2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
çok uykum var kızlar

ben dişlerimi çok sıkıyorum

benim gibi olan var mı

dr a mı gitmem gerek

emzirmeye alıştırmaya çalışırken sıkmaya başladım

sıktıkça başım ağrıyor

Gripli bir günden herkese günaydın, inşallah bebeğime bulaştırmam
gecmis olsun cnm..
Sut korur Insallah Bol bol emzir..

Benim cadinin nezle ilerlemedi cok sukur burnu filan acik atesimiz de yok..Kayinvalidem gelmeden duzelir insallah hasta ettiniz der diye korkuyorum..
Dun gunduz uyuyunca gece huysuzluk yaptı benim prenses bi de artik emme suremiz kisalmaya başladı sanki, toksa emmek istemiyor onceden surekli memede kalmak istiyodu. .
Her aksam 8-11 arasi huysuzluk yapiyor..
Uyusun diye gogsumu veriyorum yok, mizirdaniyor, salliyorum yok..ancak 11.30 gibi dalıyor..

S Sevdeangel ah o pompanın sesi ahhh

sürekli sağınca sinir bozucu Allah sabır versin

emzirmeyi denemeyi bıraktın mı canım?
sorma eflalım ya oyle de ıstıyodumkı emzırmek nasıp.arada veriyorum memeyı ama yok malesef savas cıkıyo.bıde canı yanmıs gbı bı yaygara koparıyokı.ınsanlar bna ver memenı ver memenı dıyıp duruyo.artık alttan alamıorum lafımı soluyorum wala.ben meraklımym pompaya dıorum ya.artık takmıorum ama ınsanlar cok tuaf.ben delıyım gece yarısı kalkp sagyorum dmı

S Sevdeangel ah o pompanın sesi ahhh

sürekli sağınca sinir bozucu Allah sabır versin

emzirmeyi denemeyi bıraktın mı canım?
sorma eflalım ya oyle de ıstıyodumkı emzırmek nasıp.arada veriyorum memeyı ama yok malesef savas cıkıyo.bıde canı yanmıs gbı bı yaygara koparıyokı.ınsanlar bna ver memenı ver memenı dıyıp duruyo.artık alttan alamıorum lafımı soluyorum wala.ben meraklımym pompaya dıorum ya.artık takmıorum ama ınsanlar cok tuaf.ben delıyım gece yarısı kalkp sagyorum dmı

çok uykum var kızlar

ben dişlerimi çok sıkıyorum

benim gibi olan var mı

dr a mı gitmem gerek

emzirmeye alıştırmaya çalışırken sıkmaya başladım

sıktıkça başım ağrıyor
cnm sinirseldir bence dr.a gitsen sakinlestirici verebilir ama emzirdiğin icin alamazsin snrm..Her sey beyinde bitiyor stres olmamak gerek..Bende de ara sira oluyor sıkıntıya bagli sikayetler ama uzerinde durmayinca kayboluyor..

Cnm insanlarin cenesi yoruyo zaten bu donemde hazir sıkıntımıza ekleme yapıyorlar sagolsunlar..Susmak da bi yere kadar insan patliyo artik..

S Sevdeangel millet konuşur söyle tabi lafını

şişirmesinler seni

o yaygarayı çok iyi bilirim

sanki canını yakıyorsun kötü bir şey yapıyorsun gibi

her gün yinede teklif et

inanıyorum tutacak bebeğin bir gün

I imspecial
Cnm snrm büyüdükce ceneleri kuvvetlndiginden daha kisa sürede bosaltiyorlar memeyi..
Aksam niye huysuzluk yapiyorlar cozebilmis degilim biz 8 gibi isiklari kapatiyoruz uyku vaktinin geldigini bilsin diye resmen gözünden uyku akiyo ama yok uyuyamiyo hatta memeYle kavga ediyor bu defa ac mi diye mama veriyorum 30 cc ancak iciyor onda da agliyo yerken..

Nego saol canim merveden hber verdigin icin kizida tez zamanda iylesir ins
benimde cok uykum var ama o uyku en az iki sene daha bize ugramaz zaten sonrada calisma hayati cocuklar okula gidecek derken uyku haram bize ;-)

nemimkinin o ara acay gazi oluyor artik en son altini acp bacaklarini hareket ettrp biraz rahatlaynca sakinliyor yoksa uykusuzluktan gozler kizariyor uyuyamiyor

Mesajları okurken çoklu alıntıya tıkladım bir sürü ama hiçbirini alıntılıyamadım nasıl oluyor kızlar?
Benim bebeğimde 2 gündür gece çok sesli uyuyor genizi dolu gibi,emerkende ağlıyor yutamıyor gibi hasta mı oluyor ne insan derdini anlamayınca çok üzülüyor.zaten uyku sorunumuz da var tüm gün sallıyorum ayağımda ayağım durunca uyanıyor hiçbir işimi yapamıyorum.
Kusma ile ilgili soranlar var fışkırma şeklinde oluyorsa kusma reflü den şüpheleniyor doktorlar.fışkırmadan akıyorsa o fazla doyduğundan oluyor endişe etmeyin çok normal.hele de kesikleşmişse bebek sindirmiş anlamına gelir

ecepelin29 coklu alintiya tikladiktan sonra asagida alintilari ekle deyip ekleyp cevap yazackdn cavpla diyeceksn ..yurmtkunamiyorsa burnu tikalidir serum fizyolojik skp nazal aspiratorle cekmen gerekiyor ins hasta olmaz..kirk cikincada bebisede kendimede guzel bi banyo yaptrdim

Canim bebimkide aksam 5-6 da uyabiyor 10bucuga kadar uyumuyor, aynen senibki gibi gozleri uykulu ama yok 5 dk daliyor sonra uyabiyor, dogdu dogali boyle..

bizim 5.6 mm mis

1 o . Gün test yaptım pozitif cikti ama yine de korkuyorum kan vermeden rahat edemem cuma günü hastaneye gidicem bakalım inşallah hamileyimdir ilki karnimda öldü kalp atışlarınini duymuştum buda öyle olur diye çok korkuyorun

Acil yardimmmmm
Bir gogusumun bir kismi morarmis gibi agriyor kolumu bile kaldiramiyorum
Damar mi tikandi dedim dusa girdim sicak su tuttum masaj yaptim ama hala ayni
Ne yapabilirim kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…