem ya spiral taktir direk. Yada imkanin vrsa aylik igne yaptir o adeti etkilemiyor.

aynen rahat yüzde bir ihtimal varmış o da beni bulmaz heralde :)
Yani bende son gün herkes gelsin isterdim özelde son hafta par vermemek icin çoğu aldı çocuğunu , canım ipek emirden ay olarak büyüktü değil mi ,sen okula verecekmisin ,bizimki isteğe bağlı bu sene, ana okulu diyorum ama aynı yer mi olsun devlet mi bilemiyorum , öğretmeni devlette de çalışmış tavsiye etmiyor ,oraya göndermem icin demez sanırım çünkü orda duracağı kesin değil ,birde taşınırız belki zaten bura olmaz başka şubesi olur, kafam karışık tavsiyen lazım

evet canım regli olunmayabiliyormuş olmasın daha iyi :) ria taktıramam içim tuhaf oluyor düşününce birde o kayabiliyor midesine kaçan bile var.

Sen daha iyi bilirsin tabi canm. Hayirlisi olsn o zaman

Hadi gözün aydın diyeyim. Ne zamandır okuyorum ama yazamıyorum ama ben bile gerildim eyvah dedim 3.cü geliyor. Şu hamilelikte planlı olsa dert olmasa yine dert. Geçen benimde 3-4 gün gecikti hop oturdum hop kalktım hamilelik testi yapmaktan kendimi alamadım aslında oluverse ne güzel işte. Yaş gelmiş 34 e hala ay yapsam yok yapmasam deyip duruyorum sizlere maşallah genç yaşlarda 2 çocuk büyüdüler bile. bide bir arkadaşa yazmışsın 1. hamileliğim yumurtlamadan 5 gün 2.ci yumurtlamadan 3 gün önceydi diye. O nasıl oluyor hani erkek spermler dayanamıyordu 3 gün bekleyemiyordu kızlar bekliyordu hikaye mi bunlar acaba ya?

Eflalim ilkokul icin kesinlikle küçükler canım kasım 2011 li ipek seneyede anasınıfına gidecek.ben senin yerinde olsam adresinin kayıtlı olduğu okulun anasınıfına verirdim okula alışır hem iyi bir öğretmen olursa emin ol memnun kalırsın kayıyor başladı gecikme derim ücret de tek sefer için 450tl birde sene başı esyalarini alacaksin valla sizinki dini eğitim verdigi için memnun kaldin özel kurumlarin bir çoğu eğitim değil bakım yapıyorlar soruştur ogretmen ismi ile git suna vermek istiyorum diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…