2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
bende suni sancı almamaya karar verdim pınarcım. yarın kontrole gideceğim bakalım açıklık ne durumda .. dr un amacı suni ile doğumu başlatmak . ama istemiyorum. yarın çıkınca sana yazarım.
Senin son durumun nedir cnm kac arti kac oldun,acilma yada kanala inme ne durumda

Kızlar ben bugün saat 15 te doğum yaptım acil geldim nişanla hemen genel anezteziyle doğuma aldılar çok şükür iyiyiz sonra yazarım nasıl olduğunu öpüyorum hepinizi

Kızlaaaaar, nst de sancım çıktı ama az. Muayenede de hafif su geldi. Doktor bırakmadı şimdi suyu takip ediyoruz. Gece ya da yarın sabaha doğum başlayabilir dedi doktorum. Bir parmak açıklık varmış, bebek gelmezse bile sabah biz doğumu başlatabiliriz dedi. Bu arada ilk belirtim dakkada bir tuvalet ihtiyacı oldu. Aklınızda bulunsun. Şimdilik her şey yolunda. Var yada yok gibi bi sancı ile hastanede tur atıyorum :) dualarınızı eksik etmeyin.

Kızlar acil süt sağma makinesi tavsiyesine ihtiyacım var
Dogum yapan canlar tebrik ederim
süt sagma medel iyi

Sabah 9.30 da tekrar muayene oldum açıklık yoktu yumuşama. Vardi 2.saat falaj suni verecem ona göre. Davranacam dedi
gittik doğumhaneye 10.20 de lavman oldu kan aldılar 4 tüp dedim ben kan alinca kötü oluyorum alinmasi gerek. Dedi
suni sancı verilecek odaya geçtik yattim nst ye bağlandim daha sanciyi vermeye baslamadan benim başım döndü Tansiyonum düştü baygınlık gibi birsey geçirdim sonra bebegin Kalp.atislari cok zayıfladi
ben kendime geldim serumla o gelmedi 40.a.dustu acil.sezeryana alındım hersey 1 saatte bitti spinal.anestezi oldum 11.32.de.kizim.geldi
Su an Kuvez de maalesef solunumu.cok hizli oldufu için bende kendime geliyorum o.asagidayken agrim var ama dayanilmiycak gibi değil 3 kere kalktim yürüdüm 8 den beri... sütüm gelmedi daha hosaf falan başladım içmeye gelir inşallah
dua edin bizlere

Sabah 9.30 da tekrar muayene oldum açıklık yoktu yumuşama. Vardi 2.saat falaj suni verecem ona göre. Davranacam dedi
gittik doğumhaneye 10.20 de lavman oldu kan aldılar 4 tüp dedim ben kan alinca kötü oluyorum alinmasi gerek. Dedi
suni sancı verilecek odaya geçtik yattim nst ye bağlandim daha sanciyi vermeye baslamadan benim başım döndü Tansiyonum düştü baygınlık gibi birsey geçirdim sonra bebegin Kalp.atislari cok zayıfladi
ben kendime geldim serumla o gelmedi 40.a.dustu acil.sezeryana alındım hersey 1 saatte bitti spinal.anestezi oldum 11.32.de.kizim.geldi
Su an Kuvez de maalesef solunumu.cok hizli oldufu için bende kendime geliyorum o.asagidayken agrim var ama dayanilmiycak gibi değil 3 kere kalktim yürüdüm 8 den beri... sütüm gelmedi daha hosaf falan başladım içmeye gelir inşallah
dua edin bizlere
Cnm tebrik ederim cok sevindim ,hayirli evlat olsun insallah bop bol sutun gelsin,en kisa zamanda bebeginle eve donersiniz insallah,sen elinden geleni yaptin ama nasip boyleymis,bak dun geceden beri sancim var bu normal dogumu beklemekte hic hafife alunacak bir durum degilmis sabir ve guc istiyormus,tabi sonuda muamma normal olacakmi odavar tabi,bakalim beni nasil bir son bekliyor

Bu arada kizlar bnm son durumum saat 9 dan beri duzenli 10 dk bir sancim geliyo 50 sn suruyo ayni snda karnim kasiliyor zaten,tabi aci verici bir durum ama dayanilmayacak kdr degil cunku 50 sn surup arasi 10 dk oldugu icin,surekli saat tutuyorum dr 5 e dusunce gel demisti,suan resmen ben dogum sancisimi cekiyorum bu durumum 5 dk ya ne zmn duser,daha cok agri articakmi cokmu cnm yanicak acaip merak ediyorum ama cok zormuss boyle beklemek,bide sonunda normal dogum olmazsa bunca aciya offf diyorum o_O
Sabirla bekliyorum,sabaha kdr surdu dielim 3 dk lara dustu bebek kanala inermi rahmim acilirmi acaba yao_O

Hayirli geceler kizlar bn cuma gunu mecburi sezaryanla kizimi kucagima aldim persembe gecesi suyum geldi hastaneye gittik 2cm acilma var dediler yatirdilar 4saat bekledim aciklik artmadi suni verdiler 10saat suni cektim aciklik hala artmamisti doktor muayene ederken suyum gelmeye devam ediyodu yesile donmus dedi bebek kakasini yapmis olabilir dedi bekleyelim mi yok sezaryanmi sen karar ver dedi bnde sezaryan olsun dedim cuma saat 4de kizimi kucagima aldim 3460grm 50cm dogdu gercekten kakasini yapmis iyiki beklemedik allahdan yutma gibi bsy olmadi c.tesi 4de taburcu olduk hersey normal kizimla ikimizde cok iyiyiz rabbim ins bekleyenleri tez zamamda saglikli bir sekelde yavrularina kavustursun

minione minione canım ya suan seni okadar cok iyi anlıyorum ki..okadar bekledim bende biliyosun.. Ama sezeryan oldum.
İlk önce hakkında hayırlısı ne ise o olsun.. Sancıların oldukca inş acılmanda olur.. Kanaman vs olmadıgı seni zorlamadıgı sürece evde cek zaten sabaha gidiceksin dra..
Kahverengi leken öuhtemelen muayenedendir..
Allahım bianönce hayırlısıyla senide kurtarsın..
Seninde güzel haberini alalım artık...
Bak hümeyrada dogurmus:)))
Allahım dogum bekleyen arkadaslarımıza yardım etsin.. Saglıkla alın kucaklarınıza inşallah.. Hümeyra bebişin inş cıkar hemencik küvezdn...sütün bol olsun...

Hayirli geceler kizlar bn cuma gunu mecburi sezaryanla kizimi kucagima aldim persembe gecesi suyum geldi hastaneye gittik 2cm acilma var dediler yatirdilar 4saat bekledim aciklik artmadi suni verdiler 10saat suni cektim aciklik hala artmamisti doktor muayene ederken suyum gelmeye devam ediyodu yesile donmus dedi bebek kakasini yapmis olabilir dedi bekleyelim mi yok sezaryanmi sen karar ver dedi bnde sezaryan olsun dedim cuma saat 4de kizimi kucagima aldim 3460grm 50cm dogdu gercekten kakasini yapmis iyiki beklemedik allahdan yutma gibi bsy olmadi c.tesi 4de taburcu olduk hersey normal kizimla ikimizde cok iyiyiz rabbim ins bekleyenleri tez zamamda saglikli bir sekelde yavrularina kavustursun
hep valla yazdım sana hep aklımdaydın çok merak edıyordum,sevindim sen yazınca,hayırlı olsun evladın inşallah,tebrik ederim

minione minione canım ya suan seni okadar cok iyi anlıyorum ki..okadar bekledim bende biliyosun.. Ama sezeryan oldum.
İlk önce hakkında hayırlısı ne ise o olsun.. Sancıların oldukca inş acılmanda olur.. Kanaman vs olmadıgı seni zorlamadıgı sürece evde cek zaten sabaha gidiceksin dra..
Kahverengi leken öuhtemelen muayenedendir..
Allahım bianönce hayırlısıyla senide kurtarsın..
Seninde güzel haberini alalım artık...
Bak hümeyrada dogurmus:)))
Allahım dogum bekleyen arkadaslarımıza yardım etsin.. Saglıkla alın kucaklarınıza inşallah.. Hümeyra bebişin inş cıkar hemencik küvezdn...sütün bol olsun...

mervecim allah razı olsun cnm,kendimi saf gibi hissediyorum,ne yapıcağımı bilmiyorum şuan,eş,m uyuyor dedım o uyusn uykusunu alsın bari,ayakta 3-4 dk bir sancım gelıyo oturunca 10 dk bir,hastaneye gidip açılman daha yok derlerse çok üzülürüm ,12 de yıne 1 çay kaşığı kahve koyu kan gibi koyu kahve bişi gelmiş,lekenlenmemı nişanmı anlamadım,sancılarım düzenli,napıyım bende bilemedim,evde daha ne kdr beklemelıyım,dua kağıdım elimde,vakia feth suresi okudum,dua lara devam edıyorum

X