2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
He bir de mama mama ağlıyor ama gerisi yok( gören de vermiyorum sanacak..

Burda daha sanah 6.. Biz çoktan güne başladık malesef.. Artık bir gübü bitiricr hafta birmiş gibi o kadar uzun geliyor ki((

Moralman çökmüş durumdayım.. Anası kvsi yardım rden y da bakıcısı temizlikçisi olanlar ytsın kalksın şükretsin kızlar...

minione yine de masallah diyeyim de...daha biz hic bi muz yiyemedik bir ısırımlik en fazla.kahvalti sadece yumurta o da yagda haslama degil...birde patates yiyor...biz hala yiyemoyruz desem yeridir varsa yoksa meme oructa napicam bilemiyrum...corba yemek yogurt ne gelirse aklina yemiyor. Mama mama diyor furinda bisey y aparken filan ama yemiyr...azcik karpuz yersee yiyor...ahh kelin ilaci olsa misali....gecen kek y aptim g i decegim yere goturdum bir tane isirmadi bile bes ay buyuk ar k adsi var masallah koca iki dilim yedi....abdullah da şöyle yer de gorurmuyum aceba dedim

ah canım gerçekten yemeyen bebeğin derdi çok zor elhamdülillah abdullah yiyo bir ay hasta olmuştu bi ara o zaman ağzına lokma koydurtmazdı benimde oiskolojim bozulmuştu bide senin dediğin gibi açlıktan ağlıyordu ama yemiyordu allah yardımcın olsun..

Canım o ara sütle yapılan bi çorba tarifi vardı içine koyduğum aşın ismini tam bilmiyorum ama bulgurun bi çeşidi her yerde bulunmuyor onu yedi sürekli öyle atlattık biz...

canım hasta olsuklarında tekrar bebeklik dönemine geçiyorlar ama aonra düzeyor bizim iştahsızlık bir ay sürmüştü şimdi iyi şükür oda düzelecektir..

Canım önüne koyuncada yemiyormu ben abdullahın yemedipi şeyleri minik minik yapıyorum elinede küçük çatal veeiyorum öyle yiyiyor öyle öyle alıştı..
Bizimde kahvaltı aorunu vardı şimsi kendiai yer önüne koyarom öyle hoşuna gidiyor..

Un çorbası süt çorbası tüm senze çorbaları mantar çorbaları kavut mu ne diyorlar tüm yöresel çorbalar ve hepsini yapıyorum ağzını açıp tadına bakmıyor ki(
Sadece su içiyor sulukla geziyor elinde(

Bir kase çorba ya da yoğurdu dökmeden bize yediriyor her kaşığı yediğimizde hımm hamm aferin yapıyor bize... :)) sağolsun. Dolabı açar öeyve alır bize yedirir ama kendisi yemiyor asla..

Safransari gözünüz aydın canım.. Aniden mi pglaytı dişi? Şişlik beyazlık falan olmadı mı hiç anlaşılmadı mı? Öncesinde bu kdar tedirgin olmazdın sende.. Hadi gözün aydın..

Canim kv den normal bisey yapmis cunku o yas kadinlarin hepsi boyle dun kabinde su yesili polo yaka bi tshirt denedim yan kabinde de o yas bi teyze beraber aynaya falan baktik sonra bi kucugunu almak icin gittim teyze satici oglana polo yaka tshirtleriniz nerde diye soruyor aldim ciktim kesin oda almistir hemde su yesilini
Bende evlendikten sonra dugun borcumuz var diye hep avondan falan alıyordum rujlarimi esim bi gun nedese begenirsin senin rujlarin ne cabuk ucuyor kalitesiz duruyor bende tasarruf olsun diye ucuz aliyorum dedim yani erkeklere iyilik yaramiyor dedigi lafa bak sagolsun karim harcamalarina dikkat ediyor diyecek yerde bence hic kisitlama kendini ihtiyacin varsa alacaksin israf boyutunu ayarlarsin sonucta

canimm yaaa (( ne dicegimi bilemiyorum sunu bunu yap diyebilcek onerim yok cunku her yolu denemissin,sizi gorunce simdi benim
sukur namazi kilmam gerekiyor gibi olmuss
ahh serracik minik kusum bnm rabbim sana acilinden istahlsr versin lop lop et olsun insallahh
tatlim peki dr vitamin vs birsey veriyomy bu durumda?

Kizlar sukurler olsun disimiz cikti
16 aylikken cikmis oldu ilk disimiz
cokkk ama cokk sevindimm sukurler olsun gozunuz aydin ,kalanlarda hayirlisiyla ciksin insallah cnm
ahh cnm ben de dertlenmisim sen benden de dertli cikmissin ( umarim donemseldir insallah yazin gelmesiyle bebeklerimizin istahida artar ,doke saca yesinler yeterki yesinler
canım hasta olsuklarında tekrar bebeklik dönemine geçiyorlar ama aonra düzeyor bizim iştahsızlık bir ay sürmüştü şimdi iyi şükür oda düzelecektir..
insallah hastaliktan yeni ciktik diye boyle istahsizdir duzelmesini umid ediyorummm

Aynen canım bugün 2.5 saat uyudu mesela dokunmadım hiç. Uyku eğitimini nasıl verdin biz bir türlü beceremedik
Canım berbat bir uyku düzenimiz vardı canıma tak etti hem gece emzirmesini hem sallamayı bitirdim bir akşam severek okşayarak sallamadan beşikte uyutmayla başladık ağladı tabi ama yatım saate uyudu sallasam bazen 40 dakikayıda buluyordu ilk gece ağladı tabi bir buçuk saat sonra sızdı ertesi gece daha az ağladı kabullendi beklediğimden kolay oldu yanlız uykumuz teke düştü o yüzden akşam 9 da uyuyor sabah 7 de kalkıyor öğlen 12 1 arası uyuyor bazen 1 bazen 2 saat sabaha karşı 4 5 arası kalkıyor emziriyorum tekrar yatıyor bizde düzen bu şekilde eskisine göre şahane diyebilirim

ya zamanında yediğin hurmalar azcik iktisati öğrenirsin hahhay aman sanki kocalarımız koca değil muhasebe müdürü

Çok güldüm ya hem makyaj çok yapma hem al
ayakkabinin resmini koyarsan arkadaşım yorum yapicam konu hakkinda

I imspecial H ayirli olsun dedim mi hatirlamiyrum....Erzurum hakkinizda Hayirli olur ins.tebdili mekanda ferahlik vardır.

@hihami takvimin de cok guzel duruyo tekrar yaşamak ne guzel.sagliklica kucagina al ins.
saol canim

Fikirlerin varsa banada lazim babalar gününe benim odunu utandırmak lazim
okurken. Bu çocuk nasıl ac yaşıyor diye düşünecek oldum sonra ipeği görünce dedim ki 5yaşında kız ac yaşıyor ya normal canım inşallah iştahı artar kelin ilacı olsa misali küçükken Ahme te sevinirdim yiyen bebek farklı diye simdi oda zayıfladı yemiyor benim kaderim hep ayni onlar yenmedikçe ben yer şişerim sinirden

ablan yaninda değil mi canim

Kizlar sukurler olsun disimiz cikti
16 aylikken cikmis oldu ilk disimiz
gözün aydın yaa nisaya gelsinhaketti kupa yi rekor kirdi masallah

görürüz inşallah ya bende görmek istiyorum gitti kuzumun iştahı

Kızlar bu aksam misafirim vardı esimin arkadaşları, kizartma yapiyordumki ellerimi yaktım birden yag patladi resmen ya, apar topar acile gittik pansuman yaptılar. Basparmaklarımda dahil olmak üzere tüm elim sargili. Diger parmaklarim acikta sadece. Hastaneden dönünce esim annemlere bıraktı beni, malum kizimi kucağıma almakta çok zorlanıyorum. Bana dua edin ne olur, cok moralim bozuk. 2 krem verdi doktor, yarın tekrar pansuman yapılacak sonra elim acik kalacakmis. Aslında yer yer yandı tamami değil ama cok canım yandi halada ara ara ağrıyor. Inşallah izi kalmaz.

Safransari ay gorunce cok sevindim. hayırlı olsun canım.

Çok geçmiş olsun canım.. Yanık en zoru, allah yrdımcın olsun. Benim eniştem geçen sene elini erimiş plastikte yaktı tüm eli kasları yandı ama sonra izi kaldı.. Hiç dert erme sadece direkt füneşten korursun, çok geçmiş olsun. Verilmiş sadakan varmış, yüzüne gözüne gelmemiş şükür ki.. Çok geçmiş olsun canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…