2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
gül gül yüzün hep gülsün saldırmaya çalışanlara inat gül ki catlasın patlasinlartakıntıyı da hastalık derecesine ulaşmadığı sürece herkes zaman zaman kafayı herşeye takıyor boşver bugunleri bid aha bulamayız gül

esim huzurumu mu çalıyor cadı dedi ayyy ben bu işten hic anlamıyorum tamam aman boşver birazda icimizden biri baskın olsun

Ne yazmış yine bu klavye yaa :)) Ne huzuru ya cadı bu cadı bi de eşime sor desene dedi gibisinden bişiler yazmıştım hahahah hepimiz baskın olalım yetmez

Ne yazmış yine bu klavye yaa :)) Ne huzuru ya cadı bu cadı bi de eşime sor desene dedi gibisinden bişiler yazmıştım hahahah hepimiz baskın olalım yetmez
Zaten bu klavye ben de çok cekiyorum telefonlar fazla akıllı davraniyorlar bencede en iyisi bütün kadinalrin baskınlığıyaşasın kadın dayanışması

güzel tespitler, eksi yönlerimi de yaz ama vur yüzüme :)))
ilah yazmış zaten canım eksi tarafın çok takıntılı olman mükemmel bi insansın karşındaki insanı kirmamak için kendini kırıyorsun seni ablama benzetiyorum tek farkınız eşler oda senin gibi..

Yok canım yaa hihaminin değil de biraz kendi analizimi yaptım aynı gün doğmuşuz ondan kopya cektim. Çaktırma
Aslında senden değilde kendimden bahsettim ben benim sinirim gelince gerçekten ne ana ne baba dinlerim olumsuz yönüm bu malesef bu huyum yüzünden cok eşimle kavga etmisligimiz var.:))

Bu arada aramizda büyüklerine karşı en saygılı olan. Kişi de Pinking Tree bazen kv sinin ona yaptıklarını anlatıyor ben olsam cinnet geçirip kadını öldürürüm herhalde diyorum:)) ama maşallah o cok sakin karşılıyor. ..

Kizlar yibe moralimi aal üst yapip gittiler sabahtan beri ayaktayım hic insaf yok bunlaarda sevgili elti yine bebeğini ayağına koydu gidebe kadar salladı okadar yemek yaptım cay cerez bi elini atmadı bana oğlumun gözleri mosmor oldu uykusuzluktan ama onu yatiramiyordum bile kocası sonradan geldi yemek. Istedi oda yayılmış yine kalkmadı bide çayın yanına limon istemezmi içimden zıkkımın kökünü iç dedim çay boğazında kaldı kv desen hiiç takmıyor insan bi der bebeğini bana verde sende kadına el at ama yook. Oda onun tarafında beni hiç sevmiyor benim boyum kadar kızları var oğlunu onlara verip bi ise el atabilir ama oda yok resmen yiyip içip sıçmaya gelmiş allah aaşkın kızlar söyleyin benmi abartıyorum siz olsaydınız ne yapardınız..

Aaaa doğru dimi aynı gün doğmuştuk biz yaşasın yay cazgirligi
Sinir olurum böyle misafir tipine ne ayıp bebekli insanda bu kadar rahatlık. Ben olsam başta kabul etmezdim benim planım var başka zaman derdim hadi geldiler baktım yardımcı olan yoksa olayı yemekte bitirirdim cerezdir filan ekstra ikramlara girmezdim ve oğlusun uyku saati gelince yatırmaya giderdim ne kadar sürerse sürsün bekletirdim ona gittiğimde de ne kadar içim rahat etmese de benzer davranmaya çalışırdım kendi çocuğumun peşinde kostururdum

Zaten bu klavye ben de çok cekiyorum telefonlar fazla akıllı davraniyorlar bencede en iyisi bütün kadinalrin baskınlığıyaşasın kadın dayanışması
Bugün bi ara otomatik düzeltmesi kapalı klavye kullandım o daha zor geldi :) ogluslarimiz büyüyünce ne düşüncez acaba kadın dayanışması hakkında

Ah canım kabul etmesem eşim sahi herkesi bana karşı kışkırtıyor eşimde önce beni dinleyeceğine hemen parlıyor ondan bi laf benden bi laf olay büyüyor.. Ama bu sefer herşeyi eşime anlatacağım normalde böyle şeyleri kale almam ama bugün çok dokundu bana..
Canım bende öyle yapıyorum oraya gidince oğlumun peşinden koşuyorum hatta kv bunun lafını bile etti geçenlerde mevlütleri vardı gittik onlara pek yardım edemedim ama onun bana yaptığı gibide yapmadım yardım ettim yine kv dede siz niye yabancı gibiydiniz demezmi bende yine flimler koptu bu ne şimdi dedim bunu x gelinin sana söyledi demek sen ondan bana söylüyorsun kusura bakma benim oğlum hiç durmadı ki gerçekten durmadı ben yarfımda ettim elimden okadar geldi madem konuşmuşsunuz bende anlatayım ozaman senin x gelininde geliyor oğlunu ayağına koyuyor gidene kadarda indirmiyor yine bi sürü saydım ama o hala sevdiği x gelini savunuyordu...

Sen bu kadar saydıktan sonra hala gelip aynısını yapıyorlarsa biz böyleyiz sen de bize hizmet edicdn demek istiyorlar herhalde..
Bence eşine kavg şeklinde söyleme ama bir dahaki geldiklerinde kesinliklee paşa ağırlarmış gibi ağırlama. Sonra kendilerini paşa zannediyorlar..meyvesinden çayından kuruyemişine kadar hizmet ettikçe de ayaklarını kesmiyorlar((

Ablamın hastalığını öğrendiğim gün eşimin akrabası çocuklarıyla habersiz geldi. Bendeki de ne kafa( çay koydum kek yaptım buzluktakileri çıkardım vs gün sofrası gibi sofra kurdum..
Bu sırada evi gezip kızlarıyla lak lak yapıyor:) neyse geldiler oyurdular böyle böyle dedim haber aldık vs konuştuk ettik. Ama benim beynim durmuş gibiysi üzüntümü bile yaşayamadkm bebeğe bir eşy olur korkusuyla..
Neyse yediler içtiler laf soktular eşi geldi yedi içti gittiler en son karısı eşime "x in suratını beğenmedim. Bebek olmasa daha gelmezdim" dedi eşim ve ben şok.... Bir geçmiş olsun vs de demediler.. Ee allah vermiş ne yapalım diye diyr memnun oldular..

Gelmek isterlerse ve kabul etmek zorunda kalırsan buyrun gelin de. Sonra kvne abdullahı yıkıcan gece uyumadı uyuyucam yedircem diyip hiç onlara hizmet etme.. Olan şeyler çıkar Mak. Mantı haşla o da onların yanında:)))

Ben de kv nin bitmeyen sorularına dayanamayınca bebeği alıp odasında uyutmaya gidiyorum:)) en iyi kaçış yolu:)

Canım kv ne diyeceğini demişsin anlamiyo demek ki bundan sonra onla laf dalaşına hiç girme hareketlerinle göster. Eşini de yavaş yavaş işlemeye başla kavgayla değil de mesela dün geldiler ya ayy ya çok ani oldu ben de çok yorgundum üstüne hizmet iyice yorucu oldu de bi kaç gün ayrı olacağımız için senle özel planlarım vardı bugün de :) Her daim aile bütünlüğünden gir sen oğlun Esin,öncelik aile siz geri kalanın bi adım arkadan geldiğini eşini de yücelterek vurgula sürekli. Onlar gelince eşine de sorumluluk ver çayı doldur tabakları koy vs hiç yapmıyorsa özellikle akraba yanında hiç yapmaz ama zamanla alisiyolar çocukla beraber çok yoruluyorum artık eskisi gibi değil hiç bişi filan de

Allahım ne kötü kalpli ne yüzsüz insanlar var ya ben olsam zehir zıkkım olsun yedikleriniz derdim
Ben de kv nin bitmeyen sorularına dayanamayınca bebeği alıp odasında uyutmaya gidiyorum:)) en iyi kaçış yolu:)
Hahaha en güzel kaçış yolu. Bi de şakası bi yana bebeğin hakkaten uyku saati gelip amaan hadi bugün babaannesi az daha seviversin yarım saatten bişi olmaz dedikçe uyku düzeni oturmuyor bi türlü. İlk zamanlar ayıp oluyo gibi geldi bana sonra günlerce uyku bozukluğu çekince taviz vermiyoruz artık

Ay çok şaşırdım gerçekten ilk söylediğin gibi duruyorsun ben gerçekten anlamıyorum kimin ne olduğunu birde anlarım zannederdim son zamanlarda gördüm ki bir şey anladığım yo hakkını savunan insanı severim

Çok çok haklısın canım
Sağol canım güzel düşüncelerim için
Bak haksızlığa bende gelemem ama bir farkla kendime yapılana içimden üzülür ağlarım ses çıkaramam kolay kolay ama başka insanlar söz konusu olunca gözüm döner yoldan geçen bile olsa , terazi lerin en büyük özelligi adalet duygusu adil olmayanlara tahammülüm yok
Kuzum sen böyle hizmet edersen tabi yayılırlar paralama kendini bu kadar herkese hakettiği muameleyi göster, cok sinirlendim ya haklısın yani
aynen böyle bendr artık böyle yapıyorum paralardım kendimi

Bugün bi ara otomatik düzeltmesi kapalı klavye kullandım o daha zor geldi :) ogluslarimiz büyüyünce ne düşüncez acaba kadın dayanışması hakkında
Adil olurum diyorum babam küçük gelinimizi sevmiyor haklı yönleri var biraz ama çok kızıyorum babama çok sinirleniyorum, kardeşim beğenmiş sevmiş bize ne düşer afedersinde, hayır abimin karısı neler yaşattı bize abimle, babam onu seviyor yağlıyor ballıyor çünkü, haksızlık bu
güzel taktikler

bende onların evine gidince hayatta ayağa kalkmazdım hep kucağıma oğlumu alır gezer dururdum..başım ağrıyor falan der yapılanları tuzu mu az olmuş falan diye çaktırmadan elestirirdim malesef evinde mesafeli davran desem yalan olur bende ikram konusunda senden beterim esim de kızıyor abartıyorsun diye ama bizim orası boyle ben boyle görmüşüm sen eğer yapabiliyorsan uyduruk bi yemek bide cay bitti gitti ben yapamıyorum off

o zaman da kadın değil kaynana dayanışması diycem

Merhabalar kızlar.. Uzun Zamandır yazamadım.. 17.05.2016 salı günü oğluşumu kucağıma aldım.. Sancım geldi bir saatin içinde doğum yaptım.. Allah yardım etti.. Kızım ilk gördüğünde oda da bile durmak istemedi.. Alışıyo ama yavaş yavaş kardeşini öpmeye falan başladı..Bugun 16 günlük olduk.. Dün sünnet ettirdik.. Çok şükür iyiyiz bizde haberler böyle darısı diğer bebiş bekleyenlerin başına..

Hayirli olsun canim bebisin masallah

Günaydın kizlar ne guzel karakter analizleri yapmissiniz öyle bende bi insanla biraz vakit gecireyim hakkında ne dusunup soylersem hemen cikar esimde derki cunku onyargili bir insansin ondan tutuyor der beni elestirir
tatlim gunaydin yaa aklima takildi bestecim sen hic album yaptin mi ? biz sanki seni hic gornedik diilmi benmi yanlis hatirliyorum?

hayirli olsun cnm ,kolay bakimlar diliyorum

tatlim gunaydin yaa aklima takildi bestecim sen hic album yaptin mi ? biz sanki seni hic gornedik diilmi benmi yanlis hatirliyorum?
Yok canim ya cok isterdim album yapmayi ama esim benim internet ortamina resim atilmasina asiri karsi bi de buraya uye olup yorum yazdigimi bilmiyor telefonumu cok karistiriyor takintili biraz ödüm kopuyor bazen onla ve annesi ile ilgili yazdiklarimi okursa kesin beni boşar sen bu kadar insana nasil anlatirsin diye gecen arkadaslar nick degistirdi bende degistireyim dedim bulamadim nerden degisiyor profile falan baktim anlamadim

Linki yolluyorlar ozelden bir tane mesaj at editörün birine canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…