2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
miniğimi yıkadım karnımı doyuruyorum:) büyük oğlum babannesine kaçtı:) benim gazman gece uyumadı zincoya başlıycam artık işe yaramazsa I imspecial senin dediğini deniycem

miniğimi yıkadım karnımı doyuruyorum:) büyük oğlum babannesine kaçtı:) benim gazman gece uyumadı zincoya başlıycam artık işe yaramazsa I imspecial senin dediğini deniycem

Selamlar, ayın sonuna doğru olanlar doğurdu mu acep. Bekle bekle sıkıldım ya Allah hayırlısı kurtulmayı nasip etsin inşallah.
Doğurmadım, dr bana 20 si dedi geçti en geç 24 dedi bekliyorum bakalım bu gidişle ocak değilde şubat annesi olacam halbuki tarihten adım gibi eminim ama olmadı çok inatçı bi kızım var galiba,,, anasına çekmiş

canım bu tip gaz dallarının icerigi nerdeyse aynı şu yağ bu yağ gibi biz kızımda bio gia kullandık çoktan ise yaramadı bide pahalıydı zınco desen oda yaramadı bu sefer eşim zınco ya benziyor ama zınco ise yaramadı diye eczacı bunu vermiş düzenli kullaniyoruz iyi gibi şükür ama saat 13 gibi ilk defa uzun süreli aglama krizi yaşadı gazdan yavrum sonrada yorgun düştü bide koltuk altlarını silip krem sürdüm korktu sanırım çok agladi

Silikon uc dene istersen
Onla alistitdim zaten memeye suan uc olmadan tutuyor. Ama silikon uclada tutsa acisi dayanilmaz. Daha simdi inliye inliye
Silikon uc dene istersen
Canim silikonla alistirmistim zaten suan silikonsuz tutuyor. Ama dehset aciyor kanadi ikiside. Dah A simdi her iki gogsumude toplamda 30dk emdi ama inliyerek emzirdim canimdan can gitti 1haftaya iyilesir diyolar 1 hafts nasil dayanilir bilmiyorum (((((

post: 39012571, member: 578608"]20 Ocak'ta gece 12de sezaryanla kızımız dünyaya geldi. Ilk bebek olunca baya perişan olduk. Süt ilk gün geldi sonra gitti mama veriyoruz şimdilik, bugün pompa alacağız almamıştık önceden. Çok zormuş anne olmak. Dikişlerim acıyor. Bebek çok tatlı maşallah. Herkes bizde kaldı dün annem kv kp yardım ettiler çok iyi oldu. İnş sütüm gelir.[/QUOTE]
Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim . ssancınmı oldu yoksa seninmi tercihini nasıl oldu

I imspecial canım büyük oğlumda biogaia bizde kullanmıştık ayaklarını sıcak tutsun diye acı elma yağı sürüyorduk sonra zincoyu keşfettik iyi gelmişti bakalım bu oğlumda işe yarayacak mı

kıyamam miniğine canım sende biliyorsun damlada kullansak gaz sancısı tamamen geçmiyor ondan ağlamıştır kuzun

@buğdaytanesi82 canım tahin yağı sür benim annem ablama kemik iliği sürmüştü iliği çırpıp macun gibi yapıyormuş onu memeye koyuyormuş o iyi @buğdaytanesi82 canım tahin yağı sür benim annem ablama kemik iliği sürmüştü iliği çırpıp macun gibi yapıyormuş onu memeye koyuyormuş o iyi @buğdaytanesi82 canım tahin yağı sür benim annem ablama kemik iliği sürmüştü iliği çırpıp macun gibi yapıyormuş onu memeye koyuyormuş o iyi @buğdaytanesi82 canım tahin yağı sür benim annem ablama kemik iliği sürmüştü iliği çırpıp macun gibi yapıyormuş onu memeye koyuyormuş o iyi etmiş

Senin son durumun nedir cnm kac arti kac oldun,acilma yada kanala inme ne durumda
ben 40+2 deyim canım .. Doktor bugün yüzü yukarı bakıyor dedi kanala inip inmediğini söylemedi. riske atma dedi. suni sancı tavsiye etmiyorum sezeryan için düşün taşın dedi. yarın zeynep kamile gideceğim. bebeğin suyu hareketkerş gayet iyi bugün alttan bakmadı . salı günü 2cm açıklığım vardı. arada bacağıma baltayla vuruyorlarmış gibi bir kramp saplanıyor. bakalım hayırlısı artık..

Dafiduck sonra duzene girer forum ydaa siz ikincilerde yeni gruba gecersiniz :) sende ilk baslarda giremeyeceksn hatta bu ikicocuklular nasil giriyormus diye sasiracaksin :)
Simdi siz sütten memelerin yarasından gazdan falan bahsediyorsunuz ya hepsini aklimda tutmaya calışıyorum birgun bana da lazim olacak diyorum sonra unutup sorsam belki kimseyi bulamam diyorum sanki bi daha siz hic foruma girmeyecekmissiniz gibi zannediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…