2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Nego Nego okuyunca cok duygulandm.cunku ben cogu seyı yasayamadm dogumumda bılıosunuz durumu.ılk emzırmenın tadını yasamadm.amelyatan cıktgmda esım elımı tutamadı cunku yogun bkımda kızmın yanındaydı doktor cgrmıs.odadayken bebek aglamasi duyunca gozlerm dolardı kucagm elım bostu.cok sıktım kendmı cok tuttum.o yogun bakımın dezenfektan kokusunu olsem sılemem burnumdan.suan kzım yanımda ona sarılyorum kım ne dersın kucagmdan ındırmıorum.fena oldum yazınca
canım üzme kendini kısmet KEşke daha güzel olsaydı ama bebegın kucagındaya herseye bedel :-)

Son düzenleme:
@miss_curious ah canım ne yenisi

benimkide uyumuyor gündüzleri

sürekli sallıyorum

gece de saat başı uyanıyor

bir saat uyuyor diye seviniyordum

gecede aynı oldu:)

gündüz işe koştururken büyüğe sallattırıyorum

ama yine gidip gelip bakıyorum

zarar verir diye

şu sallamadan uyutmayı kendi
marifeti sananlar var ya deli oluyorum

benim çocuklarım gibi ağlayan bebekleri olmamış

kendi kendine uyuyan bebeği

kendi marifetleri sanıyorlar!

bu konuda çok sinirliyim de
çok haklısın canım bende çok sinir oluyorum . Geçn kaynanam geldi bebegi sallarken gordu diyo aaa sallıyormusun birde diyor. E az once sallamadan koydum uyumadı agladı be yapıyum dedin sallama sallama diyor. Olur sallamam agllasın dursun orda ya hiç bir fikrimiz uyuşmuyr . Geçen tekli lamba ışık almış gelmiş bebegin sarılıgı varya neymişte o lambayı ustune asçakmişim sarılıgını geçircekmiş bna zorunlu kılıyor yaptrmayı. E tamamda sarılıgı geçiren ışık mavi işik ve çok yogun işik yakıyorlar kuvezin içinde birde bebegin çıplak yayması lazım . Senin getrdgin uyduruk lambayı tepesine asmayla sarılıgın geçecenimi zannedyrsun. Bnde takmadım , takmayıncada bu sefer lambayı takmadıgın için sarılık geçmedi diyor. Bide yetmiyırmuş gbi ogluna yanıkıyor beni . Ogluda anası diye her dedgini dogru sanıyor sinir oluyrm.

S Sevdeangel canım kıyamaö çok zor bilirim

ilk oğlum bir gün durdu yanımda

sonra aldılar benden

o kokuyu bilirim o dıt dıt küvöz sesini bilirim

şimdi sağlıklı kucağında bebeğin hamdoşimdi sağlıklı kucağında şimdi sağlıklı kucağında bebeğin hamdoşimdi sağlıklı kucağında beb

PINAR45 PINAR45 öyle evde bir lambayla olsa

herkes niye hastaneye götürsün bebeğini

cahillik

sallamasan salla derler

sallasan aa sallama alıştırma derler

sanki biz alıştırıyoruz

etraf çok bilmiş kaynıyor

ben şöyle yapıyorum ben böyle yapıyorumlar bitmez

he he deyip geçebilmek lazım

çok haklısın canım bende çok sinir oluyorum . Geçn kaynanam geldi bebegi sallarken gordu diyo aaa sallıyormusun birde diyor. E az once sallamadan koydum uyumadı agladı be yapıyum dedin sallama sallama diyor. Olur sallamam agllasın dursun orda ya hiç bir fikrimiz uyuşmuyr . Geçen tekli lamba ışık almış gelmiş bebegin sarılıgı varya neymişte o lambayı ustune asçakmişim sarılıgını geçircekmiş bna zorunlu kılıyor yaptrmayı. E tamamda sarılıgı geçiren ışık mavi işik ve çok yogun işik yakıyorlar kuvezin içinde birde bebegin çıplak yayması lazım . Senin getrdgin uyduruk lambayı tepesine asmayla sarılıgın geçecenimi zannedyrsun. Bnde takmadım , takmayıncada bu sefer lambayı takmadıgın için sarılık geçmedi diyor. Bide yetmiyırmuş gbi ogluna yanıkıyor beni . Ogluda anası diye her dedgini dogru sanıyor sinir oluyrm.

Benim esim de annesi ne dese dgru sananlardan. Annenin her dedigi dogru degil diye kiziyorum artik dogrusu bu diyorum. Atiyorum annesi kurufasulye pilavi yan yana vermemisse hic ben yan yana koysam bu yan yana yenir mi hic der :) valla canim yenir dogrusu bu ogren gel derim

S Sevdeangel canım kıyamaö çok zor bilirim

ilk oğlum bir gün durdu yanımda

sonra aldılar benden

o kokuyu bilirim o dıt dıt küvöz sesini bilirim

şimdi sağlıklı kucağında bebeğin hamdoşimdi sağlıklı kucağında şimdi sağlıklı kucağında bebeğin hamdoşimdi sağlıklı kucağında beb
allah bıdaha yasatmasın ya.cnım sende ızmıttendn dmı dorumu hatrlyorum nerde otryosun.hangı yogun bakımda kaldnz

Kizlar sallamanin nesi zarar anlamadim bence cok rahat bisey, bebegimi ben alistirmaya calisiyorum, aksamlari otururken cok rahat bence, sen ac filmini izle yada arkadasinla otur bebegin ayaklarinda uyusun. Baska.nasil uyutabilirizki ya memede uyuyacak yada kucakta pispis, bizimki gece uykusunda enip uykusu dagilmadan hemen yatagina koyunca uyuyor ama onun disinda nadiren oyle olmustur..

U umberto ben taktıramam ondan sevmiyorom

bilgim olduğundan değil

gerçi o da kayıyormuş falan

dr un en iyisini bilir canım

daha önce hap kullanmıştım

iğne sütü etkilemediği için düşünüyorum

üç aylık olacak ama

album Yaptım 3fotolk Ahmet Paşa'dan :-) takip ettıklerm görebılır sız takıp ezdin bende sızı takip deyimi merak edenler;-)

I imspecial canim masallah tosuncuga cok tatli, kizinda cok tatli :) birbirlerine pek benzemiyorlar sanki, kizin esmer oglun sarisin :)
canım kızım ben oğlan baba :-) ama onuda tam beceremedım oğlan renkli gözlü değil senın prenseste görmek ısterm :oops:

I imspecial canım telden göremedim

pc açınca bakayım

beni izlemeye aldın mı
aldım cnm bak bakalım büyümüş mu azıcık :KK19:

X