2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
ohhh sefanız olsun canım :)

Kavuştuk canım gelmeden eve şişme bebek attıysan sakla dedim oda gercegı sen varken sısmeyı napıyım dedi çok güldük amin canım kimseyı ayırmasın

canım benim oğlum öyleydi hep birşeyler emmek istiyordu ama ben ısarla uyuduktan sonra emziği ağzından alıyordum şimdi okadar emzik sevdalısı değil şkür....
kızlar ne oluyor size tamam zor günler geçiriyorsunuz canım ama neden ilk düşünceniz boşanmak oluyor.. sabır iyip bu günlerinde geçeceğine inanın....
Eşim laptobun uzerine kocca bi bardak su boca etmis gitti 2 bucukluk laptop hep ben kullaniyordum iyi ki ben dokmedim kizmazdi ama cok vicdan yapardim
offf geçmiş olsun fena olmuş...
benim eşimi anlattın sanki bir gün sinirlenmiş almış oğlumu ne olduğunu tam hatırlamıyorum söylene söylene kucağında gezdiriyor oğlumda bi ağlıyor bana ver diyorum okaDAr kızmışkı banada vermiyor sen bebek bakmasını bilmiyorsun falan flan manyak etti beni, manyak oğlu manyak

çok üzüldüm allah tüm bebişleri korusun
bende ikinciyi istiyorum ama oğlum sakin filan değil hatta fazla huysuz hareketli yaramaz ama öylede hayat bizim için durmuş olacak böylede ikisini beraber büyütüp sefa çekmek istiyorum inşallah...

Günaydın kızlar bugün çok isim var ev temizlenecek görüşürüz
kolay gelsin canım....

incileriniz hayırlı olsun canım bizm incilerden hala tık yok... kolay gelsin..
7 kişilik misafir kolay olmasa gerek alkışlıyorum seni...
anaaa ilk kez duydum ekşi seven :) sütü sıcak tutarsan ekşi olur canım
çok ekşi değil canım ne ekşi ne tatlı öyle seviyorum..

maşallah kuzucuğa benim oğlan ilk aylarda konuşmaya çalışıyordu ama şimdi sadece çığlık atıyor...

bende temizlik yapınca eşime silkelen öyle gir içeri diyom adımı temizlik hastası koymuş tabi abdullahtan önceydi o

selam kızlar...böyle şeyleri normalde takmam ama nerdeyse bütün bebişlerin dişleri çıkmış biz 7 aylık olacaz hala tık yok dişlerden haber vermiş ama bir türlü gelemedişaka makabi yana varmı bizim gibi hala diş çıkarmayan bebekler...
bu gün oğlumu doktora götürdüm kulağı geçmemiş iki tane şurup verdi bize ama kaç gün kullanacağımızı yazmamış ne yapacağımı bilemdim...
Nego canım senin bahsettiğin damla nedir acaba yazabilirmisin bi bakayım...

Hahah evi kıymetli demekki kocadan aman dünya mali dunyada kalır tabi kötü kullanmmak lazimda eşyanın kölesi olacağıma o benim olsun mutfagi temizledim ahmet molası verdim
aynen yavas yavas bende oyle dusunuyrum artık zehır etmeye gerek yok kolay gelsın bende bı suru ıs yaptım ama ev hala aynı neden acaba yuruyus yaptık sonar oglumla bı dus ohhh ınsallah devamı gelır

onceden benım adam hem bana hem bebısıme kızıyordu sımdı duzeldı lohusa depresyonuna gırmıstı herhal ona nooluyosa sureklı yanındadaydı ya

Pinking Tree 2 yıl olunca çok rahatlıyorsun 3 yasta kankan oluyorlar
Ahmeti biri alsa bende iş yapsam

E kaldı 1.5 yıl :)) getir bana ben bakarım ha bir ha iki oynarlar birlikte:)

Oh küçük Hanım'ın mutlu OLMASINA çok sevindim ben de götüreyim o zaman inşallah.. Evet uyduruk oyuncaklar oluyor bir lahana bebek vardı eski püskü ama oyuncağa değil de sosyal olması için götürmek Lazım..

Canım çok Haklısın. Uykusuzluk Adam'ı fena yapıyor hele böyle özel dönemlerde insan destek Arıyor yalnız olunca çok çok zor ama o da uyumayı beceremiyor ki kızma oğluşuna... O da uyumak istiyor ama aciz uyuyamıyor diyr düşün.. Ben aldık yeşil beyaz parlayan emzik ucu yok yuvarlak top gibi markasını unuttum ama pas vermedi sıpa

Canim ben weewell inkini kullaniyorum memnunum, sicakligi fln ayarlama derdide yok oda sicakligindada koyabiliyosun makinaya,65 tl ye aldim fiyatida uygun..
Cnm benimkinin heat isigi yanmiyo, bikac dakika sonra keep warm.ayarina geciyo.
Yogurt yapiyo ama civik oluyo hal boyle olunca .
cnm biz de 7 aylik.olduk sayilir ve dis yok..
hic takma kuzeniminki 15 aylikken cikarmis simdi 3. Sinifa gidiyor disleri daha yeni dökülüyor akranlari 1.sinifta dokmustu..

Diş buğdayı Düşünen anneler var mı?

Ben Ağustos sonu sıcaklar hafiflesin hem kızıma gecikmeli 6. Ay kınası hem de diş buğdayı partisi yapacağım iki aileyi de çağırarak..

Mangal Börek salata diş buğdayı ve pasta oldu da bitti maşallah :)
Kızıma gelinlik üstüne kırmızı kaftan ve çarık giydireceğim hehe:) kınasında yakacağım. Bi Taşla iki kuş...

Sizin planlarınız var mı?

Canim biz yedi buçuk aylık olduk ve hala dişlerden haber yok. Doktorumuz bir yaşına kadar çıkar dedi ama bende çok özeniyorum.

Haklısın canım bosladim burayı

Ben de onunuzdeki hafta dusunuyorum canim, hazir ailemin yanindayken rahat rahat yapicam insallah, internetten sus malzemeleri bardak tabak falan alucam bildigin bir site var mi? Sicaklarda disari cikip dukkan gezmek pek isime gelmiyor.

Canim bizimde cikmadi henuz, bi arkadasimin kizinin 1 yasindan somra cikmaya baslayinca bende bosuna heyecanlanmiyim diye dusunuyorum :) hem emzirme acisindanda gec cikmasi daha iyi

iyi olur canım güzel yerler oralarda içinden geçtik ama gezmedim o ayrı:) tabi bakmasın taş gibi hatunu var:)

sağol canım ne bileyim yaşıtlarına bakınca benimkinden huysuzu geçimsizi yok:) peki kuzenleriyle olan duruma müdahale edeyim mi yoksa hiç karışmayıp kendinin halletmesini mi bekliyim
dediğin yeri anladım otelde mi kaldınız prefabrik evde mi:) ben sevmiyorum sıcak suyu eşim bayılıyor kükürt kokusu bayıyor beni ama soğuk olanı seviyorum hoş yüzme bilmiyorum:) eşin seviyorsa gezin canım kıymetini bil tadını çıkar:)

ay iyi cesaret açmış pc ye:)

Hahah evi kıymetli demekki kocadan aman dünya mali dunyada kalır tabi kötü kullanmmak lazimda eşyanın kölesi olacağıma o benim olsun mutfagi temizledim ahmet molası verdim
aynen güzel kullanırım ama bir şey oldu diye üzülmem, dediğin gibi onlar bizim kölemiz:)
canım diş ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi ne kadar geç çıkarsa o kadar geç dökülür, büyük oğlum 9 aylıkken çıkardı, kaç aylıkken çıkarsa o yaşta dökülmeye başlar derler:) canım özelden yazıyım ama doktora sormadan kullanma sorumluluk almıyım ben, istersen Kadir Tuğcuya sor üye ol o siteye
canım ben mevlid yapamadım hala:) ablamlar burdayken yapıyım diyorum sadece anne tarafımı çağırmaya karar verdim, teyzemler yengemler akrabalık ilişkimiz zayıf daha doğrusu bizimle zayıf, bende küsüyordum ama ablamlar sen çağır onlar utansın dedi bende ona niyetlendim, diş buğdayı büyüğe yapmadım buna da yapmam heralde:) senin fikrin çok güzel kokoş bir kız olacak desene, foto isterim ama:) kına olayı bizde yok birde
Haklısın canım bosladim burayı

canım sitem ediyorum ama merak ediyorum ondan , Allah korusun bir şey mi oldu diye endişeleniyoruz

Günaydın güzel anneler güzel kızlar güzel erkekler

Minik kuşum almıyor kızlar ek gıdayı napıcam ben, zorla bir iki kaşık tamam, çay kaşığı yani, sebzeye geçemedim bugün kabak deniycem belkide sebze sever, dün nektarin rendeledim bir tane onu da süzgeçten geçirdim bu sefer daha sıvı oldu, verdim hemen ağzını kilitledi, bende hıııı dedim kaşlarımı çattım ciddi ciddi kaşığı uzattım kuzu kuzu yedi ama bu taktik bugün işe yaramadı

Dün hippin 7 tahıllısını aldırdım meyvelere katarım diye, bisküvisini, birde kavanoz mamalarından almış eşim meyvelerden denesem mi bilemiyorum, ona alışır severse o da iyi değil ne de olsa hazır hem de minnacık kavanoz 3 lira, o paraya bir kilo meyve alınır bu sabah muz bebe bisküvisi azcık su azcık inek sütü kattım birde pekmez, yok zorla iki kaşık yedi onun da yarısı peçetede kaldı eline verdim bebe bisküvisini sevindi ama büyük parçalar kopardı korktum aldım elinden

Nasıl alıştırıcam hiç bilmiyorum, yemeği görünce hiç atılmıyor ağlıyor minikim

Birde sabah farkettim ayak baş parmağı kızarmış baktım tırnağının kenarı şişmiş, eşimden biliyorum tırnağı batmış iltihap olmuş hemen sıktım beyaz iltihap aktı dokundurtmuyor tabi, alkol sıktım, aile hekimine götürücem, fikri olan var mı I imspecial ahmette olmuştu nasıl geçti? Çok kızarmış parmağı enfeksiyon olmasın

Birde ne çok birde dedim, minik kuşum dönüyor tırtıl gibi geri geri gidiyor ya yüz üstü dönünce tekrar geri dönmediğini farkettim tuhaf geldi, dün akşam geri dönmeye çalışırken küt kafayı halıya sertçe çarptı çok ağladı, başının arkasında şişlik var demiştim anladım ki o da bu sebepten olmuş daha önce demek ki korktu ondan dönmeyi bıraktı

Günaydın güzel anneler ahmet evi özlemiş kahvaltisini burda güzel yapıyor... maşallah kuzuma kan dalmasınıda bubgunden itibaren aksatmadan kullanicam karar verdim...
aysimason benim kızımın 11 aylıkken cikmisti ilk dışı ahmetten beklemiyordum ama çıktı boşver ne kadar geç o kadar az uykusuz gece
Pinking Tree Canım bende eylül de düşünüyorum dış bugdayi ya da haftaya kayinvalidem köyde kaynatir bizde yeriz
Nego bence çok müdahale etme ama ayrıca konuş oglunla zeki çocuk ona böyle yaparsa arkadssi olmayacagini anlatırsan anlar müdahale etme ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…