2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizlar bebeklerinizi hala 2.5-3 saatte bir mi emziriyosunuz? Biz 42 gunluk olduk. Bebegim geceleri 2.5 saatte kendiliginden uyanip emmek istiyodu. Birkac gundur 4 saat uyuyor. Uyandirmali miyim bilemedim.

Doğumdan bu yana hiç yalnız kalmadım, çok şükür herkes birşeyler yapmak için kendini paralıyor ama kendi başıma ne yaparım görmek istiyorum artık. Bu çocuk olunca bekleme bin türlü akıl verme bizim millete mi mahsus acaba

hihami gecmis olsun @hatibulut bizde omnivit kullandk iki haftadr biraktm o esnalarda memnun kaldm sicak su torbasi iyi gelince biraktm
Sağol canım

Olabilir valla nazar heryerde

Kizlar bebeklerinizi hala 2.5-3 saatte bir mi emziriyosunuz? Biz 42 gunluk olduk. Bebegim geceleri 2.5 saatte kendiliginden uyanip emmek istiyodu. Birkac gundur 4 saat uyuyor. Uyandirmali miyim bilemedim.
Canim bence gerek yok, beninkide 4-4,5 saat uyuyor kendiliginden uyanip emiyor, daha sonra 3 saatte bir filan emiyor. Ben o 4 saatlik sureyi 3 ay sonra filan 6-7 saate cikarmak istiyirum, buyuyorlar sonucta mideleride buyuyor

Cnm gecmıs olsun bende cok cektım ondan.lıstende bı muskat yok dnemdgn bıde onu dne uykuda yapıo ama cok az verceksın

Kızlar 40 ınız çıkınca herhangi birşey yaptınız mı?40 banyosu falan derler ya:)
Bebeğim de ben de kırk banyosu yaptık KINA yaktık ve gezmeye çıktık babamızın işyerini ziyarete gittik:) hava karlıydı kuşlara ördeklere yem attık..

Kuzum benim kıyamam ona inş açılacak tez vakitte geçmiş olsun insan evladına bebeklere koyamıyor hiç (

Ah be canım keşke çaresini bilsek

Saç kurutma müzik dönence sesi sakinleştiriyorsa ya da su ses onları aç
Çörekotu Yağı ile karnına masaj yap sıcak havlu koy su kesesi koy vs hepsini yap gripe water pembe kutu bende aldım herkes çok memnun ama bende işe yaramıyor (

pozitifse tutmus hayırlısı de hayırlısını düşün hayırlısı olsun ben hep bunu yapardım inşallah bebeğini kucağna alırsın

kızlar aranızda fizyolojik sulardan kullanan varmı ben emzirmeden önce birer damla buruna sıkıyorum ama açılmıyor daha çok tıkanıyor mecburen burun aspratörü ile açıyorum bebeğin burnunu oda çok ağladığı için yapmak istemiyorum ama burun tıkalı oluncada yatmıyor daha çokmu sıksam acaba? birde kakasını yapamıyor acaba kaç gün yapmazsa fitil kullanayım

İyi geceler anneler ve onlarin miniminnacik kuzulari.bizim cmt 40 muz doluyo pazar mevludumuz var Allah nasip ederse.bende 39. Gün banyomuzu yapsak bi güzel gezmelere gitsek CMT günüde ben temizliğini hazirlogimi yapsam nasil olur.İlla 40. Gün mu olmak zorunda.CMT yapsam sadece banyo değil ev gezmesi var zor olur benim icin.Ha bi gün önce ha bi gün sonra.siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

canım öncelikle geçmiş olsun bende çok ilaçdenedim içlerinden infacol biraz iyi geldi ama tam rahatlatmıyordu sonra doktorumu değiştirdim biogaiayı önerdi 2 gündür kullanıyorum memnun kaldım birde ben arştırdım ilacı aynı saatte kullanmak gerekiyormuş kimisindede 1 hafta sonra etkisini göstermiş birde bugün bir akrabam muskatı önerdi ben her ihtimale karşı onuda alacam elimin altında bulunsun

canım benim bildiğim 40 çıkmadan yıkanmıyor benimki hatta 1 gün geçti öyle yaptım

ah şu kaynanalar benimkide geldi azıma sıçtı gitti hele birde insanın şekeri kolestrolü tansiyonu bel fıtığı olan bir kaynanası varsa tam oluyor güya gelmiş bana bakmaya ben sezeryanlı halimle kalkıp ona baktım yetmiyormuş gibi kavga ettik sütüm stresten dolayıı olmadı zavaalı yavruma mama içirmek zorunda kaldım buda yetmedi birde eşimi şişirdi onunlada kavga ettik daha çok stres şimdi birde umreye gitmiş ben onu allaha havale ettim

hahahaa benimkide aynı uç gunde bi gelip agzıma edip gidiyor... Ben ev ısınsın diye çocuk odası hariç odaların petegini yakıyorum geliyo kapatıyr neymişte fatura çok geliyomuş kullanmadgmz odayı kspatçkmişim kapattgi odada salon .. Çok buyuk oldgu için oranın sogugu evi donduruyr bunu bi turlu anlatamadım. O degilde bebegm hastalıkck Allah korusun buseferde ordan kar ettgn parayı doktora ilaca vercen kas kafasına girmiyor. Ben açıyrm o geliyr kısıyr. Bugunde eşime şikayet etmişler kapatsın petegi diye gulenm aglanmı. Bna zaten kızışıyr hep , berabr onlarla oturmadımya o yuzden yapıyr. Geliyr herseyime karışıyr. Gecen bebege giysi almş bi kaç tane gorsenz peçete diye silmezsnz giydrmedim niye giydrmiysn diyo kuçuk geldi, dedim degiştrym bi buyugune diyo cimri kendi gbi kalitesz seyleri alip gelyr hiç alma ondan iyi diyecm yine sorun çıkartr diye bişey diyemym. Y sabır dym hp..

kırk çıkmadan dinen olmuyr diye biliyrm cnm bende . Bizimde kırkımız yarın çıkıyor . Eşim bugun yıkan nolck bigunden diyo sabrsz : ) bnde olmz ole sey dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…