2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Benim de babam titizdi, erkekler de titizdir zannediyordum. Eşim su bardağını önündeki yanındaki sehpya bile koymaz koltuğa sıkıştırır çamaşır vs olayına hiç girmiyorum hergün kıyaget seğiştirir duş alır ama eşyalar yerde...
Ormandaki aslana bile eğitim veriyorlar da ben bir türlü bi insana bir şeyi öğretemiyleım anlamadım gitti:))

ahhh ahhh hayaller ve gercekler
bizim evden bir kare

Anammm eşyaları kaldır bari:)) ben sadece ortada kırmızı arabanın durmasına izin verirdim:))) ühühühü:)
asla oyle bir sansimm yokkkkk
oyle bir inatt oldukiii kucagina al yapiyo kucakta gexiyoruz yonlendiriyo sonra ust rafa kaldirdigim arabayi istiyo hele verme hele
dolaba agir ses cikaran oyuncaklarini sakliyorum sandalyeyi surukluyo oraya tirmanmaya calisiyor son bir aydir yalniz bmmki cok azdi cok yaramaz cok fena oldu cokkk

Bende babamı temizlik konusunda beğenmezdim ama evlendikten sonra eşimi ve kp görünce babamın nekadaar temiz olduğunu anladım..

puffff son 40 dk
cok susamadim cok zor gelmedi ama mide gurultusu durmadi hic
ahh bu aclik
ne zor rabbim kimseyi ac birakmasin,nerde zorda varsa tum musluman kardeslerimizin yardimcisi olsun insallah
Amin canım bwnde yemekleri yaptım ama abdullah bey bugün memeden kopmadı sabah eşim oruç tutma küçük bebeğin var diyor yok tutucam dedim ona kalsa tutmayacam sanki borçları o tutacak onu dinleyip hamileyken tutmadım halada pişmanım 1 ay artı 13 gün borcum var napıcam bilmiyorum

Bulaşıkları topladıktan sonra yerw kırıntı döjülmüştü ıslak bi bezle silip alıyordum bi vaktım Abdullah bi bez almış yerleri siliyr hatta halının altını bile silmeye çalışıyprdu dünde aynalara camsil sıkıp siliyordum yine bez almış bana yardım ediyor ay gülmekten koptum

annelerin yaptırdığı herşey bir gün ise yarıyor :)) inşallah hayırlısı ile doğrusun kocana da kavuştun..ya hamile hamile öyle mağaza gibi nasıl uğraşıyorsun dikkat et

benimki meslekten kaynaklı sanırım ama sadece kendine titiz hic yapmadığı halde evi tertemiz bekler

minione bazen evler karışıyor heryer heryerde dağıtmayı seven cocuklar zeki olurlar biraz büyüyünce toplamayı öğreniyor çok dağıtanlar kızım acayip dağınıklı şimdi odasına kardesini almıyor dağıtacak diye ...bizim enerjide tavandı bugün offf ne gündü bide ceneside hic durmuyor artik 1

Benimkide çok güzel ıslak mendille duvar siler itinayla elektrik supurgsine oturur ben gezdirrm oda oda annesi bak abdullahi alan yaşadı

sigara böreği, karnıyarık, bakliyat attım şimdilik

oyy oyy an itibariyle aynen böyle çektim ekliycem :)

Bende oruçlu iken aksine çok iş yapıyorum uyandığıödan beri durmamışım evimi zaten dün temizledim iftardan sonra bitiyorum ben
Aynen o kadar iş yaptım iki kardeş batırdılar akşam, bu aralar dağınıklıklarından fenalık geçiricem
puffff son 40 dk
cok susamadim cok zor gelmedi ama mide gurultusu durmadi hic
ahh bu aclik
ne zor rabbim kimseyi ac birakmasin,nerde zorda varsa tum musluman kardeslerimizin yardimcisi olsun insallah
amin canım

Senin iyi benim iki ay iki ay da büyükten, eşim tutma kısa günde tut diyor, aslında haklı sinir küpü oldum, hatim okuycam okutmuyorlar, yemekler bir taraftan ev işi ütü çamaşır bir taraftan, cok zorlanıyorum işin açığı, dün birde okula götürmedim oğlumu ilk gün dışarı çıkmıyım dedim ama bugün gidecek mecbur, okula iki çocukla gitmek bile başlı başına yorucu oluyor, Allah yardım etsin hepimize

Oruclariniz kabul olsun kizlar herkese hayirli ramazanlar ben dün regl oldugum icin tutamayacagim bu hafta ama haftaya baslarim inşallah
amin bende yarın teşrif etmesini bekliyorum inşaallah eder şüphem var

E anasının oğlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…