2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
I imspecial burnun nasil oldu canim?
Görüntü acısından eskisi gibi bu kadar zahmeti cekmisken bide estetik mi olsaydım sağlık acısından tampon var içinde eskisi kadar nefes alıyorum çarşamba tampon çıkınca bakıcaz canim bilmiyorum aslında anestezi almisken ustteki hafif kemeri torpuletse mıydım diyorum sonrada bunun acısıbile yetti bana estetik olanları kutluyorum valla

1 saatlik yol var canım ablam sürekli gelir ben çoktan gelmedim bebekti doğumdu derken yeni geliyorum
ne diyeyim canım inş kurtulursunuz o apartmandan ve eski mutlu huzurlu günlerinize dönersiniz..
iyi eğlenmeler bol keyifler size, ablalarımı çok özledim bu sene gelemiyorlarda, yaş ilerledikçe insan ablalarını daha bir anlıyor özlüyor.
Amin canım inşallah

bende merak ediyorum sonra merak etmeyeni ne ediyorsun diye kızıyorum kendime

Valla bi cesaret yaptirsaydin keske burun o kadar fark ettiriyorki birden siman degisiyor bendede var ufak bir kemer ben yaptirirdim yerinde olsaydim

Selam kızlar nasılsınız herkesler iyidir inşallah..ay hiç giremiyorum bakamıyorum çok nadir oldu artık girmelerim,hamile olanlar varmış allah sağ salim kucağınıza almak nasip etsin,hasta olan varsa çok geçmiş olsun..
benim oğlan hiç durmuyor hiç çok yaramaz oldu ve zayıfladı baya havalar ısınınca dışarda oturmak zorunda kalıyoruz serin oluyor çünkü oğluş da alıştı baya hep balkonda dışarda napcam bilmem bi ağlamalar kıyametler koparmalar
Bende isim değiştireyim eşim bana arada böyle hitap ettiği için çabuk deşifre olurum ve foto atıyorum sıpamın :)

Sana da selam canim bugün sende aklima geldin ama nickin aklima gelmemisti bi türlü. ..su an yaramaz olmayan yok heralde bebeler büyüdükçe hunerleri de büyüyor bizlere peslerinde kosturmak kaliyor

Selam hatunlar iyiki geldim ablama önce Abdullah durmaz diye tereddüt ettim ama çok güzel vakit geçiriyoruz ayağımda uyumayan Abdullah ablamın ayağında uyuyor burda onun uykusundan kurtuldum yarın eve dönüş var hiç dönmek istemiyorum çok rahat burası:)) babamızdan ve ramazandan olmasaydı dönmezdik eve :))

Nego sağol kuzum abla gibisi yok insan annesinden bile daha çok yakın oluyor ablasına:))

sık sık tekrarla canım, değişiklik iyi geliyor.
Aynen öyle

Selam kızlar:))
Sonunda eşim geldi:) kızım üstüne atladı kapandı sarıldı kokladı en sonunda kucağından indi ve katıla katıla ağladı:) bu ayrılık kızımın da zoruna gitmiş:)) babası hediye almış da öyle barıştılar:) artık ben de rahatladım doğurabilirim:))

Evimize dönüyoruz bitti tatilimiz

Ne çabuk bitti.. En azından bir nefes almışsın moral olmuş canım, artık yaz geldi ara ara tekrarlarakn hele ramazanı uğurlayalım da..

Gözünüz aydın canım:))

Ramazandan olmasaydı şimdi dönmezdik mecbur döndük eşimde özlemişti bizi dediğin gibi gideriz artık orda rahat ettik alıştık oraya:))

goZun aydin cnm
inanki cok sevindim,gonul rahatligiyla dogum yapabilirsin artik
demek yavrum cok icerlemis kiyamam ben serraya,ins babaniZin gelisi serraha bolbol istah bol kg lar getirsinn

ayyy hayirli ramazanlar kizlar,Allah kolaylik versin hepimize insallah
Annmle esim kafayi yemis ikiside baski yapiyolar,iste oruc tutma,yaaa diyorum millet iki caniyla tutuyo yada 45 kg emzirwn anne tutuyosa ben esswk kdr cussemle sanki cocugum ac kalcak ,yok efendim ondan diil cok korkunc yaramazmis gucsuz uykusuz aksam 8,5 a kdr nasil dayanabilirmisim
tmmcok Zor ama bir sekilde Allah sabrini verecektir ,onu yapma bunu yapma iyice dinden uzaklasmis gibi hissederim Allah korusun yaa

Aynı baskısı bizim evde de var herkes bu sene de tutma çocuğa yazık diyor gergin halsiz olacaksın ona yansıyacak diyor bizimkide maşallah hiç oturmaz ama denicem elimden geldiğince baktım yapamıyorum tutmayacağım bende ramazanı hissetmek istiyorum tutmayınca hiç tadı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…