2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Oh maşallah iki kuzuna da:) sevsinler bakalım Ahmet'i yazın tadını çıkarsınlar inş.. Öpüyoruz hepinizi :)

bizde herşeyi yoğurtla karıştırır olduk,sebze pürelerini özellikle yoğurtla karıştırıyorumki ordan tuz alsın diye :)

kızlar bugun okuduğum yazılardan avakadonun faydası bebekler için o kdr çokmuşki koşa koşa migrosa gittim avakado aldım,ay rabbım yaratmıuş ama hiç sevemedim ne tadı var ne tuzu,nasıl bır meyva bu anlamadım,yumuşak olup çatalla ezilip verilcekmiş hiçde yumuşak dildi,bende cam rendede ceyregını zar zor rendeleyıp kayısı ile karıştırıp verdim
yarım saat sonra uyudu sonra uykusunda ,n uyandı ve kustu sanırım ağır geldi galiba

Bi kac gün yumuşamasını beklemek gerekiyor diye biliyorum cnm daha once burda konusulmustu tropikal meyve vermeyecekti bazı arkadaslar bazilari da verecekti ck faydali diye biliyorum bende kararsizim verip vermemekle..bence yumusak olandan bi daha dene genelde yogurtla karistirip veriyorlar belki kayisiyla karisinca midesini bulandirmistir

Bana bugun dr evde yapamazsan cok kasma sade olan buyumix yogurt verebilirsin dedi. Elmali olan dgl.

yokk tatlım ilk ve sondu,bir daha tövbe,korkunç bir gece yaşadık,doğdu doğalı bu kdr sık uyandığı inlediği bir gece hatırlamıyorum,bence çok ağır geldi,halbuki sadece çeyrek vermiştim,allah aşkına bizler avakado mu gördük onla büyüdük,herşeye zıplama huyuma sinir oluyorum,kayısı yedirmem kusur kaldıda kalktım buna heves ettim,son olcak zaten,birde limon kdr şeye 5 lira para verdim,hey allahım yaa

sağol canım tarif için ilk fırsatta deniycem
Klimayi hic kapatmiyorum ki o acikken dahi ck terliyor insllh sicaktandir bu arada ellerine saglik afiyetle yersiniz...
demir eksikliğide terleme yapar kan değerlerine bakıldı mı canım
ellerine sağlık canım:)
kemikli et çokta güzel olur canım:)

canım sende yaparsında sürekli aynı evde kalmıyorsun ki ondan yapmıyorsundur:)
Ay eşim kafasını kazıttı yani kendinkazimis banyodan çıktı supriz sinir oldum hic sevmem kel neyse inş hemen uzar
çok güzel bir sürpriz olmuş:)
canım dişten olabilir benimki zorla bir iki çay kaşığı aldığı için bu konuda yardım edemiycem
güle güle kullansın kitaplarını, bende alsam büyük kuzuma da erken başlamıştım kitaba
Kizlar 7. Ay kontrolu yokmus snrm dr. 8. Ay gel demisti sizler gidecek misiniz bi sey dediler mi..
bu ay hastaneye götürürüm sağlık ocağı bizede öyle dedi
canım iyi gezmeler tatiller:)
sebze konusunda ısrarcı olma zamana bırak derim
canım ben büyük oğlumda buzdolabı poşetine bir kepçe koyuyordum ağzını bağlıyordum o şekil atıyordum buzluğa ama şeyler var ya buz torbaları onlar daha kullanışlı bence buz yapmak için kullanılanlar
Çok sessiz kaldı burası yaa oğluşuma bebe bisküvisi yaptım onu ekleyeyim de gariban kalmasın sayfamız Eki Görüntüle 1596957
ellerine sağlık nasıl yazdın ismini tek tek:)

maşaallah diş konusunda hızlı çıktı canım:)
büyük oğluma kullanıyordum bir yere gidince ama bebek yoğurdu var ya ondan ,genel anlamda ev yoğurdu tabi ki daha güzel
Birde bugün iğneye gideceğiz ateş düşürücü veteyimmi önceden yada sonradan.havalar çok sıcak ya

ben veriyorum

Son düzenleme:
N nelfn benim verdiğim yoğurt buydu bebek yoğurdu, elmalısı ve sadesi vardı oğlumun zamanında

Kizlarrrr kizlarrr adana yaniyor su an evin icin 38.1 allahtan klima var bozulmasin ya da elektrik gitmesin diye dua ediyorumsizin oralar nasıl ?
ah canım sorma sivas bile yanıyor, dün misafirlikteydim kilolarca ter döktüm ya
bizimkine maket telefonlar var ya ondan verdim de beğenmiyor:) gerçeğini istiyor:) abisinin müzikli güzel bir telefonu var onu çıkarayım ne iyisi
amaaaan boş ver canım ya bizim meyvelerimiz bize yeter, kiviyi tavsiye ederim ama alerji riski yüksek bir meyve dene önce, büyük paşama kivi her gün verirdim kivi yediği zaman hiç hasta olduğunu bilmem, şimdi yemiyor siyah çekirdekleri var ya çıkar bunları diyor:)

aynen yani:)

ahhh o kadar yazdım silindi:)

minik ağlıyor yazıcam tekrar uzun uzun:)

Selam herkese minik ağlıyor kahvaltı hazırlıycam :)

Dün teyzemin kızının mevlüdüne gittim ohhhh açıldım resmen eşimin ailesinin akrabalarının arasından kalmıştım gerçi akrabalarını severim ama artık kendi sülalemi gezicem:) bizim akrabalık bağı çok zayıf kızlar teyzem amcam dayım var ama yok işte, teyzem ne iyi ettin geldin dedi bende çağırırsanız gelirim teyze dedim:) dayımın hanımı hemen çağırdı annesinin kırkına, eşimden de çekiniyorlardı tutucu olduğu için ama neyse ki benim odun erkekler olmadığı sürece ortamda her istediğim yere götürür yeter ki ona sarmıyım:) bende bizim düğünden sonra çağırıcam inşallah hepsini bir nevi mevlüt:)

Eşime gelince kızlar tatlı dilliyim güler yüzlüyüm ama değişen bir şey yok, ablamlarda azcık biliyorlar düğün önü tadımız kaçmasın dedim, ablamlar çok kızgın inşallah sorun çıkmaz

Bu binadan gitmeden düzelmeyecek sanırım hiç bir şey, kv me gelince hanım konuşmuyor gelmiyor yani bende görünce konuşmuyorum, arkasından attığı gelini şimdi gözdesi oldu , bana iyi oluyor kimin ne olduğunu görüyorum:)

hadi hoşçakalın:)

Herkese günaydın anneler...

Kızım kendi kendine bezini çıkarmış ve çiş yapmış halıya:) bu da gelişim sayılır mı anneler :)) bodysi yoktu üstünse cırt cıtlarını açıvermiş..

Çok hoşsun minione:)) seni kendme benzetiyodum ama güzel fotolarını görünce vazgeçtim:)) dışarıda bekletip yumuşaması gerekiyor..

Bana bugun dr evde yapamazsan cok kasma sade olan buyumix yogurt verebilirsin dedi. Elmali olan dgl.

Canım ya hazır yoğurtların için de süt ve maya dışında her şey var hele de bebekler için yapılan yoğurtlarda ekstra glikoz var. Bence bir doktor bunu dememeli. Ben kızıma kefir vermek istiyorum doktor kendin yapmıyorsan verme dedi, bizimki de böyle.. Hepsi aynı olacak diye bir şey yk ama daha süt bebekleri iken dikkat edilmeli bence..

Canım avakoduyu dışarıda bekletmem lazım.. Yumuşatıkça kullanıyorsun tatlı meyve givi Düşünme. Muz hurma avakado karışımı yapardı ablam oğluna ailece yerdik:)) ben blw yaptığım için Kızımın eline dilim verdm pek beğenmedi. Ileride balıkla da karıştırabilirsn mesela..

oğlumun telefonu böyle bir şeydi rengi farklı, şarkı söylüyor sayılar vs. eğitici güzel tabi şimdilik bizim kuzulara ses olsun yeter:)

Eki Görüntüle 1597860

Bizdeki bunun aynısı işte :)) yolculuklarda bununla oyalamaya çalışıyorum

Pinking Tree canim yazdim yazdim silindi onceki gun.
Oglum ek gidada hic iyi degil yutamiyor yiyemiyor.en sevdigimiz yogurt su.yogurt corbasi mercimek corbasi bi de muhallebi deniycem.meyve hicc yemiyor dogrusu yiyemiyor ne zaman tane yutacak bilemiyorum.
Uykumuz iyi genel olarak iyice uykusu gelmeden uyutmaya calismiyrum cunku ben sicak bi taraftan kan ter icinde kaliyrum sinirkeniyrum uykusu gelınce emerken uyuyor.sallama falan artik istemiyor.aslinda ayagimda iyi oluyordu uyutmak.
Onun dışında gel gel yapiyiruz cok guzel geliyor.besiginde kollarini uzatip beni al diyor.donuyoruz ama emekleme filan yok . banyoyu cok seviyor. Dedede gibi acayip seyler soyluyor bağırıyor. Cok şükür onceki aylara nazaran rahatim diyebilirim.

Nego ne iyi ediyorsun ben de oyle genelde Kv ve tayfasi na gidiyorum onlar geliyor.
Odun kolay kolay yumusamaz canim devam et sakin olmaya.anlar birgun insallah.
Kv buyuk sanirsam senden bekliyor.benim kv suçlu oldugu halde ozur dilemez mumkun degil buyugum ben der hep.uzatma istersen.bosver konus gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…