2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
günaydın

benim çocuklarımın geninde var altıda kalkmak:)

abisi gibi altıda kalkıyor normaaal bana çekmişler:)

babalarına çekselerdi uyku konusunda

kızlar hep diyorum yeni doğanı her istediğinde emzirin

ben iki saati geçirmedim hatta saat başı yarım saatte bir emzirdim

sonuç hem sütüm arttı hem de maşaallah güzel kilo aldı

dün sağlık ocağında ebe korunma yöntemini sordu

dedim dur kız ne korunması çocuklar bizi o işten korur

içimdem dedim tabi:)

yemeye fırsat bulamıyoz o işe nasıl bulacaksak

neyse kondom verdi

üç aylık iğneyi söyledi sütü etkilemiyormuş

araştırayımda en güvenlisi o geldi bana

sizede yazayım dedim:)

Tatlim takip ettim sizlerde beni ekleyin bende resim yukledim sadece takip edenlere acik

Nego cocuklar korur ha cok guldumbeni kimse durduramadi bende soracaktm ya kirki cikan normal doguran daha bi bnm sanrm ama soraym belki benm unuttugum vardir
Benim dikislerim cok guzel iyilesti dista hic sikinti yok ama iliskide icim yara gibi acidi ilk seferde normaldr ama bi kac kere oldugundada oldu bide haff koku vat neyden acaba

Bu sabah benim gazman pek keyifli yaaa konusacak adam ariyor ben cok yuz vermiyorum koca kafali pepeyi kendine benzetti sanr kardesinin odasinda duvarda onla konusa konusa kanka oldu guuu aguu ne anlatti ne sikayet etti beni :)

I imspecial öyle ama :)

benim minik hacı yatmaz gibi ne ara yapıcaz:)

koku varsa mantar olabilir dr a git bence

acıma işi bende kesin olur 9 aydır dükkan kapalı

Günaydın sevgili lohusalar :) benim bir sorum olcaktı, benim kızım sürekli ıkınıyo kakasını yaparken gaz çıkarırken fln, ağlamıyo ama sadece ıkınma.. Kabız değil,normal cıvık yenidoğan kakası işte. Özellikle tecrübeli anneler yardım edin bi akıl verin, gözümün içine baka baka ıkındıkça ben çok üzülüyorum annem çocuk büyüyo normal diyo ama sizlerden bunu yaşayan var mı ?

Tatlim takip ettim sizlerde beni ekleyin bende resim yukledim sadece takip edenlere acik
Maşallah barekallah canım size, cok guzelsiniz, anne ogul huzurunuz mutlulugunuz daim olsun.
Nego maşallah barekallah sizede Allah sana bagislasin evlatlarıni canim çok guzeller.
Aylarca burda yazip durduktan sonra simdi bebisleri görünce çok duygulandım.

Aynı acı bende de oldu,bende normal doğum yapmıştım ve dikislerim vardı, sende de olduğunu görünce sanirim normal bir durum diye düşünüyorum ama kokuyu bilmiyorum canım.

Ya o işi kırktan önce yapsak olmuyo mu çıldırıcam ben dün ya herro ya merto dedim de adam durdu

cnm nazar olabilir herkese açma bn çok inanırım . Geçn gorumcemler bebegn fotosunu istediler gondermedim bir suru kişiye gosterckler ne gerek var. Dogdugunda bakmaya gelenler oldu kaç kilo diye sordular kaynanam soyşemedi nazar deger diye 4 400 çocuga 3 100 dedi : ) tabi kimse inanmadı fazla attı.

canım çok sağol yeniden ekliycem takip ettiklerim görsün sadece diğer türlü herkes görüyor, sende eklesene, bende o yüzden merak ediyorum o kadar konuştuk doğunca nasıllar diye:)
Ya o işi kırktan önce yapsak olmuyo mu çıldırıcam ben dün ya herro ya merto dedim de adam durdu
canım dini inancını bilmiyorum dini yönden olmaz zaten tıbbi yönden de olmaz, tıbbi zararı olanlar dini yönden de yasak oluyor, rahim kendini 40 günde toparlıyor çünkü

canım değdi zaten buraya yazman istemedim sizlerden alınan olur diye, sizden yana şüphem yok çünkü hepimiz anneyiz kötü düşünmeyiz ama herkese açık olunca bir sürü kişi gördü, dün halasına okuttum kız okurken esneye esneye gözünden yaş geldi, benimde dün sütüm azaldı çok üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…