2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hersey normalse neden sezaryen düşün diyo doktorun

Mînione den haber yok galiba.. Bnce hastanede sunı verdıler heralde yada dogumu basladı...
Yoksa o haber verırdı.. Dua edelim inş gusrl hsberlerını alırız

Dafiduck @Girlboymom canlarım seviyorum sizi.. Bu acıklamayı daa önce yapmıstım ama tekrar yazayım nolcak can feda sizlere:))
Grubumuz 12 kişiydi .. Emmens ve yorgunsavas üyelerinden baska hepsi dogum yaptı.. Kimse öle tak tuk giremiyo.. Ayrıyeten watsap grubunda olan adaslardan en aktifi bendim digerleri normaldede kk ya pek giremeyen arkadaslarımızdı.. Bana güvenin..:))
Burası yine senlenicek inşallah.. Ama herkes bi adapte duruöunda.. Ben deseniz elimden geldigince girmeye calısıprum:))
Ogum cok gazlı onunla ugrasmak için ayrı bi vakiy lazım..
Kızımda var oyun saatlerimiz var:)) ihmal etmek istemiyorum.. Ee ev yemek temizlk derken.. Beni anladıgınızı biliyorum..o güzel gönlünüz kalbiniz kırılmasın.. kıymam sizlere güzel anneler..
Bi kac hafta daha böle gider sonra toparşarız evelAllah..
Hem daha asıl muhabbet yeni baslıcak.. Bi herkes sogursun toparlansın sonra görün siz muhabbeti.....
Tamam mı barıstık mı kızceler...

Kizlar bende artik günü gecenlerdenim 40+1 bugünde bitti yarin 40+2 bakalim nereye kadar gidicek...bögürtlen yapragi cayi icin diyolar aslinda 38 haftadan sonra baslamak gerek gec bile kaldim ama ne kadar icsem kar bakalim nolcak

minione bugun sezaryen olacakti nasil saglikli bi dogum oldu mu bebis nasil acaba

bende merak ediyorum minione yi

Mînione den haber yok galiba.. Bnce hastanede sunı verdıler heralde yada dogumu basladı...
Yoksa o haber verırdı.. Dua edelim inş gusrl hsberlerını alırız
minione bugün saat 2 de sezeryanla aldı bebeğini kucagına
ikiside iyi
detayları bende bilmiyorum
kendisinden öğreniriz yakında

Mrb kizlar normal dogum yaptim ama 3. Gun hastaneden ciktim dikislerim atildiktan sonra bayyaa bi kanamam oldu nabzim cok yukseldi iki gun boyunca dusmedi pazar hast yattim pazartest sabah 8.30 dogum yaptim carsamba sabahi nabzim duzelince ciktim kanamamda azaldi cok sukur bebisimde iyi gecmisi okuyamayacam takip etmek zor olacak bebbistwn dolayi emme gaz uykusuzluk vs...

Suni sancı olmuyormuymuş canım? Ne riski varmış?

Kizlar bende artik günü gecenlerdenim 40+1 bugünde bitti yarin 40+2 bakalim nereye kadar gidicek...bögürtlen yapragi cayi icin diyolar aslinda 38 haftadan sonra baslamak gerek gec bile kaldim ama ne kadar icsem kar bakalim nolcak
Seninde mi normal olucak canım? Bekliyebildiğimiz kadar beklicez artık. Yeter ki sağlıklı olsunlar.

Kizlar merhaba
Sali günü 09.07 gece kizimi kucagima almıştım gerçi haberi vermistim ama.eve gectik dun cok sukur ama göğüs ucu sorunumuz var acayip derecede yara oldu ve sutumuz cook az geliyo mecburen mama veriyoruz cunku sutum yetmiyo.zaten yaradan ötürü cook zorlanıyorum karbonatli su ile siliyorum ama yok banamisin demiyo hem sutum yok hem yaram var.bi tanesi zaten acayip yara kanlandi mecburen onu veremiyorum.

Minione gözün aydın.. İçime dogdu sezeryan oldu kesın dedım:)) hayırlısı

Küsmedik küsmedik seviyoruz sizi şekerim siz bi toparlanin tam gaz devam sohbetlere bizde bi doguralim hayirlisiyla

Geçmiş olsun canım.. Gögüs ucuna tereyagı sür üstüne buzdolabı poseti koy.....o yarata cok yi geliyo..
Dene muhakkak canım sür için kompostu cok işe yarıyo

Kızlar bişey sorucam bebişim 12 günlük oldu 3 gün önce göbeği düştü bu akşam eşimle yıkıcaktık ama hala gelmedi geç saatte yıkamanın zararı varmı

Seninde mi normal olucak canım? Bekliyebildiğimiz kadar beklicez artık. Yeter ki sağlıklı olsunlar.
Evet canim normal olucak insallah yani öle dua ediyorum bekliyoruz bi gün buraya kizlaaar ben dogurdum diye yazmak istiyorum yaaa :))gerci aynen dedin gibi saglikli olsunlarda gerisi önemli degil sende galiba bekleyenlerdensin Allah yardimcimiz olsun..

Merhaba kizlar,

15. Gunumuz bugun.. emzirme savaslari devam sutum hala yeterli degil..2 saatte bir 20 ser dk dan emziriyorum, 3 kere mama takviyesi..hurma, dereotu, 3 lt su, hosaf, rezene, humana, malt ne duyduysam duzenli yapiyorum ama malesef daha ne yapilabilir bilmiyorum..cok sukur dogum kilomuzu gectik ama sut olayi kafama takiliyor. Psikolojik olarak cok takilmamam gerektigini biliyorum ama elde degilmis..gunduz emzirmeye calismaktan oyle bitkin dusuyorumki geceleri uyku suremiz ister istemez uzuyor..

4.gun gobegimiz dusmustu, 10 gun sonra kanama yapti dr a goturduk ikinci doz K vitamini yapildi bazi bebeklerde oluyormus, kanama hafif devam ediyor baticon suruyorum..

Yasanabilecek en guzel duyguymus anne olmak ama beraberinde getirdigi sorumluluk bir o kadar agir..hepimize bol sutlu gunler diliyorum:)

Amin canım. Ben de bekliyorum senin gibi. Sabrın sonu selamettir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…