2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canim bundan mi bahsediyoruz
Ablam çok memnun
Annemde ablamin bebeğini yikarken çok memnun kalmis
Benim ince file islaninca çok sarkiyor sekli degisiyor
Sevi bebe nin cnm hmn hmn buna benzio buda korkunc sarkiyo boxuluyo ama ucux file gep gerkin duruyo cok memnunuz suan,gerci filede degil yiksyanda maharet annem olmasa biz kOcayla cok zor yikayamayix nolucAk halimiz bilmiyorum

Kızlar biraz ev işi yapınca karnım şişiyor 5 aylık hamile gibi oluyorum sezeryan olmuştum bir ay olmak üzere açıdan oluyor dikişlere sızlama gibi normal mi acaba oluk doğumum olduğu için bilemiyorum aynı şeyi yaşayan ya da bu durum hakkında fikri olan var mı endişelendim biraz

Şekerli nane çayı mi bir biberon mu ? Tekrar tekrar okudum inanamadım yani Allah yardimcin olsun.

Bnm 21 gun cnm bende oyleyim ,sanki bu karin bana ait gibi degil?hissizlik sislik karin ici agrilar devam ediyo yani

Hepinizi çok özledim ve merak ediyorum.. Inş iyisinizdir

Bebeğim Gazlı bir bebek kucağımdan inmiyor boynum belim kollarım artık hissetmiyorum uyuduğu bir an yok... Hep kucağımda olmak istiyor ya da mememde.::alıştırmışsan diyenlere çok kızıyorum çünkü ben alıştırmadan bebek huyu ile doğmuş maşallah(

Çarşamba yarın kırkımız çıkacak inş.

Allah'ım hepimize kolaylık bebeklerimize de daydalı süt ve bol uyku versin inş aminn..

Canım bulursan benimle de paylaş. İbb tesisleri var yemekli olacaksa ya da cafelerle vs anlaşılabilir ama biz de daha bulamadık..

prenses1805 canım ağrın olması şişmesi çok normal

maalesef bundam sonra ağır kaldırınca

koltuk çekince

halı çırpınca ameliyat yerin şişecek

yanacak biber dökülmüş gibi

benim iki yıl sürdü

tavsiyeleriniz üzerine otribebe aspiratörü aldırdım

akşam hemen yaptım

kızlar yinede hırlıyor

genizden geliyor

ama özellikle geceleri oluyor

küf rutubet sebep olabilir mi

şimdi oturma odasında daha az hırıltısı

yok gibi

Günaydın kızlar ya bu gaz bizi mahfetti gece 3 te uyuyor aksamda 3 kadar durmuyor hic emmek istiyor uykusu oldgu icin agzins alıyor memeyi dalıyor hemen e boylr oluncada doymuyor ne yapacaz sasirdim 22 gunluk olduk

Ayni beni kaynana menopozlu.mubarek gelir buraya ayy cok sicak kapatin sunu falan Esime diyom gelmesin ozaman ona gore isi ayarlamak zorunda dgilim.benim kizimin saci var ve terliyo bi ara sürekli bbendeyken yok bura sicak ondan terliyo bi ton laf diyo bana degil tabi esime bi gun banyodan ciktim yeni gelmis ben giyiniyom saydiriyo esime Bizide anneme sikayet ediyo sıcaktan zor tuttum kendimi gitmemk icin.esimde diyo huzurumuzu kacirma dedim anana soyle cenesini tutsun.bak gelmiyo simdi ohhh keyfimiz yerinde Allahima sukur.neyse benim kizim yattigi tarafa hala terliyo eee benim elime firsat geçti ben bu lafi sokarim.bsokarim.bi ara konu geldi soba yanmiyo ev ılık kizim yattığı taraftan terlemis.bende lafimi oturttum hai dedim sicaktan terliyo du size 100 kere bi ton saci var onda terliyo dedim ama beni dinleyen kim agzini acio tek kelime edemedi.dahada gelip sobama karisamaz.okarisamaz.o kapatiyo inadina ben aciyom gozlerinin önünde kisasa kisas

Bide buyur burdan yak.ne dusuncesizler ya bazen benim uyuz kp de geliyo ya dusunce sifir bunlarda vallahi utanmaz.Vallahi zamaninda Nego in kp kiziyoduk simdi ya kv ya kp basimiza bela oldu

Günaydın canlar.size bisey daniscam simdi ilk baslarda gogsumun uclari yaraydi kanadi vss.simdi ucu yara değil geçti ama bu seferde kizim emiyo emiyo sanirim sut gelmiyor öyle bi acitiyoki anlatamam cektiriyo resmen kendi memeden kendini cekiyo ucuyla beraber ama halimi düşünün.sizinde boyle mi yoksa bizim sut olmadigindan kiziyoda oylemi yapiyo.benim zaten sutum az günde 2 ogün aliyo gibi bisey sagiyorum normalde sagmasamda az az geliyor kiyamiyorum kizima çok zorlaniyo.makinenin 5 dkda çektiğini kizin 1 2 saatte bitiremez.kimisi 10 dk emzirir doyar ben 1 saat emzirsm yine ac.
Birde kizimin burnundan hirilti geliyor tonimer burunndamlasi var ufak tek tek.onu kullaniyoz ama sabah kalktiginda genelde tikali bunu kullandıktan sonra aspiratorle cekmem lazimmi.ben ise yarar diye su ucuz burun aspiratörlerinden aldim ya ben becermiyorum yada o ise yaramiyo.

Cnm ayni durumdayiz sürekli gogsumde ve emmek istiyor..kucaga alistirmissin lafini ben de cok duyuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…