2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
S ssule07 şükür geçmiş meme yaran

çok zor o halde emzirmek

inşaallah sütün yaramıştır güzel kilo almıltır bebeğin

bizimde yarın aşımız var bakalım kilosu nasıl

Cnm ben göğüs ucumu hep karbonatlı suyla siliyorum bi de bella b göğüs ucu kremini kullandım çok şükür hiç çok yara olmadı olan kısım da 2-3 günde iyileşti
Sütüm benim de yetmiyodu sezeryandan dolayı sanırım :KK43: sarılığı yükseliyodu kızımın.. Mama verdik ilk 1 hafta.. Sonra sarılığı düşmeye başlayınca doktor mamayı kestirdi,doğumdan yaklaşık 10 gün sonra sütüm yeterli gelmeye başladı.. Meme ucu yara olunca insan çok sık emziremiyo ama çocuk emmeden de süt çoğalmıyo malesef
Allah yardımcımız olsun annelik zormuş
Cnm çok sağol herseyi deniyorum yeterki geçsin yaralar :KK43: çok mutsuz oldum ben neden böyle oldu bilmiyorum depresyona girdim heralde.

zafergul zafergul canım sütüm yetmiyor deme

sabah yazdım gazı olan bebek açmış gibi aranır ağlar

aç mı gazdan mı aranıyor bunu ayırt etmek lazım

sütün gündüz yetiyorsa akşamda yeter

gaz akşam artar haliyle bebeğin uyumaz

meme ucuna @Mrssuperfine yazmış canım

inşaallah şifa olur
Sağol cnm inşallah öyle dir sütüm yetsinde ne isterim başka :)

F fatvolege canım süt için @safransarinin dediği damlayı denedin mi

galactago

bebeğinden dolayı dinlenemiyorsun

süt gerçekten dinlenince artıyor

sana yardım edecek kimse yok mu

bir gün dene dinlenmeyi farkı görürsün

inşaallah artar sütün

bencede garmastan al benim hastaneden çıkmadan yara olmuştu gogsum doktr garmastan krem onerdi eve gderkn aldık iki gunde iyileştirdi yarayı sukur etkisine bnde şok oldum ilk oglumda on tane krem degiştrmiştim hiç biri işe yaramamişti 20 gun yaralı yaralı aglayarak emzirmiştim şukur bunda oyle olmadı garmastan krem sayesinde
Bugün eşim alcak inşallah :KK43:

İnşallah canım atlatır çabucak gerçi sen hem tecrübeli annesin anlarsun arttigi zaman daha sari oluyor bebislerin yüzü gözlerinin içi filan.. Allahım yardim etsin inş. Başka dertler vermesin yavrularimizi eslerimizi bizlere bagislasin..
Bugün benim de biraz içim sıkkın. Esim is kazası geçirmiş Allahtan biseyi yok çok fazla ama korkusu bile yetti.çatidaymis tahta merdivenle aşağıya inerken 2 m yüksekten düşmüş. Yaninda da kimse yokmuş kısa sureli bilinç kaybı olmuş.. Kafasını yere çarpmış düşerken koluna bacağına kan oturmuş.. Eve geldi biraz rengi beyazlamis gibiydi ben de sandım cani sıkkın birşeyler sacmaladim durdum neşesi gelsin diye..pantolonumun cebi yırtıldı merdivenden inerken diyor düştüm demiyor.üzerini çıkarırken fark ettim kolundaki bacağındaki kan oturmalarıni,benim israrim üzerine söyledi düştüğünü.elim ayagima dolandı resmen .. Acile gittik tomografi filan çekildi çok şükür bir şeyi yok ama her tarafı aciyor tabii düşmeye bağlı olarak.. Azıcık yat dinlen dedim çok isim var dedi yine döndü isine.. Allahım kazalardan belalardan korusun Yarabbim hepimizi...
Çok geçmiş olsun canım allah korumuş

Tiramisu35 Tiramisu35 canım eşin kaza geçirmiş çok geçmiş olsun

verilmiş sadakanız varmış

Allah korumuş

kızlar bu dvit3 ü ben kaşıkla veriyorum ama tam yalayamadığı için biraz kaşıkta kalıyoor kaşığa sütümden koysam da içine vitamini damlatsam öyle versem olur mu siz nasıl veriyorsunuz damlaları

kızlar süt çok psikolojik bir olay ben doğurmadn önce hep dedim ki benim sütüm taşar litrelerce sağarım filan bebeğim aç kalmaz aynen öyle de oldu sezryandan çıktım bebek emzirtmek için ebeler geldi kolostrum benimkinin ağzından akıyordu sonra bi doldu memelerim hakikatten litrelerce sağdım buzluğa attım sonra kullanılmak üzere.. ayrıca hep diyeceksiniz ki benim sütüm çok bol çok şükür bebeğimi besleyebiliyorum filan bi de en önemnlisi bebek uyuyunca siz de uyuyun o zaman taşar işte memelerden süt sonra tabi ki protein ve su suyu günde 4 lt filan için sütün %88i su zaten

canım biz annemle aynı sitede oturuyoruz eşim dün bileciğe gitti ben geldim annemde kaldım :KK70:
ama kadın beni sinir ediyor yaaaaa bizi sevememiş iyi bakamamış oğlumu kendi istediği gibi giydirmek filan istiyor önceden gitmiş bebek bezi almış 0 numara onları filan takıyor bilmiyorum ki yalnız kalsam üstesinden gelebilr miyim acaba bebeğe bakablir miyim daha gaz bile çıkaramıyorum ben yaaaa :KK43:

X