2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Nego esim tirnagi iyice batan yerinden kaldirip kesti sari merhem sürdük iki gün gecti kanatmisti ama yavrumunbparmagini
Canım kaldırıyım dedim zaten hani batık gibi değil tırnağın ucuda koptu, evde travazol var ondan süreyim en iyisi, eşime dedim götür dedi, sabah şehir dışına çıktı bugün hastaneye götüremeyiz

O krem mantar kremi değil miydi yanlış mi hatirladim

Nego canim ben de esime söyleniyordum abdullaha kavun filan hep tatli veriyo dedim sonra da sebze yemiyor diye kp yer kizim zamani gelince hepsini de cok guzel yer dedi öyle bi rahatladim ki cok stres yapiyordum birinin soylemesini bekliyormusum.o yuzden yedigi kadar annesutu alsin onemlisi o.ablamin ikizler 2 yaşına kadar anne sutu almışlar sadece ablam dedi hicbirsey yemezlermis simdi otursam onlerine beni bile yerler.
tirnagi da kotu olmus nasil zor olur bende de oluyor kuzum benim hemencecik gecsin ins

Diş bulgurunu da aksam kv kendi bacilarina yapti bi onlar vardi.bir de annem ablalarima yapar tamam.esim sacma şeyler diyip durdu hediyeleri görünce iyiymis diyo fena ki.
abdullah da makas tuttu minis.hos uzanmayi bilmiyo ki küçücük dis cikarirsa olucagi bu.cok gulduk tepsiyi koyduk bakiyo öyle cocugum ne bilsin ne istediğimizi ondan

Nego canim ben de esime söyleniyordum abdullaha kavun filan hep tatli veriyo dedim sonra da sebze yemiyor diye kp yer kizim zamani gelince hepsini de cok guzel yer dedi öyle bi rahatladim ki cok stres yapiyordum birinin soylemesini bekliyormusum.o yuzden yedigi kadar annesutu alsin onemlisi o.ablamin ikizler 2 yaşına kadar anne sutu almışlar sadece ablam dedi hicbirsey yemezlermis simdi otursam onlerine beni bile yerler.
tirnagi da kotu olmus nasil zor olur bende de oluyor kuzum benim hemencecik gecsin ins

Diş bulgurunu da aksam kv kendi bacilarina yapti bi onlar vardi.bir de annem ablalarima yapar tamam.esim sacma şeyler diyip durdu hediyeleri görünce iyiymis diyo fena ki.
abdullah da makas tuttu minis.hos uzanmayi bilmiyo ki küçücük dis cikarirsa olucagi bu.cok gulduk tepsiyi koyduk bakiyo öyle cocugum ne bilsin ne istediğimizi ondan

tamam canım kullanmam, batikon yok alırım eczaneden

canım yesinde ne yerse yesin modundayım bende ama yemiyor hiç sebzeyide deniycem işte, hayır israf oluyor dökülüyor günah ya aslında kiloda sıkıntı olmasa bende iki sene sadece emzirmek istiyorum:)

ay yerim ben onu şaşkın bunlar ya:)

Selam canlar nasılsınız herkes iyidir inşallah hep yazıcam fırsat olmuyo bi incileri çıkanlar hayırlı olsun darısı başımıza fotoğraf yükleyenler hepinizin kuzuları çok tatlı çok cici olmuşlar allah nazarlardan saklasın
biz bayramda istanbula gittik biraz zor geçti benim migrenim tuttuğu için :'( oğluş giderken uyudu uçakta ama dönüşde durmadı çok çaresiz kaldım orda oğluşu kucaklayan kucaklayana olduğu için kötü alıştı..
Gelelim düne.. oğluşum küçük bi kaza atlattı 4 basamaklı merdivenden örümcekle(yürüteç) yuvarlandı benim dikkatsizliğimden kapıyı kapatıcam diye bi an unuttum oğluşu çıkardığımı ( çok pişmanım çok kızıyorum kendime düştüğü gözümün önüne geldikçe ağlıyorum ya bişey olsaydı bi yerine diye ayyy Allah hepimizin yavrusunu korusun kızlar çok tuhaf oldum o an nasıl anlatıcağımı bile bilmiyorum şok geçirdim neyse uzatmayayım çok ağladı yavrum sustu kafasını falan kontrol ettim şişlik morarma falan varmı diye yoktu bişey çok şükür sonra internetten biraz araştırdım düştükten sonra göz kayması veya kusma varsa acile gidilmeli diye dışarda gezdiriyorum bahçede 5 dk sonra emzireyim dedim kucağıma bi aldım oğluş fışkararak kustu böyle bissürü o an buz gibi oldum kaldım kv aldı kucağına hadi gidiyoruz hastaneye..eşim mesai kalcaktı dün hemen aradım gel götürelim diye arabamız yok bahsetmiştim daha öncede amcamız da iş de.kv oğluş kucağnda araba armaya çıktı bi komşu var kocası sağolsun götürdü bizi o da işden gelmişti akşm 5 civarıydı..gittik acile kontrol etti doktor röntgen çekildi hemen çok şükür bişey çıkmadı 24 saat gözlemlyin dedi kusma baygınlık vs. bişey olursa direk izmire(biz köyü gibi bi yerde oturuyoruz) tepecik hastanesine beyin cerrahına götürün dedi.
bişey yok şuan iyi oğluşum allaha şükürler olsun ki.. allah hepimizin kuzularını korusun tüm kaza belalardan

Nego diğerinde kortizon var sürme girlboymom ın dediği gibi.. Bdn iki yıl emzirecektir sadece ama öyle yapan bir Arkadaşımın bebeği depresyona girmiş memeden kesilince doğal akışına bırakmak önemli bir de onları hazırlamalı memesz hayata diye vazgeçtim kaşıklamayı yutmayı öğrenmesi kazım her şeyin fazlası zarar adım adım hazırlamak Lazım diye düşündüm. Iki yıl sonra bebek sudan çıkmış balığa döner..

Parmağını da bence kendin sıkmadaydın iltihap kapar vs ocağa götürseydib keşke kuzuma geçmiş llsun.. Düşe kalkma büyüdüler bile ):

bitoss büyük gecmiş olsun.. Röntgen sondası bol bol emzir.. Yürüteç tutmuştur onu yuvarlansa daha kötü. Doktora gişene kadar buz müdahalesi d emzirmeyi tavsite ediyorlar..

Bir kere Yeğenim pusetini itiyordu düşürdü kızım şok oldu ağladı durdu
Bir kere gece uyurken yatağından düşmüş hemen mememe aldım.
Bir kere de kucağımdan yatağa yataktan yere düştü kızım hastaneye gittik katıldı resmen oluyor böyle kazalar...
Hala daha kendimi suçluyorum hepsinde çok şok gecmiş olsuj inş bir şey olmaz..

Gözbebekleri aktif ve memeni emiyorsa sıkıntı yoktur ibş

Ben de onunuzdeki hafta dusunuyorum canim, hazir ailemin yanindayken rahat rahat yapicam insallah, internetten sus malzemeleri bardak tabak falan alucam bildigin bir site var mi? Sicaklarda disari cikip dukkan gezmek pek isime gelmiyor.

Hayırlı olsun canım dişiniz :)

Birmax Kullanatmarket vs kullanatplastik uygun olanları..
partiavm de de şık Şeyler var..

Ben tabak bardak vs topluca pembe almıştım şimdi sadece dişli pasta yaptırıp ve Üzerimde diş resmi olan tshirt giydireceğim kızıma.. Oldu da bitti maşallah :)

Sagol canim

Aşıdan geldim simdi kizlar 2 aydir hic boyu uzamamiş canım sıkıldıgunde 30 ml anne sutunu zar zor sagip cikariyorum onla da ne boy uzar ne kilo alir genetik de etkili biliyorum ama insanin cani sıkılıyor iste...10.ayda istege bagli bi asi varmis suriyeli çocuklardan kizamik falan bulasmasin diye yapiliyomus siz yaptirmayi dusunuyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…