2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
aman kıskanacaksa hicbisey durdurmuyor ne mutfaklar be bebekler aldık kızıma yine kıskandı buyudukcede farklı şekilde gösteriyorlar kıskançlığı çok seviyorlar Allah tan kiskanclikarini gözüm gormemeye çalışıyor artik uykudan uyanınca ilk isi ahmetin abba nok(ablam yok nerde ) demek oluyor

senin eşinin kalbi saf diycem ama yaptığım tüm karakter analizleri foss
o kadar sana bakıyorsa sen bakıyor musun peki onun geçmişi ne genelde güvenmeme yada etrafında görmesi lazim bu tarz şeyle it yani arkadaslarinin falan eşlerinde mi duyuyor ..Genelde erkekler gecmisle değil cin fikirli kadın milleti bkarda seni çok mu kiskaniyor

Guzel bi nick bulamadim ya bi türlü
dafiduck proffilinde ördek varya

ay kızlar yanlış anlamayın hava atmak falan değil amacım ama sizin yazdıklarınızı okuyunca Allaha dua ediyorum benim ne ii eşim ne kadar ii kv kp var diye benim kv kendisi söyler hep kızım önce kendini düşün sana zarar verecek birşey ise kimse için birşey yapma diye eşim zaten çok şükür en büyük yardımcım.Rabbim sizleri güzel insanlarla karşılaştırsın kötüleri sizlerden uzak tutsun

Bayıldım dafiduck süper oldu
Nerde bakicam adam cep telefonu cebinde uyur 3 yıllık evliyim kavga sebeplerimizden biri de budur

Maşallah masallah hep oyle olun

Maşallah canım Allah bozmasın, yalnız benim kv de öyle derdi :) oğluna kızardı falan hepsi yüzümeymiş! Bende onu övüp dururdum, eşimde ilk 4 sene iyiydi gurbetteyken

oh be kendim gitmiş gibi sevindim, ablan başka şehirde mi canım?

Eşler demişken, benimki aile dostu abiyle dertlesirken, ailesiyle aynı binada oturduğumuz için kendini bekar günlerine geri dönmüş gibi hissettiģini söylemiş, ailesine güvenip beni ihmal ettiğini itiraf etmiş, birde annesi ve bacıları için çok cahiller falan diye söylenmiş, bizim mevzudan dolayı hem, hem de genel olarak yani.
Abla sakın eşine söyleme için rahatlasın diye söyledim sana dedi.

Benim de eşim önce bana hak veriyor onların yaptıklarına şok olup cahilliğine veriyor ama sonra bir bakıyorum zamanla dolmuş:))

Görgüsüzlükten olsa herkese öyle yaparlar bizi gıcık etmek için yapıyorlar en iyisi hiiiiç takmamak ama insan kafalarında tabak çabak kırmamak için kendini zor tutuyor hehehe:))

Ben de heyecanlıyım bakalım be olacak:)) benim annem uyarırdı babam da arkasaşlarına dikkat edeceğine yer se annemi uzak tutar hiçbir şey ablatmazdı.. Onlardan ders aldım en berbat arkadaşını bile eleştirmem on kez kazık yer iyi çocuk der evet iyi çocuk derim vs en sonunda kendi keser iletişimi.. Yoksa seni arkadaşlarından uzak tutar gene yapr yapcağın sana aanlarmaz bence en aptal arkadaşının hakkında bile ağzını açma:)) en azından olan bitensen haberin olur:))

İnş ilerde birmirlerinin destekçileri olurlar ne diyeyim:))

Zaten normali o canım.. Bizimkiler kendileri kaybediyor hem allah katında hem bizim gözümüzde:)))

Güle gülee sefan olsun iyi bir taril olsun sana inşş:)

Nerde bakicam adam cep telefonu cebinde uyur 3 yıllık evliyim kavga sebeplerimizden biri de budur
bende sevdim güle güle kullan nickini :))

evett pek saf kalplisdir ama yedi kat ellere
bana da tam kurnaz tilki

1 saatlik yol var canım ablam sürekli gelir ben çoktan gelmedim bebekti doğumdu derken yeni geliyorum
ne diyeyim canım inş kurtulursunuz o apartmandan ve eski mutlu huzurlu günlerinize dönersiniz..

çok tehlikeli hareketler bunalr hem senin geçmişini didikliyor hem asla telefonunu ortada bırakmıyor gırtlağının sıkılası gelen tip neyse canım ya kendi kendini doldurupta üzülme erkek milletine

Bu arada nick on numara
evett pek saf kalplisdir ama yedi kat ellere
bana da tam kurnaz tilki
dedim ya anlasam şaşardım

Pinking Tree keske yapabilsem dedigini tutamam iste agzimi pat diye soylerim bu arkadasin boyle diye
I imspecial bosverdim zaten canim naparsa yapsin eskiden cok kavga ettim sen telefon saklayip benimkini kurcaliyorsun diye sonu gelmiyor bazi seylerin ben soyleyip ben dinliyorum baktim simdi benim icin sadece oglum var oglumu hayata hazirlamaya calisiyorum onun yaptigi seyleri de gormuyorum bile artik@eflalim sevindim canim senin adina esinin ufak ufak bazi seyleri gormeye baslamasina

en iyisi canım aman onu düşün bunu düşün napalim en önemli şeyler çocuklarımız gönül isterki esinlede hic problem olmasa herkes bi şekilde sıkıntı yaşıyor malesef çok öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…