2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Eklentiler

• IMG_20150120_124105.jpg
    IMG_20150120_124105.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 149
canım çok sağol yeniden ekliycem takip ettiklerim görsün sadece diğer türlü herkes görüyor, sende eklesene, bende o yüzden merak ediyorum o kadar konuştuk doğunca nasıllar diye:)

canım dini inancını bilmiyorum dini yönden olmaz zaten tıbbi yönden de olmaz, tıbbi zararı olanlar dini yönden de yasak oluyor, rahim kendini 40 günde toparlıyor çünkü

canım değdi zaten buraya yazman istemedim sizlerden alınan olur diye, sizden yana şüphem yok çünkü hepimiz anneyiz kötü düşünmeyiz ama herkese açık olunca bir sürü kişi gördü, dün halasına okuttum kız okurken esneye esneye gözünden yaş geldi, benimde dün sütüm azaldı çok üzüldüm:KK43:
dine inancım var çok şükür de dayanamıyorum işte gece uyandırdım saldırdım adama dur diyor yazık oda gün sayıyor :KK70:

dine inancım var çok şükür de dayanamıyorum işte gece uyandırdım saldırdım adama dur diyor yazık oda gün sayıyor :KK70:
inanç konusunda yanlış anlamadın inşaallah dediğimi, sonra sorun oluyor o yüzden önden belirteyim dedim:)

sorma bende fenayım adamda fena ama yapacak bir şey yok, dikişlerin acır mı diyor, bende dedim uzun süre acır biz kardeş takılmaya devam edelim:KK70:, göbeğimden dolayı hiç istemiyorum iğrenç görünüyor çünkü:rolleyes:

inanç konusunda yanlış anlamadın inşaallah dediğimi, sonra sorun oluyor o yüzden önden belirteyim dedim:)

sorma bende fenayım adamda fena ama yapacak bir şey yok, dikişlerin acır mı diyor, bende dedim uzun süre acır biz kardeş takılmaya devam edelim:KK70:, göbeğimden dolayı hiç istemiyorum iğrenç görünüyor çünkü:rolleyes:
dün yatırdım ben üstüme yok o an acı macı hiç düşünmedim yani nasıl fenalardaysam artık :KK70::p

yorum yapmışım mesajı alıntılamamışım:)

maşaallah canım anne kız çok güzelsiniz, saç renginde çok hoş bu arada:)

:nazar::nazar:

Kızlar bebeğimin göbeği düştü bugün. Yarın yıkayabilirmiyim artık? Biraz kan olmuş göbek deliği bişey sürmek gerekir mi?

Kızlar bebeğimin göbeği düştü bugün. Yarın yıkayabilirmiyim artık? Biraz kan olmuş göbek deliği bişey sürmek gerekir mi?
Ben göbek düştükten 2 gün sonra yıkadım canım ama yine de sarı akıntı oldu, doktor Fucidin kremle batikon verdi. İnternette okuduğuma göre düştükten sonra bikaç gün açık yara sayılıyormuş.

canım ben göbek bakım setinin alkolünden sürmüştüm tam kurumamıştı ve kanamıştı, aile hekimin yakınsa götürebilirsin onlar pansuman yapıyorlar

Aynı acı bende de oldu,bende normal doğum yapmıştım ve dikislerim vardı, sende de olduğunu görünce sanirim normal bir durum diye düşünüyorum ama kokuyu bilmiyorum canım.
Benimkide normaldogum distaki dikisim atti kaynarheralde kendiliginden 40 gun deniliyor ama iyilesmesi dahafazla suruyor yaa biz 20 gunluguz simdi

kız rütük duysa kapatır sayfamızı:KK70::KK70:

benim küçük hacı yatmaz anacım yaptırmaz bize bir şey doğal doğum kontrol yöntemi mübarek:KK70:
ya bizimki de ne zaman yakınlaşsak hemen mızırdanıyor baba çekiliyor yanımdan duruyor yaklaşıyor yine mızırdanıyor valla ben bırakırım annemlere :KK70:

I imspecial öyle ama :)

benim minik hacı yatmaz gibi ne ara yapıcaz:)

koku varsa mantar olabilir dr a git bence

acıma işi bende kesin olur 9 aydır dükkan kapalı:KK66:
oo dokuz ay dogru sizin dusuk vardi onceden temkinliydn ama biz herseye ragmen enbastaki tehliklere ragmn devam mantar kadar ileri degil saniri ama korkuyorum altta bakwrsa iyi alisti doktor her gitmemde elliyor :KK43: 37den beri 5.gun kontrolude oldk gerek yok dedi kirk sonunda gelmene simdi o istemeden bn elletmeye gidemem hayr yeter gayri o benim kisisel alanim hamileyiz diye bu ne kamusalliktir:)

Ya o işi kırktan önce yapsak olmuyo mu çıldırıcam ben dün ya herro ya merto dedim de adam durdu
canim simdi dini yonunu o isle ilgilenenler daha iyi bilir anck birax arastrdm saglik acisi ve dini yonunu bbi bayanintamamen lohusaligi kanama bitince olurmus bu kadndan kadina degisrms senin 7 gun benim 30gun mrsela dinen en uzun surede 40gunmus herhengi bi durum yani hastalik oldugu anlasilsndiye reglin 10gunden uzun surmesi hastalik oldugu gibi yani bi belirtidir..senin altta aci yokta ondan bu kadar istahlisin benm kanama bitti 35civari ama be. Kocacicimi 43e kadar oyaladm ama sezeryan olaydm eminsem kanama bittigine olurdu buda 35.gun :)
Gerci aciklamaya gerek kalmams sende is bitmisss catladm gulmekten

Rekora doğru gidiyorum kızlar, dakikalar içinde kahvaltı hazırlayıp yedim hemen, bu tempoyla ne kadar yaşarım bilemiyorum, bebeğe tek başına bakmakta sorun yok da şu yemek, getir götür işleri, beni yoruyor, tuvalet lüks oldu artık, kendimle başbaşa kalabildiğim tek yer:confused:
ayyy cok komik ya tek cocukla bi sure sonra uyuyunca kendinle basbada kalirsin iki cocukta ikisi de uyuycakta loto toto misali olmasi zor piyango:)

Şu yoğunluktan aklıma bile gelmiyor o iş:KK51: Zaten 40 çıksa da nasıl cesaret ederim bilemiyorum, dikiş yerlerim acır diye çok korkuyorum...
ilk dogum sonrasi bemde oyleydm cnm bnm ama kacis yokk hatta esimin desteh
Ve zorlamasi olmassa vajinusmus olurdum ama bunda acimadi dikislerin iltihapli mi bak oyleyse onlem al ondan aciyor. Bnm bunda aci cok olmadi ilk gecede kolydi :-)

masallah barekallah harikasnz resim konusundaki basarini biliyrm sana pembe cok yakisiyor :)

oo dokuz ay dogru sizin dusuk vardi onceden temkinliydn ama biz herseye ragmen enbastaki tehliklere ragmn devam mantar kadar ileri degil saniri ama korkuyorum altta bakwrsa iyi alisti doktor her gitmemde elliyor :KK43: 37den beri 5.gun kontrolude oldk gerek yok dedi kirk sonunda gelmene simdi o istemeden bn elletmeye gidemem hayr yeter gayri o benim kisisel alanim hamileyiz diye bu ne kamusalliktir:)

canim simdi dini yonunu o isle ilgilenenler daha iyi bilir anck birax arastrdm saglik acisi ve dini yonunu bbi bayanintamamen lohusaligi kanama bitince olurmus bu kadndan kadina degisrms senin 7 gun benim 30gun mrsela dinen en uzun surede 40gunmus herhengi bi durum yani hastalik oldugu anlasilsndiye reglin 10gunden uzun surmesi hastalik oldugu gibi yani bi belirtidir..senin altta aci yokta ondan bu kadar istahlisin benm kanama bitti 35civari ama be. Kocacicimi 43e kadar oyaladm ama sezeryan olaydm eminsem kanama bittigine olurdu buda 35.gun :)
Gerci aciklamaya gerek kalmams sende is bitmisss catladm gulmekten

ayyy cok komik ya tek cocukla bi sure sonra uyuyunca kendinle basbada kalirsin iki cocukta ikisi de uyuycakta loto toto misali olmasi zor piyango:)

ilk dogum sonrasi bemde oyleydm cnm bnm ama kacis yokk hatta esimin desteh
Ve zorlamasi olmassa vajinusmus olurdum ama bunda acimadi dikislerin iltihapli mi bak oyleyse onlem al ondan aciyor. Bnm bunda aci cok olmadi ilk gecede kolydi :-)

masallah barekallah harikasnz resim konusundaki basarini biliyrm sana pembe cok yakisiyor :)
yok ayol yapmadık daha oynaşıyoruz :p bnm bugün 21 günkanamam yok

X