2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bugunku kdr cati muayenesi olup parmaklandimi hatirlamiorum,nobetci erkek dr du,ilk defa bir erkek alttan muayene etti beni o kdr kastimki kendimi o koca parmaklarini o kdr cok sokup ittiki cok cnm yandi ,sonra kendi dr umda alistim artik diye cok rahattim bunada alistik yaa ,su hayat insana velasil herseyi alistiriyoo
Oyle valla tatlim. Hayatta baskasinin onunde emziremwm diyodum. Gormeyen kalmadi. Simdi emsinde nasil emerse emsin diyorum cunku.

Gece 12 ye kdr ye yiyebildigin kdr cnm,bende bugun aniden hastaneye gittik ya sac bas felaket o kdr cirkindimki ,yrn dedim dogum o,ur masa yapayim sacima yokk ayakta artik 5 dk dan fazla kalamiyorum agridan bayiliyordum,sen bizim yerimizede sacinida yappp hamburgerinide yeee,Allah yrn yardimcin olsun cnm,hayirli dogum diliyorum...
Hic uzulme minione bende cok pespaye gittim doguma firtina vardi banyomu bile zor yaptim cok soguktu. Ama Allah dogumdan sonra bi guzellik veriyor fotograflarima bakiyorumda simdi sifir maktaj ve daginik saclarla o kadar guzelki sasiriyorum

Gece 12 ye kdr ye yiyebildigin kdr cnm,bende bugun aniden hastaneye gittik ya sac bas felaket o kdr cirkindimki ,yrn dedim dogum o,ur masa yapayim sacima yokk ayakta artik 5 dk dan fazla kalamiyorum agridan bayiliyordum,sen bizim yerimizede sacinida yappp hamburgerinide yeee,Allah yrn yardimcin olsun cnm,hayirli dogum diliyorum...

Canim tesekkur ederim. Kuafor isini ben dun hallettim :) ama tabi bozuldu yine de. Olsun bozulsun umrumda degil artik. Okdr duygusalim ki. Dus alirken agladim karnima bakip. Cok ozlicem bu halleri bi yandan da yarin oglumu kucagima alicam cok mutluyum. Bu gece sabah olmaz artik. Allah sana da kolaylik versin canim. Kolay gonlunden gecen bi dogum diliyorum sana ve bebisine

Oyle valla tatlim. Hayatta baskasinin onunde emziremwm diyodum. Gormeyen kalmadi. Simdi emsinde nasil emerse emsin diyorum cunku.

Hic uzulme minione bende cok pespaye gittim doguma firtina vardi banyomu bile zor yaptim cok soguktu. Ama Allah dogumdan sonra bi guzellik veriyor fotograflarima bakiyorumda simdi sifir maktaj ve daginik saclarla o kadar guzelki sasiriyorum

Canim tesekkur ederim. Kuafor isini ben dun hallettim :) ama tabi bozuldu yine de. Olsun bozulsun umrumda degil artik. Okdr duygusalim ki. Dus alirken agladim karnima bakip. Cok ozlicem bu halleri bi yandan da yarin oglumu kucagima alicam cok mutluyum. Bu gece sabah olmaz artik. Allah sana da kolaylik versin canim. Kolay gonlunden gecen bi dogum diliyorum sana ve bebisine
:KK15::KK15::KK15:

Herkese merhaba,
Cumartesi sabah hastaneye gideceğim doğum için. Bugün son kontrolüme gittim. Bebeğim gecen haftaya göre yaklaşık 200 gr vermiş:KK43: Doktorum herşeyin normal olduğunu söyledi fakat bebeğimin kilo vermesi beni üzdü:KK43: Bebeğin kilo vermesi sizce normal mi?

Herkese merhaba,
Cumartesi sabah hastaneye gideceğim doğum için. Bugün son kontrolüme gittim. Bebeğim gecen haftaya göre yaklaşık 200 gr vermiş:KK43: Doktorum herşeyin normal olduğunu söyledi fakat bebeğimin kilo vermesi beni üzdü:KK43: Bebeğin kilo vermesi sizce normal mi?
Canim benim aslinda bebek kilo vermiyor doktorlar son haftalarda olcumleri duzgun alamiyor. Benim bebegime bi hafta 3800 dedi bi hafta 3500 dedi olcumleri duzgun alamiyoruz son haftalarda dedi doktorum sorun yok yani

sagol canim benim guzel dileklerin için . Allah senin yavrunada uzun omurler versin hayırlı bir evlat olsun inşallah . Bencede bekle canım bebegin seninle ve dogmak için dogru zamanı bekliyor buna inan ben inandım :) evet suni sanci almiştim ilkinde canim korkutmak istemem ama kendi sancin tutsa daha iyi olur ki inşallahta oyle olur . Bekle sabrının karşılıgını alacaksın inanıyrm :KK66:
bende suni sancı almamaya karar verdim pınarcım. yarın kontrole gideceğim bakalım açıklık ne durumda .. dr un amacı suni ile doğumu başlatmak . ama istemiyorum. yarın çıkınca sana yazarım.

bende suni sancı almamaya karar verdim pınarcım. yarın kontrole gideceğim bakalım açıklık ne durumda .. dr un amacı suni ile doğumu başlatmak . ama istemiyorum. yarın çıkınca sana yazarım.
Vajinal tabletle kendi sancını da başlatabiliyorlar canım. İlla suni sancıya gerek yok.

Cnmmmm Allah yar ve yardimcin olsun, rabbiyessir vela tuhassir rabbi temmim bin hayir bol bol bunu oku
Bu gece hatta vakia suresi ve fetih suresi okuyacagim bende,sonra la ilahe illa ente subhaneke inni kunti minezzalimiyn bunuds bol bol oku
Ama en onemlisi ki bu dogum suresi zaten,abese suresinin 19. Ve 20. Ayeti doguma giderken dogum masasinda okunmaliymis
Min nutfetin ,halekahu fekadderehu,summessebiyle yesseru (1 damla sudan yaratip ona sekil verdin,sonra yolu ona kolaylastir)

Cnmm insallah,ama icimden bir ses yyrn dogum yapicaksin dio,fanfiniyi olse yapmax benimki,zaten bugun iki kere parmaklandim hemde epey bir derinliklere fanfiniye gerek kalmaz sanirim :) insallah eflalim Allahin izniyle bu yolda basaririm insallah

Cnmmm cok saolll,banada hep oyle geliyordu da iste hep bir o yolu sunuyo bir bu yolu sunuyo bak iste ben sezeryanci degilim gibisinden ama iste 1,5 yildir gidiyorum ya birakamadimda ama bugun halen sezeryana alicam demedi,3-4 gun daha bekliyelim dedi o lafindan guc aldim iste,bakalim hakkimizda hayirlisi artik, bir bakmisiz yrn normal dogum yapmisim kismetttt
canım doğurdun mu ?

Benim haftamda doldu doktorum cumartesiye kadar gun verdi sonra suni sanci deneriz dedi. Bende bekliyorum bakalim gelmeye niyeti yok gibi . Sezeryan olursa nasil dusunuyorsun
ben bekleyeceğim canım annem teyzem hep 8 cm açıklıkla gidip yarım saatte doğurmuşlar. annem suni sancıya çok karşı asla izin vermem bir sıkıntı yoksa diyor ..

Benim haftamda doldu doktorum cumartesiye kadar gun verdi sonra suni sanci deneriz dedi. Bende bekliyorum bakalim gelmeye niyeti yok gibi . Sezeryan olursa nasil dusunuyorsun
inşallah öyle birşey olmaz ama mecbur kalırsam genel düşürüm heralde.

X