2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
ayy yine saçma çıkmış mesajım

minione minione canım ben çok umutluyum geliyor bebeğin kilo vermenden belliydi zaten

leke muayenedendir sancıların doğum sancısının başlangıcı asıl sancın bundan biraz daha kuvvetli olacak

minione minione canım neden ben senin dr u böyle negatif buluyo@minione canım neden ben senin dr u böyle negatif buluyo@minione canım neden ben senin dr u böyle negatif buluyo@minione canım neden ben senin dr u böyle negatif buluyorum

açılman yok tamam ama yumuşama var sancın var bence geliyor bebeğin

sen başkalarının doğum sancısına bakma hiç herkesin doğumu kendine özel seninkide sen başkalarının doğum sancısına bakma hiç herkesisen başkalarının doğum sancısına bakma hiç herkesin doğumu kendine özel seninkide sen başkalarının doğum sancısına bakma hiç herkesin doğ
:KK15: Bencede geliyor cnm,bekliyorum,yrn yine umitsiz bir konusma yasarsam bebisin esyalarini bagaja koyup hemenn medipole gidicem insallah birde ordan fikir alayim,yuzdum yuzdum kuyruguna geldim,suyu iyi hareketi iyi plesanta iyi neden beklemiyimki,rabbim her kadini doguma elverisli yaratmistir yok kanala inmedi incege benzemiyo diye bir cumleyi kabul etmiyorum,bnm hele bir siddetli sancim tutsun acilmam olsun evelallah olacak Allahin izniyle inaniyorum ben bunaEn Büyük TÜRKİYE

Kizlar bugun hem 5 de hem 9 da 2 defa cati muayenesi oldum ya dr um lekelenme olabilir dedi,az evvel 4-5 damla kahverengi leke gelmis siZce bu nisanmi,yoksa dr umun dedigi lekelenmemi,birde bel agrim kasik agrim devam ediyor,hani bir adet sancisi cekeriz ya,ilk gunler sokulmez asla azar azar kahve leke gelir kasik agrisindan olursunuz iste suan ayni oyle durumdayim
Nisan sumuksu oluyormus canim lekelenmedir diye tahmin ediyorum, Allah yardimcin olsun tez vakitte yavrun dogsun insallah...

[.........

Son düzenleme:
Sevgili arkadaşlar,
Yarın sabah 7'de hastanede olacağız. Suni sancı ile doğum yapmaya çalışacağım Allah kısmet ederse. Hala inanasım gelmiyor acaba doğar mı ki diye düşünüyorum. Tabi çok gergin ve stresliyim. Nasıl olacak, herşey yolunda gidecek mi, sonunda o kadar acı çekip sezeryana mı alınırım... vs vs... Kendi kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Dualarınızı esirgemeyin nolur. Bir de doğum yapan arkadaşlar doğum esnasında okunacak dualar hakkında bilginiz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...

minione süpersin canım işte bu kanala bir saat içinde bile girer normal doğurmayı çok isteyip doğuramamış bir kadın olarak sonuna kadar destekliyorum kendi doğumum gibi heyecanlanıyorum

sabah bir yazmışsın ki ben doğurdu çok kolaydı:)

eşin fanfiniyi kabul etse çok faydası olur

ozlmsd ozlmsd Allah yardımcın olsun inşaallah açılmam vardırda suni sancı işe yarar çok kolay bir doğum olur bebeğin sağlıkla doğar

:KK15: Bencede geliyor cnm,bekliyorum,yrn yine umitsiz bir konusma yasarsam bebisin esyalarini bagaja koyup hemenn medipole gidicem insallah birde ordan fikir alayim,yuzdum yuzdum kuyruguna geldim,suyu iyi hareketi iyi plesanta iyi neden beklemiyimki,rabbim her kadini doguma elverisli yaratmistir yok kanala inmedi incege benzemiyo diye bir cumleyi kabul etmiyorum,bnm hele bir siddetli sancim tutsun acilmam olsun evelallah olacak Allahin izniyle inaniyorum ben bunaEn Büyük TÜRKİYE
işte bu canim harikasın. Bebegin saglıklı ve dogmak için zamanını bekliyor . Olumsuz hiç birşey yok. Basta soylemk istemedim minione ama senin doktor bna sanki sezeryan yanlısı gbi geldi . Bncede yine olumsz konuşursa baska doktora daha git bklm o ne diyecek. Ama olmassada hiç uzulme sen sonuna kadar istedin normal dogum yapmayı elinden geleni yapmış olacaksın. Allah hakkında hayırlısını versin .

herşeyi yapmışsın canım. bir de sıcak banyo yap üstüne tam olsun. :)
Ekstradan bi de çıktım yürüdüm 45 dakka. Şimdi dediğin gibi sıcak bi de banyo yapayım canım. Sağ ol. İnat ettim doğurucam kendi sancımla :) Arada arada vuruyo sancılar ama pek mühim değil. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Ekstradan bi de çıktım yürüdüm 45 dakka. Şimdi dediğin gibi sıcak bi de banyo yapayım canım. Sağ ol. İnat ettim doğurucam kendi sancımla :) Arada arada vuruyo sancılar ama pek mühim değil. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Hakkımızda hayırlı olsun canım. Koca göbekle de yürümek zor oluyor. Penguen gibi... :)

minione süpersin canım işte bu kanala bir saat içinde bile girer normal doğurmayı çok isteyip doğuramamış bir kadın olarak sonuna kadar destekliyorum kendi doğumum gibi heyecanlanıyorum

Fanfiniyi denemek lazım de mi canım? Faydası olur mu?

Kizlar bugun hem 5 de hem 9 da 2 defa cati muayenesi oldum ya dr um lekelenme olabilir dedi,az evvel 4-5 damla kahverengi leke gelmis siZce bu nisanmi,yoksa dr umun dedigi lekelenmemi,birde bel agrim kasik agrim devam ediyor,hani bir adet sancisi cekeriz ya,ilk gunler sokulmez asla azar azar kahve leke gelir kasik agrisindan olursunuz iste suan ayni oyle durumdayim
Canım benim bugünkü muayenemde kanama oldu. Fazlaydı ve dışarı geldi. Sonra içerde kalan kısım kahve renk olarak geldi azar azar. Seninki az olduğu için içerde kalarak çıkmıştır. Nişan sümüksü içinde pembe kırmızı lekeler şeklinde oluyor diye biliyorum. Hayırlısı olsun hakkında.

Canım benim bugünkü muayenemde kanama oldu. Fazlaydı ve dışarı geldi. Sonra içerde kalan kısım kahve renk olarak geldi azar azar. Seninki az olduğu için içerde kalarak çıkmıştır. Nişan sümüksü içinde pembe kırmızı lekeler şeklinde oluyor diye biliyorum. Hayırlısı olsun hakkında.
Amin cnm hepimizin insallah

Sevgili arkadaşlar,
Yarın sabah 7'de hastanede olacağız. Suni sancı ile doğum yapmaya çalışacağım Allah kısmet ederse. Hala inanasım gelmiyor acaba doğar mı ki diye düşünüyorum. Tabi çok gergin ve stresliyim. Nasıl olacak, herşey yolunda gidecek mi, sonunda o kadar acı çekip sezeryana mı alınırım... vs vs... Kendi kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Dualarınızı esirgemeyin nolur. Bir de doğum yapan arkadaşlar doğum esnasında okunacak dualar hakkında bilginiz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...
Özlemcim aynı durumdayız. Beni de sabah 6 da çağırdı doktor. Kendi sancım gelirmiş büyük ihtimalle ama gelmezse de suni sancı ile doğumu başlatabiliriz dedi. Çok zorlanırsam epidural verecekmiş. Bana fetih meryem sureleri ve ayetel kürsiyi oku dediler. Sen de oku istersen. Aynı anlarda aynı şeyleri yaşamak enteresan olacak :)

Yarin sbh 7 buckta sezaryene gircem kizlar. Canim deli gibi hamburger istio nyesem nolur ki simdi :) emziriken yiyemem belki baharatli die
Gece 12 ye kdr ye yiyebildigin kdr cnm,bende bugun aniden hastaneye gittik ya sac bas felaket o kdr cirkindimki ,yrn dedim dogum o,ur masa yapayim sacima yokk ayakta artik 5 dk dan fazla kalamiyorum agridan bayiliyordum,sen bizim yerimizede sacinida yappp hamburgerinide yeee,Allah yrn yardimcin olsun cnm,hayirli dogum diliyorum...

Sevgili arkadaşlar,

Cnmmmm Allah yar ve yardimcin olsun, rabbiyessir vela tuhassir rabbi temmim bin hayir bol bol bunu oku
Bu gece hatta vakia suresi ve fetih suresi okuyacagim bende,sonra la ilahe illa ente subhaneke inni kunti minezzalimiyn bunuds bol bol oku
Ama en onemlisi ki bu dogum suresi zaten,abese suresinin 19. Ve 20. Ayeti doguma giderken dogum masasinda okunmaliymis
Min nutfetin ,halekahu fekadderehu,summessebiyle yesseru (1 damla sudan yaratip ona sekil verdin,sonra yolu ona kolaylastir)

Cnmm insallah,ama icimden bir ses yyrn dogum yapicaksin dio,fanfiniyi olse yapmax benimki,zaten bugun iki kere parmaklandim hemde epey bir derinliklere fanfiniye gerek kalmaz sanirim :) insallah eflalim Allahin izniyle bu yolda basaririm insallah

işte bu canim harikasın. Bebegin saglıklı ve dogmak için zamanını bekliyor . Olumsuz hiç birşey yok. Basta soylemk istemedim minione ama senin doktor bna sanki sezeryan yanlısı gbi geldi . Bncede yine olumsz konuşursa baska doktora daha git bklm o ne diyecek. Ama olmassada hiç uzulme sen sonuna kadar istedin normal dogum yapmayı elinden geleni yapmış olacaksın. Allah hakkında hayırlısını versin .
Cnmmm cok saolll,banada hep oyle geliyordu da iste hep bir o yolu sunuyo bir bu yolu sunuyo bak iste ben sezeryanci degilim gibisinden ama iste 1,5 yildir gidiyorum ya birakamadimda ama bugun halen sezeryana alicam demedi,3-4 gun daha bekliyelim dedi o lafindan guc aldim iste,bakalim hakkimizda hayirlisi artik, bir bakmisiz yrn normal dogum yapmisim kismetttt

X