2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
MERHABA KIZLAR :) esımle cumartesı bı kacamak yapıp ask tazeledık :KK200: ımkanlar dahılınde yakınlarda kı bı kaplıcaya gıttık cok guzeldı ılk defa olunca tadı damagında kalıyor ınsanın :) bızım oglan cook huysuzlandı sıcak havuza gıremedım ama kuvette kafamı dınledım eh ıste :) romantık mı romantık bı hafta sonu gecırdk darısı ısteyenlerın basına bu bana 1 yıl gıder herhal eheheh :KK49::KK69::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
ohhh sefanız olsun canım :)

Kavuştuk canım gelmeden eve şişme bebek attıysan sakla dedim oda gercegı sen varken sısmeyı napıyım dedi çok güldük:KK74: amin canım kimseyı ayırmasın:KK68:
:KK70::KK70::KK70::KK70:

Epeydir girmemisim. Coook uykusuzum ben cok. Oglum uykuya emzikle daliyor. Gece emzigi dusunce uyaniyo ben kalkip veriorum. Minimum 4 en fazla 12 kere oluo. Esim cooook nadir duyup kalkio. Ben bu emzik olayini nasil biraktircam ya? Uykuya geciste emzik kullanmasina bsey demiorum da uyaninca kendi kendini uykuya donduremio tek basina. Uyku egitimi vercem de once bu emzik bagimliligini bitirmem gerekiomus. Tecrubeli anneler ne yapabilirim ?? Ne annem burda ne kv hic kimse yok destek olcak bana ki gunduz 1 saat uyyim. 6 aylik olduk.
canım benim oğlum öyleydi hep birşeyler emmek istiyordu ama ben ısarla uyuduktan sonra emziği ağzından alıyordum şimdi okadar emzik sevdalısı değil şkür....
Iyi gclr kizlar..
Ben de bugun cok gerginim ve mutsuzum burda sizlerle paylasayim dedim belki rahatlarim..
Biz de esimle gerginiz ve bu durum kizimin dogumu ile basladi, gun gectikce de artiyor..
hic kavga etmeyen biz surekli kavga eder olduk ve hepsi nerdeyse kizim yuzunden..
Huysuz bi bebek oldugu icin bi sekilde ikimiz de cok geriliyoruz..
En son bugunku kavgamiz pazarda basladi...Pazar alışverişi yaparken benim cadi bebek arabasinda adete yirtti ortaligi daha ilk alışverişimi yaparken. .Esimin de en sevmediğim huyu kizim bagirmaya baslayinca geriliyor ve bana surat yapıyor o anda..Ben de alışveriş bitene kadar trip attim..Eve geldik, benim alttan almazligim yüzünden daha da gerildik ve ben bosanmak istediğimi söyledim. Yani hakikaten biraksalar bosanicam..Zaten canım burnumda..Bugun de hic durmadi, cikmis bana bugun huysuz galiba diyor oysa her gun oyle kizim..Ya bi bebek ustunu bile degistirirken inletir mi apartmani bu en basiti..
Gecen kizlar yazmislar ya iyi ki geç olmus diye ben de oyle dusunuyorum.Ikinci bebegi hemen dusunenlerin de bebeklerinin cok sorunlu olmadığı kanısındayım.
Her seyi birakip gidesim var..
EsimE olan sevgim bile tükendi. Eskiden bosanmak kelimesi beni urkuturdu, simdi resmen esime aksam dilekce ver bitsin dedim.Oyle iste...
kızlar ne oluyor size:KK43: tamam zor günler geçiriyorsunuz canım ama neden ilk düşünceniz boşanmak oluyor.. sabır iyip bu günlerinde geçeceğine inanın....
Eşim laptobun uzerine kocca bi bardak su boca etmis gitti 2 bucukluk laptop :cry:hep ben kullaniyordum iyi ki ben dokmedim kizmazdi ama cok vicdan yapardim :KK42:
offf geçmiş olsun fena olmuş...
M miss_curious ilk bebegim dogdugunda bizim adam pek duskun tabi bebege her baba gibi gece agliyor oglum iyice gerildik adam bebege kiziyor soyleniyor bende gerildim iyice altida pisik olmus nasil bagiriyor bana pudra sur demedim mi sana niye pisik olmus falan filan bende hemen pısarım kizdiginda hemen alttan aldim ama kzzarak soyledim olabilir ne olmus diye bebek aramizda yatakta oturuyoruz dusun ikimizde bagiriyoruz cocukta iyice aglamaya basladi elimden pudrayi alip sinirle cocugun poposuna boca etti sur diyorum sana diye ben hem agladim hem pudrayi temizledim hala aklima geldikce uzuluyorum seni cok iyi anliyorum sinirini stresini cunku bebeklerimiz benziyordu sukur benimki baya akillandi insallah seninde huzurun tekrar gelir esinle aranz duzelir bebisin akillanir bu yazdigini gulumseyerek okursun :) evliligin tek altin kurali bunu bilir bunu soylerim sen sinirlenince o susacak o sinirlenince sen susacan yoksa gecim olmuyor kardes her evde farkli bi dert iste :KK43:
benim eşimi anlattın sanki bir gün sinirlenmiş almış oğlumu ne olduğunu tam hatırlamıyorum söylene söylene kucağında gezdiriyor oğlumda bi ağlıyor bana ver diyorum okaDAr kızmışkı banada vermiyor sen bebek bakmasını bilmiyorsun falan flan manyak etti beni, manyak oğlu manyak:confused:

Kizlar bi yakinimizin 8 aylik bebegi yataktan dusmus ve beyni zarar gordugu icin epilepsi hastaligi olmus, lutfen dikkat edin cok hareketlendiler, suana kadar 2 kere yatagin ucuna kadar geldi kizim son dakka kurtardik, cok etkilendim Allah korusun ya, bi dikkatsizligimiz yuzundrn hayatlari degisebilir :KK43:
çok üzüldüm allah tüm bebişleri korusun:KK43:
M miss_curious canim bu kadar bastan pes etme, ben ikinciyi istiyorum ama hersey super dort dortlukdegil, hatta esimle diyoruz ikincide olsun biz sonra toptan duzeltelim arayi.. Bizde artik daha stresliyiz eskisi gibi rahat mutlu gezip eglenemiyoruz, kizim arabada hep ciyak ciyak agliyor ve ben geriliyorum, sonra dusunuyorum bebek bu aglayacak aglasin tamam diyorum bazen aglatiyorum, icim parcalaniyor, annelik vicdan azabi iste..
Ben gerilin e esimin sordugu en basit soruya bile tahamul edemiyorum, oda sagolsun farkinda ve alttan aliyor, tabi her zaman degil.. Yani bizim aramizda degisti, hemde cok, eskiyieski bizi cook ozluyorum :KK43: esimi surekli ozluyorum, birlikte ooturup sohbet etsek bile kafam hep cocukta oldugu icin esimle vakit gecirebilmisim gibi hissetmiyorum.. Yazacak cok sey var, ama sunu biliyorumkibuda birlikteligimizin asamalarindan biri, bi donemecten geciyoruz ve basarabilirsek eskisinden dahada mutlu olacagiz, sabir ve anlayis...
bende ikinciyi istiyorum ama oğlum sakin filan değil hatta fazla huysuz hareketli yaramaz ama öylede hayat bizim için durmuş olacak böylede ikisini beraber büyütüp sefa çekmek istiyorum inşallah...

Günaydın kızlar bugün çok isim var ev temizlenecek görüşürüz:KK25:
kolay gelsin canım....

günaydın canlar.misafir var akşama ortada hiçbirşey yok daha. çok çalışmam lazım
KV diş bulguru yapacak akşam a iki tane incimiz var malum.

bu arada cuma 6. ay aşımız vardı.oğlum hiç kilo almamış hatta kilo vermiş çok şaşırdım hemşire dış çıkarma döneminde normal kilo verebilir dedi ama yine de üzülüyorum. inş normaldir
incileriniz hayırlı olsun canım bizm incilerden hala tık yok... kolay gelsin..
Selamlarrrrr herkese ösledim valla sohbetinizi carsambadan beri agirladigim 7 kisilik misafir grubum dün gittiler ve ben pert durumdayim anammmmm ne yoruldum :110:buyuk bi temizlik beni bekliyor hangisinden baslayim kizlar carsaf takimlarim pikelerimi mi yikasam evimi silip süpürsem wc leri ve banyoyu mu yikasam balkonlari mi yikasam sehpa ve dolaplarin tozunu mu alsam ya da diger bi secenek oglumu da alip evimi terketsem:KK55:
Ara ara gecmisi okumaya calistim I imspecial ban mevzusu ne oluyor cnm anlamadim:KK58: temizlik cok zor kolay gelsin simdiden canim
Nego Nego son durum ne cnm esinle baristin mi?@miss_curious cnm esiyle en cok sorun yasayanlardan biri de benim biliyosun benim esimde dogumdan sonra eve gelmez olmustu sabah 8 de cikip gece en erken 12 de geliyordu yardimci olmamak icin kaciyordu evdn ama ben evden gidip biraz ara verince simdi duzeldi biraz en azından eve erken geliyor tavsiye ederim kisa surede olsa git baska bi yerde kal...yanlis anlasilmasin evi terk et demiyorum benim biraz tatile ihtiyacim var dedim sende gec geliyosun ben yalniz bakamiyorum ck bunaldim dedim ve oyle gittim ben tavsiye ederim canim
@fairytale0713 hosgeldin cnm tekrar aramizda gordugume sevindim:KK200:
diger hatunlar sizler nasilsiniz bebisleriniz iyi mi? Allah hepsine saglik versin huysuzluklarini azaltsin da biraz rahatlayalim insallah...
7 kişilik misafir kolay olmasa gerek alkışlıyorum seni...
anaaa ilk kez duydum ekşi seven :) sütü sıcak tutarsan ekşi olur canım
çok ekşi değil canım ne ekşi ne tatlı öyle seviyorum..

inşallah ek gıda işiniz kolay olur, benimki ne sesler çıkarıyor ne sesler, hiç susmuyor:KK53::KK53: bbaaaa lar annneler, agiler, dünde dede demeye başladı sanki öğreten oldu:KK70::KK70: sürekli yaşlılar gibi söyleniyor:KK70::KK70: çığlık işi bizde de aynı kv gil aşağıdna duyuyor ya da onlara bırakınca ben yukardan duyuyorum hatta dedim eni arıyor ne yapsın kuzum annesi bağırıyor abisi bağırıyor normal bir şey sanıyor çığlığı:KK70::KK70: kv de de bağırınca eşim eve getirdi beni arıyordur o dedim çığlık attım hafif tabi:) hemen o da atmaya başladı nasıl gülüyor birde
maşallah kuzucuğa benim oğlan ilk aylarda konuşmaya çalışıyordu ama şimdi sadece çığlık atıyor...

guldurdun benı :KK53::KK53: bende cook kıymet verırım adımı koylerındekı bı kadının adını koydu x bacı der unuttum adını komık bı ad ama :KK53:kadın kocasını yenı yapılan eve almamıs ev kırlenecek kırılacak bısey dıye adam bahcede otura oyura gıtmıs otekı dunyaya :KK53::KK53::KK53:
bende temizlik yapınca eşime silkelen öyle gir içeri diyom adımı temizlik hastası koymuş tabi abdullahtan önceydi o:KK70:

selam kızlar...böyle şeyleri normalde takmam ama nerdeyse bütün bebişlerin dişleri çıkmış biz 7 aylık olacaz hala tık yok dişlerden haber vermiş ama bir türlü gelemedi:-)şaka makabi yana varmı bizim gibi hala diş çıkarmayan bebekler...
bu gün oğlumu doktora götürdüm kulağı geçmemiş:KK43: iki tane şurup verdi bize ama kaç gün kullanacağımızı yazmamış ne yapacağımı bilemdim...
Nego Nego canım senin bahsettiğin damla nedir acaba yazabilirmisin bi bakayım...

Hahah evi kıymetli demekki kocadan :KK45::KK45: aman dünya mali dunyada kalır tabi kötü kullanmmak lazimda eşyanın kölesi olacağıma o benim olsun :KK14: mutfagi temizledim ahmet molası verdim:KK47:
aynen yavas yavas bende oyle dusunuyrum artık zehır etmeye gerek yok:KK53: kolay gelsın bende bı suru ıs yaptım ama ev hala aynı neden acaba :KK62::KK51::KK51::KK12::KK11:yuruyus yaptık sonar oglumla bı dus ohhh ınsallah devamı gelır

benim eşimi anlattın sanki bir gün sinirlenmiş almış oğlumu ne olduğunu tam hatırlamıyorum söylene söylene kucağında gezdiriyor oğlumda bi ağlıyor bana ver diyorum okaDAr kızmışkı banada vermiyor sen bebek bakmasını bilmiyorsun falan flan manyak etti beni, manyak oğlu manyak:confused:
onceden benım adam hem bana hem bebısıme kızıyordu sımdı duzeldı lohusa depresyonuna gırmıstı herhal ona nooluyosa :KK53: sureklı yanındadaydı ya :KK6:

Pinking Tree Pinking Tree 2 yıl olunca çok rahatlıyorsun 3 yasta kankan oluyorlar:KK66:
Ahmeti biri alsa bende iş yapsam:-)

E kaldı 1.5 yıl :)) getir bana ben bakarım ha bir ha iki :KK66: oynarlar birlikte:)

Canim oyun dersi benim gozumden fena degildi, anneler ve bebekleri halka seklinde oturup sarki soyluyoruz, el cirpma vs hareketleri var bebeklerin elleriyle onu yaptiriyoruz sonra bebekler oyuncaklarla oynuyor, oyuncaklar eski pusku evdekilerden bile kotuydu :) ben evime alamayacagim oyuncaklarin olduhunu dusunmustum, baska bi yer daha arastiracahim..

Simdi kizimim gozunden yazayim resmen bayildi :)) herkes sarki soyleyince o kadar sasirdi ve mutlu olduki, hic oturmak istemedi heyecandan hep ayakta durdu, herkesin yuzune bakip guluyor, yanina gelen cocuklarin yuzunu seviyordu, evde ben naparsam yapayim bu kadar mutlu olmuyor :)
Oh küçük Hanım'ın mutlu OLMASINA çok sevindim ben de götüreyim o zaman inşallah.. Evet uyduruk oyuncaklar oluyor bir lahana bebek vardı eski püskü ama oyuncağa değil de sosyal olması için götürmek Lazım..

Haklisin erken oldugunu bikiorum da bezdim canimdan. Dun gece 2 den beri uyku yok ! Agladim hungur hungur. Kizdim ogluma. Cok sinirlendim ona. Saglikli olsun baska bsey istemrm tamam ama uykusuzluk mahvedio beni. Yatagina gece parlayan emziklerdrn koyucam artik 3-5 tane. Gorup almasini ogretcem. Insllh ise yarar
Canım çok Haklısın. Uykusuzluk Adam'ı fena yapıyor hele böyle özel dönemlerde insan destek Arıyor yalnız olunca çok çok zor ama o da uyumayı beceremiyor ki kızma oğluşuna... O da uyumak istiyor ama aciz uyuyamıyor diyr düşün.. Ben aldık yeşil beyaz parlayan emzik ucu yok yuvarlak top gibi markasını unuttum ama pas vermedi sıpa :KK43:

Canim ben weewell inkini kullaniyorum memnunum, sicakligi fln ayarlama derdide yok oda sicakligindada koyabiliyosun makinaya,65 tl ye aldim fiyatida uygun..
Cnm benimkinin heat isigi yanmiyo, bikac dakika sonra keep warm.ayarina geciyo.
Yogurt yapiyo ama civik oluyo hal boyle olunca .
selam kızlar...böyle şeyleri normalde takmam ama nerdeyse bütün bebişlerin dişleri çıkmış biz 7 aylık olacaz hala tık yok dişlerden haber vermiş ama bir türlü gelemedi:-)şaka makabi yana varmı bizim gibi hala diş çıkarmayan bebekler...
bu gün oğlumu doktora götürdüm kulağı geçmemiş:KK43: iki tane şurup verdi bize ama kaç gün kullanacağımızı yazmamış ne yapacağımı bilemdim...
Nego Nego canım senin bahsettiğin damla nedir acaba yazabilirmisin bi bakayım...
cnm biz de 7 aylik.olduk sayilir ve dis yok..
hic takma kuzeniminki 15 aylikken cikarmis simdi 3. Sinifa gidiyor disleri daha yeni dökülüyor akranlari 1.sinifta dokmustu..

Diş buğdayı Düşünen anneler var mı?

Ben Ağustos sonu sıcaklar hafiflesin hem kızıma gecikmeli 6. Ay kınası hem de diş buğdayı partisi yapacağım iki aileyi de çağırarak..

Mangal Börek salata diş buğdayı ve pasta oldu da bitti maşallah :)
Kızıma gelinlik üstüne kırmızı kaftan ve çarık giydireceğim hehe:) kınasında yakacağım. Bi Taşla iki kuş...

Sizin planlarınız var mı?

Canim biz yedi buçuk aylık olduk ve hala dişlerden haber yok. Doktorumuz bir yaşına kadar çıkar dedi ama bende çok özeniyorum.:KK23:

En iyisi canım rahat ol gitsin hem sen üzülme hem kızın üzülmesin, kv ne bir şey diyemem artık o bakacağı için istediğini verecek belli:) labne peynri ya da lor peyniri ikisi de evde yapılıyor canım, gurme bebekte var tarifi bende deniycem bakalım

gayet güzel menü ama peynirin tuzu çok gelebilir canım labne kullanabilirsin evde kendinde yapabilirsin

ay canım ya ban yediğin konu komikti ondan güldüm:)

ayy çok güldüm nick rengine:)

canım çok geçmiş olsun, kulak damlası aslında pek iyi değil kafanı karıştırmıyım ama kadir Tuğcuya bak istersen, kulak enfeksiyonu için burundan bir damla var 3 gün kullanılan o daha iyi aslında

evet canım aslında ilk geyiğin hemen banlamışlar haksızlık adam kayırma var bu kk da:) ben çok ban yedim:)

ohh iyi yapmışsın canım

hatırladık tabi biz unutmuyoruzda sizler unuttunuz buranın yolunu:)

ahh ahhhh canım benimkide susmuyor sabaın 4 ünde 5 inde baaaaa baaaabaaa, agıııı abi diyor sanırım:) büüüü büüü diye dudaklarını oynatıyor konuşmaya çalışıyor, canı isterse anneeee diyor, abisi kılıklı abiside 9 aylıkken konuştu
Haklısın canım bosladim burayı:eek::eek:o_O

Ben Ağustos sonu sıcaklar hafiflesin hem kızıma gecikmeli 6. Ay kınası hem de diş buğdayı partisi yapacağım iki aileyi de çağırarak..

Kızıma gelinlik üstüne kırmızı kaftan ve çarık giydireceğim hehe:) kınasında yakacağım. Bi Taşla iki kuş...

Ben de onunuzdeki hafta dusunuyorum canim, hazir ailemin yanindayken rahat rahat yapicam insallah, internetten sus malzemeleri bardak tabak falan alucam bildigin bir site var mi? Sicaklarda disari cikip dukkan gezmek pek isime gelmiyor.

Canim bizimde cikmadi henuz, bi arkadasimin kizinin 1 yasindan somra cikmaya baslayinca bende bosuna heyecanlanmiyim diye dusunuyorum :) hem emzirme acisindanda gec cikmasi daha iyi

iyiyim canım su evi temizlesem daha iyi olacağım inş ..ayni bu sipalar odadan çıkınca ağlıyor odada ablası pes etti al anne sunu oyuncaklarimi dağıtıyor diyor :-) cumaya kadar ev isini halledip cuma esim izne ayrılıyor bi hafta kayinvalideme köye gideceğiz sonra da bi beş gunlugune nevşehir ürgüp goreme de havuzlu iyi bi otele gidelim istiyorum denize gitmem sevmiyorum kocamda bikinililere bakmasin bende bakmayim:KK45: sevmem yani öyle yerleri cocuklari paylasip havuzlarda vakit gecirelim sonuçta ama rahatlamak bakalım ..

canım yaşından dolayı öyle sen merak etme onu öğretmeni adam eder onda bisey yok ben ne cocuklar gördüm:KK76: kreş onu mum yapacak bu gutsin paylasma yenilgi zafer herşeyi tada ca k hayatin merkezi kendi olmadığını anlayacak:KK48:
iyi olur canım güzel yerler oralarda içinden geçtik ama gezmedim o ayrı:) tabi bakmasın taş gibi hatunu var:)

sağol canım ne bileyim yaşıtlarına bakınca benimkinden huysuzu geçimsizi yok:) peki kuzenleriyle olan duruma müdahale edeyim mi yoksa hiç karışmayıp kendinin halletmesini mi bekliyim
:KK51::KK51:
esım cok meraklıdır tatıle gezmeye ben demesemde ıllaa gıder emınım tabı gıder cocuga ben baktım o hamam sefası yaptı

oyyy masallahhhh cana yakın bı bebıs olacak

laptobu soktu dagıttı sac kurutma makınasıyla kuruttu vıdaları taktı ama 2 vıda fazla gelmıs acıkta kalmıs bılememıs adamlar fazla vıda koymuslar canııım:KK53::KK53::KK53:

bende o yuzden surmem dıyınce ılle surecen bılmıyon sen dıye bı avuc pudrası benım uzerıme oglanın ppoposuna doktu sonar ozur dıledı ama ne fayda :KK12:
dediğin yeri anladım otelde mi kaldınız prefabrik evde mi:) ben sevmiyorum sıcak suyu eşim bayılıyor kükürt kokusu bayıyor beni ama soğuk olanı seviyorum hoş yüzme bilmiyorum:) eşin seviyorsa gezin canım kıymetini bil tadını çıkar:)

ay iyi cesaret açmış pc ye:)
guldurdun benı :KK53::KK53: bende cook kıymet verırım adımı koylerındekı bı kadının adını koydu x bacı der unuttum adını komık bı ad ama :KK53:kadın kocasını yenı yapılan eve almamıs ev kırlenecek kırılacak bısey dıye adam bahcede otura oyura gıtmıs otekı dunyaya :KK53::KK53::KK53:
:KK70::KK70::KK70:
Hahah evi kıymetli demekki kocadan :KK45::KK45: aman dünya mali dunyada kalır tabi kötü kullanmmak lazimda eşyanın kölesi olacağıma o benim olsun :KK14: mutfagi temizledim ahmet molası verdim:KK47:
aynen güzel kullanırım ama bir şey oldu diye üzülmem, dediğin gibi onlar bizim kölemiz:)
canım diş ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi ne kadar geç çıkarsa o kadar geç dökülür, büyük oğlum 9 aylıkken çıkardı, kaç aylıkken çıkarsa o yaşta dökülmeye başlar derler:) canım özelden yazıyım ama doktora sormadan kullanma sorumluluk almıyım ben, istersen Kadir Tuğcuya sor üye ol o siteye

canım ben mevlid yapamadım hala:) ablamlar burdayken yapıyım diyorum sadece anne tarafımı çağırmaya karar verdim, teyzemler yengemler akrabalık ilişkimiz zayıf daha doğrusu bizimle zayıf, bende küsüyordum ama ablamlar sen çağır onlar utansın dedi bende ona niyetlendim, diş buğdayı büyüğe yapmadım buna da yapmam heralde:) senin fikrin çok güzel kokoş bir kız olacak desene, foto isterim ama:) kına olayı bizde yok birde
Haklısın canım bosladim burayı:eek::eek:o_O

canım sitem ediyorum ama merak ediyorum ondan , Allah korusun bir şey mi oldu diye endişeleniyoruz

:KK64::KK64:Günaydın güzel anneler güzel kızlar güzel erkekler:KK200:

Minik kuşum almıyor kızlar ek gıdayı napıcam ben, zorla bir iki kaşık tamam, çay kaşığı yani, sebzeye geçemedim bugün kabak deniycem belkide sebze sever, dün nektarin rendeledim bir tane onu da süzgeçten geçirdim bu sefer daha sıvı oldu, verdim hemen ağzını kilitledi, bende hıııı dedim kaşlarımı çattım ciddi ciddi kaşığı uzattım kuzu kuzu yedi:KK45: ama bu taktik bugün işe yaramadı

Dün hippin 7 tahıllısını aldırdım meyvelere katarım diye, bisküvisini, birde kavanoz mamalarından almış eşim meyvelerden denesem mi bilemiyorum, ona alışır severse o da iyi değil ne de olsa hazır hem de minnacık kavanoz 3 lira, o paraya bir kilo meyve alınır:KK48::KK48: bu sabah muz bebe bisküvisi azcık su azcık inek sütü kattım birde pekmez, yok zorla iki kaşık yedi onun da yarısı peçetede kaldı:KK45::KK45: eline verdim bebe bisküvisini sevindi ama büyük parçalar kopardı korktum aldım elinden

Nasıl alıştırıcam hiç bilmiyorum, yemeği görünce hiç atılmıyor ağlıyor minikim:KK64::KK64:

Birde sabah farkettim ayak baş parmağı kızarmış baktım tırnağının kenarı şişmiş, eşimden biliyorum tırnağı batmış iltihap olmuş:KK43: hemen sıktım beyaz iltihap aktı dokundurtmuyor tabi, alkol sıktım, aile hekimine götürücem, fikri olan var mı I imspecial ahmette olmuştu nasıl geçti? Çok kızarmış parmağı enfeksiyon olmasın

Birde:KK48::KK48: ne çok birde dedim, minik kuşum dönüyor tırtıl gibi geri geri gidiyor ya yüz üstü dönünce tekrar geri dönmediğini farkettim tuhaf geldi, dün akşam geri dönmeye çalışırken küt kafayı halıya sertçe çarptı çok ağladı, başının arkasında şişlik var demiştim anladım ki o da bu sebepten olmuş daha önce demek ki korktu ondan dönmeyi bıraktı

Günaydın güzel anneler ahmet evi özlemiş kahvaltisini burda güzel yapıyor... maşallah kuzuma kan dalmasınıda bubgunden itibaren aksatmadan kullanicam karar verdim...:KK66:
aysimason aysimason benim kızımın 11 aylıkken cikmisti ilk dışı ahmetten beklemiyordum ama çıktı boşver ne kadar geç o kadar az uykusuz gece :-)
Pinking Tree Pinking Tree Canım bende eylül de düşünüyorum dış bugdayi ya da haftaya kayinvalidem köyde kaynatir bizde yeriz:-)
Nego Nego bence çok müdahale etme ama ayrıca konuş oglunla zeki çocuk ona böyle yaparsa arkadssi olmayacagini anlatırsan anlar müdahale etme ama :KK66:

X