2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ayyy. Size anlatmak istediim cok sey var cevaplamak istediim ama benden bu gunluk kurtuluyoraunuz saka bi yana avm ye aksam gittik guzeldi ama yinede kendime sadece bi sweat alabildim oglumun uyuduu zamani hipermarketlerde harcayipbsacma sapan alisveris cilginligina kapilinca esas olay olan kiyafet bakmayi kacirdim aksama da misafirim var cok ikram yapmicam yakin arkadasim esi ile gelecek malum ikimizde d ikkatli beslenmeye calisiyoruz :) onunda bebegi var bir yainda emziriyor bi senede baya yol katetti masallah o :) ama yine de bi tatli bi tuzlu ...offf tabi bu oglan bugun bi garip duzeni degistiii yaaa emzigu gundu vermedigimhalde verdim habire huysuzzz ..temizlik yapcam oyyy hadi opuyoum hepinizi boll sutlu gunler bu arada 76.8oldum sukur gram hram gidiyor​

Kızlarr benim gobek bayagı toparlanmaya basladı hamile kalmadan once bile boyle toplu degildi o derece yani. Korsenin toparlayacgna inanmıydm ama batıl inanç degilmiş hiç sarkmadı ilk dogumumdaki gbi olmadı .

Slm kızlar icim şişti valla biraz dertleseyim sizlerle...biz bugün 13 günlük olduk ve sadece 3 kilo vermisim zaten cocuk 3 kilo dogdudr şaşırdı pekmez falan icersen bu kilo kalır icme sakin dedi ama kv ic ic diye baski yapip durdu gelip gidip sütün yok senin diye bebege biberon biberon mama verdi yok üşütmüş bu bebek diye bol sekerli nane cayı yapip koca bi biberon icirip durdu bebegin gözü şaşı yok bebek yesil kaka yapiyo amip oldu bu psikolojimi mahvettitamam allah razi olsun bana bebege bakti 13 gun ama beni cok strese soktu sürekli felaket tellaligi yapti..bugun dr goturduk bebiste ne amip ne baska bisey masallah saglikli dedi dr normal gaz sancisi cekiyor dedi de icim rahatladi

Ah ah cnm ben de muzdaripim bu konuda. .
Benim kayinvalidem de ayni bi yerlerden bi sey duyuyor hop onu uyguluyoruz..
bebegimin ayakalti pembe renk yok bu cocuk kizilcama olmus diyip durdu ve balda beklettik kizimi 10 dk sonra yikadik..acaba batil inanc mi anne diyince kotu gelin oldum..tamam cok iyidir geldi bakti bize ama bunaltiyor..keske rahmetli annem sag olaydi..bebegimin kontrolunde dr. Anne sutu yetiyor dedi ama bebek ac diyip mama verdiriyor arada sirada bi de ustune sutun yetmiyor diyor..
çocuğum isilik oldu usutursunuz diyip durdu oda hamam gibi ustune sarıp sarmaliyor..
bunaldim iyice..

Son düzenleme:
Son olarak kizimin gobegine ciger yapistiracakti ona musade etmedim ama kafasina koyunca bi sekilde yapiyo. .bebegimi istediğim gibi yetistiremiyorum..
gecen gece kizim 3 saat uyuyunca kaldirip emzirmek istedim uyuyan çocuk uyuyandirilmaz dedi..

Biz her gün yaşıyoruz o sancıyı canım. İnsan çaresiz kalıyor.
Aynen oyle oldu ama bizim buralarda bi ot var onu suya karistirip bikac damla verdin mi agri gaz falan gecer onu verdim rahatladik sukur ama iki gundur ayni saatlerde yapiyor bakalim bu aksamda yapcak mi dertleri hic bitmiyor bugunde cok kustu birazdan saglik ocaginda kontrolu var oraya gitcez bakalim bi problemi var mi
allah kolaylik versin bacim o ne ole yaa insanlar cok dusuncesiz hic demezler bu kadin yeni dogum yapti stres yaparsa uzulurse sutu olmaz vs nane cayini nasil icirdiniz yavrucaga onun yerine sana sut yapcak seyleri onune serseymis ya sinir oluyorum bole insanlara ama atsan atilmaz derlerya ole oluncada pek bisi yapamiyorsun tabi sen yinede arada disini goster kv bole giderse isin zor bacim rabbim sabir versin bebisinede maşallah hep iyi olsun inşallah

Dafiduck kv epey sıkmış seni

yeşil kaka bebek çok beslenince olur

yanlış mı anladım nane çayını bebeğe mi içirdi
Evet canim bebege icirdi
Allahim bunlar hep ayni mi olur sinir etti her yaptigi batti bana...bizimkide menopazda kendi yaniyor ne soba actirdi ne klima hava cok sicak bayildim kan ter icindeyim diyip durdu tamam tecrubeye saygim var ama batil inanclara yok saygim

Abovv cigeri ne diye yapustircakmis ki

Ay kizlar bunlar ne boyle. Benim icim sisti inanin. Yazik bu cocuklar sizin evladiniz. Bisi yapilcaksa icinize siniyosa yapin yoksa kimseye hicbirsey yaptirmayin. Size yardimci olmalari bebeginize istedikleri herseyi yapabilecekleri anlamina gelmez. Agirliginizi koyun kizlar. Hele ki boyle tehlikeli seyler yaptirmayin asla

Kızlar bebeğimin göbeği düşeli 10 gün oldu ama hala sarımsı akıntı var, doktor antibiyotikli kremle batikon vermişti birkaç gün kullan geçer dedi, kullandım ama hala tam kurumadı, başka ne yapabilirim, geçer mi kendi kendine doktora tekrar gitmeye gerek var mı? Doğumun ertesi günü banyo yaptır diyen doktoru dinlemeseydim keşke...

Aynen ole atsan atilmaz zaten diyorum ben istemiyorum öyle kocakarı islerini bebegimde uygulama dedim gizli gizli kasla goz arasinda ben uyuyunca yapıyor yapacagini o kadar inatci yani

Kizlar bebegim gogsumun birini cok guzel emiyor digerini hic istemiyor agzindan cikarip duruyor neden acaba ondan az sut mu geliyor ki ya da hic mi gelmiyor, sagıp bakamiyorum cunku ikisinin ucu da yara oldu

Canim alkolle temizle hemen kurutuyo.

Aynen ole atsan atilmaz zaten diyorum ben istemiyorum öyle kocakarı islerini bebegimde uygulama dedim gizli gizli kasla goz arasinda ben uyuyunca yapıyor yapacagini o kadar inatci yani

Canim ben gunduz uyurken de bebegimi yatak odasinda besiginde yatiriyorum. sen de oyle yap. Kapini da kapat. Hatta anahtari varsa kitle. O zaman sen uyurken de bisey yapamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…