2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Pmetre
hiiii koca bir ay yok ve sanada calisma karicigim evde otur demiyor (( cokk zor gercekten ne diyecegimi bilmiyorum cnmm
bnm iki yil evvelki hayatim gibiymis susn senin durymun ama o zmn bebegim yoktu esimin surekli is icin eve gelmemesi beni cok kasmiyordu,annmlerde kalirdim kiz arkadaskarimla gezerdim ama suan bebegin var ve sende calisiyorsun ve esin destekci degil
Allah yardimcin olsun valla
aslinda intikamini isten cikicaksin yeni kanunlara gore gununu doldurduysan kendin ciksanda tazminat alabiliyormussun diye duymustum
o parayla alicaksin arabani,ana kiz gezin turkiye turuna cikin, off ck sinirlendim

sen çalışmıyorsun ama değil mi ? işte bana dar gelen taraf o hem çalışmak hem çalışmıyorum gibi her şeyi yapmak. Anneme babama ayıracak vaktim bile yok. 2 ay önce babam ufakta olsa beyin felci geçirdi 11 gün hastanede yattılar 2 kere ziyaret edebildim o da ziyaret yani bir faydam yok.

:) o benimde aklıma geliyor. Bir gün öyle mi öyle tamam çalışmıyorum deyip 2 . çocuğu da yapıp oturacaksın gerisini o düşünsün. Ayrıca 1 ay değil ramazanla kurdan arası yok tam 2 ay 10 gün canım yaz gelsin istemiyorum bu yüzden.

haa yazmayı unutmuşum şu yukarda bahsettiğin arkadaşını bir koca sevmez neden sevmez çünkü kötü örnek teşkil ediyor da ondan. Benim kocamın en sevmedikleri evde oturup rahat edip bir de kocasından taktir görüp mutlu olanlar adını anmaz onların

canım hani ben akıl verecek konumdaki en son insan bile değilim :) son dönemde yaşadıklarım kabus gibi debeleniyorum, son dönem demiyim son 5 senedir! Artık koca şahsını Umursamamayı ve kendimi çocuklarıma adama kararı aldım ,eşimin kötü sözlerini ihmallerini görmüyor duymuyorum, buna mecburum iki çocuğum telef oluyor arada.
Kendime iki gündür söylediğim söz '' kocan ailesi vs değil , çocukların sana Allah ın emaneti ''
Ya boşanıcam ya da bu hayatı kendime çekilir kılıcam bunu da kocam yokmuş gibi sayarak başarıcam, ihtiyaçları mesaj atıyorum, sakin konuşuyorum ondan duygusal anlamda beklentiye girmiyorum, ne hali varsa görsün, birde bunu deniycem.

Eşin buysa değişmez sen amuda da kalksan bu böyle, peki ne yapacaksın araba kullanıyorsan alacaksın anneni arkadaşını vs gideceksin gezine, çalışıyorsan kendine harca kocan madem sana karşı fedakârlık yapmıyor sen ne dite kazancını ona verip fedakârlık yapasın , onsuz bir şeyler yap seni özlesin arasın, bunların peşinden gittikçe kendilerini bir şey sanıyorlar.

canım bak
1-evimin her yeri küf
2- yatak odası tavan akıyor leş gibi kokuyor ora şimdi
3. Yatak odası dolabının kapağı çıktı takılacak
4- fırınım bir senedir bozuk yapılacak
5- ayakkabı aldı iki tane kalıba verilecek arabada geziyor
6- salon boyanacak boya kapı da duruyor bir aydır
7- akvaryum da balık yok aylardır yosun tuttu leş gibi oldu temizlenmeyi bekliyor
8 - Çocuk odasına zebra perde aldık bir aydır monte edilmeyi bekliyor
9-balkon brandası yıkanmayı bekliyor

Bu liste uzar ve bunların hepsini eşim yapacak elimden gelse aynı gün hepsini yaparım ben, adam yapmıyor yapmıyor! !!

İyi koca olmaz mı çok bize düşmemiş

çok geçmiş olsun

Senin yerinde olsam aynen bunu yapardım

yok tatlim calismiyorumm
10 sene kdr calistim,calistigim donem gercekten bende aileme zaman ayiramiyordum evett

evettt nerde iyi koca var onlarla tum iliskisini kesti bnmkide amw nedense hep hayali birilerinden bahseder tartistigimiz zamwnda milletin karisi ne fedakar der de oyle bir arkadasinin esi yok iste :))))

offff ben varya bit bitt bittt yerim beynini
tmm sorumluluk almiyo diye kiziyorum amw ck sukur evde onun yapmasi gerek tamir vs gibi islerde sirf beynini yemiyim
diye yapar hakkini yemem ama bende erkrk gibiyimdir yapabilcegim seyleri ona minnet etmeden halletmeye calisitim amw senin yazdiklarin hepsi bizleri asan seyler tatlimmm

Canım bit bit yesem daha da ters tepiyor, sürekli söyleme diyor tamam diyorum bu sefer niye hatırlatmadın diyor!!!! Ya oğlum anne kekini özledim diyor babam şu fırını yaptırsın artık diyor düşün, annesigilde pisirecekmişim asla yapmam asla geçti o devir yüzüne bakmıyorum kadının adam ne diyor!

ayy yavrumm bnm kiyamamm
ne munasebet evimde firimim varkrn niye cikayim annene hey Allahim
uc gun yenk yapma firin bozuk de ac kalsin bakalim

kuzum görünce nasıl üzüldüm anlatamam bu ara bende çok aci çektim ya inan çok üzüldüm çok geçmiş yine ucuz atlatmissin

Kizlar balik yagi veriyor musun hala ben veriyordum bi tanidik yazin verilmez bize dr oyle dedi sende verme dedi
canım iyi söyledim hic dikkat etmemistim düzenli vermiyorum 1aydır ama verirsem ef

evettt nerde iyi koca var onlarla tum iliskisini kesti bnmkide amw nedense hep hayali birilerinden bahseder tartistigimiz zamwnda milletin karisi ne fedakar der de oyle bir arkadasinin esi yok iste :))))

bide örnek verecek fedakâr es bulmuş hem kaçır örnek kocaları iyi uyanık
canım tencerede su içinde fincanda yapilan kek var

Selam kızlar bugün eltimin bebek mevlüdü vardı oradayız çok yoruldum abdullah hiç durmuyor merdiven var tırmanıyor dublex evde oturanların işi zor vallahi
annemlere gidince ben hiç oturamıyorum ev dubleks, bahçe de merdiven :)

ayy yavrumm bnm kiyamamm
ne munasebet evimde firimim varkrn niye cikayim annene hey Allahim
uc gun yenk yapma firin bozuk de ac kalsin bakalim
eşim yemek sormaz ki eymen doğdu doğalı akşam yemeği yemiyor desem yeridir geç geliyor meyve yer ayran içer, ben çocuklara yapıyorum yemek , sen çocuklara bak beni boş ver diyor. Yani pisirmesem sorun değil ona :)

canım o keki duydum da denemedim hiç

Nego iyiyim kuzum okul işlerim çok yoğun mezuniyet falan yaptm çok yoruldum şiş indi şükür

@momofboys canım arhanim sunnetide ertelenmiş olsun o iyibolsunda
iyi olmana sevindim

çok teşekkür ederim canım tavsiyelerin için. Aslında aynen bunları yapsam eşim gık diyemez arabam var zaten hamileyken aldırdım zorla. Aklıma geldikçe hala gülüyorum. Ben buna devamlı araba istiyorum işe gidip gelmem zor oluyor metroda sıkışıyorum bir gün bayılıcam falan diyorum hep hee he diyor yani kısmet diyor bakıyorum diyor ama yani. Bir gün metroyla eve gidiyorum çok kalabalık oldu bana gelenler geldi indim yarı yolda aradım bunu alıyorsan al almıyorsan bırakıyorum işi dedim tak 4 gün sonra aldı verdi. Şimdi işe arabayla gidip geliyorum aslında çokta gerekli değil ama birazda hırsımdan hergün bilmem kaç km yol gidip geliyorum eskittim arabayı

İmkanın var kullan diyorum evet eşle yapılsa çok güzel ama adam keyif almıyorsa sen niye keyfinden vazgeçesin kendini kısıtlayasın ki , gelmezse o kaybeder eğlenmene bak derim

Eşim akşamları geç geliyor umursamıyorum artık, dün akşam çocuk odasında çocuklarla oynuyorduk artık pilim bitti telden çocuk ilahileri açtım onu söylüyoruz, küçüğe komik komik baktım gülmeye başladı büyük de anne bana da bak dedi hep beraber nasıl gülüyoruz . Eşim girmiş anahtarla duymadık, büyük o ses ne dedi ama komşudan gelmiştir dedim. Pat diye eşim girdi odaya bensiz eğleniyormusunuz dedi resmen kıskandı, önceden olsa erken gelseydin de sende gülerdin diye laf sokardım hiç bir şey demedim gülmeye devam ettim çocuklarla.

Bunu niye yazdım sen çocuğunla eğlen arkadaşlarınla eğlen annenle eğlen gez, madem annen turla geziyor seninde araban var al annenide anne kız tatil yapın gezin , imkanını kullan canım o kazanç senin eşinin değil vermek zorunda değilsin, sana mı güvendi ev gecindirmek için sen böyle ona söylenmeden umursamadan bir yaşamaya başla bak nasıl peşinden geliyor.
Sonra da ikinciyi yapar oturur çocuklarıma bakardım okul yaşları gelene kadar.

canım bende yapmadan sahrap soysal yaparken izlemiştim müsait olsam senin için denerdim ama bi sen dene bende denerim bigun

Pmetre valla eflalim i alkışlıyorum senin esi ne bunları uygulamak lazim sende biliyorsun huyunu bak işi bırakacak olman zayıf noktası demekki arabayı aldırmışsin sen çözersin inan kelin ilacı misali ben erkek yönetmekten anlamıyorum ben fazla saf uyumluyum adama bi atar yaptım herseyi salladim onda bile içim acıdı dün yorgun yanmış gelince velhasıl bacım ondan sessiz kalıyorum bu konuya

Bende tek uykuya alistirsam hem.ogle uyku saati uzun olacak hem erken yatacak.bazen boyle yapiyoruz ama cogunlukla oglen 2 uyku uyuyor. Oda beni yoruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…