2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
kızlar belımde hafıf agrı var sankı cok ıs yaparsın yorulursun ya onun gıbı bırde lavoboya sık gıtmeye basladım baskımı yapıyor acaba bızım kız karnımın alt tarafıda sertlestı.. nefes alıs verısım de hızlandı belırtı olabılırmı ılkınde sunı sancı cektıgım ıcın normal sancıyı bılmıyorum
B ,.
kızlar belımde hafıf agrı var sankı cok ıs yaparsın yorulursun ya onun gıbı bırde lavoboya sık gıtmeye basladım baskımı yapıyor acaba bızım kız karnımın alt tarafıda sertlestı.. nefes alıs verısım de hızlandı belırtı olabılırmı ılkınde sunı sancı cektıgım ıcın normal sancıyı bılmıyorum
bu mesajdan sonra hast.gittik 10..30 ta sancim geldi 5 dk bir dr bktii 4 cm acilma var yat dedi sancini cek sabaha dogurursun saat 8.35 te normal dogumla kizimi kucagims aldım çok zor oldu ama cok sikur iyiyiz

Cnm tebrik ederim cok sevindim ,hayirli evlat olsun insallah bop bol sutun gelsin,en kisa zamanda bebeginle eve donersiniz insallah,sen elinden geleni yaptin ama nasip boyleymis,bak dun geceden beri sancim var bu normal dogumu beklemekte hic hafife alunacak bir durum degilmis sabir ve guc istiyormus,tabi sonuda muamma normal olacakmi odavar tabi,bakalim beni nasil bir son bekliyor
Hakkında hayırlısı olsun canım benim.. inşallah kolay bi dogum olur

minione minione canım ya suan seni okadar cok iyi anlıyorum ki..okadar bekledim bende biliyosun.. Ama sezeryan oldum.
İlk önce hakkında hayırlısı ne ise o olsun.. Sancıların oldukca inş acılmanda olur.. Kanaman vs olmadıgı seni zorlamadıgı sürece evde cek zaten sabaha gidiceksin dra..
Kahverengi leken öuhtemelen muayenedendir..
Allahım bianönce hayırlısıyla senide kurtarsın..
Seninde güzel haberini alalım artık...
Bak hümeyrada dogurmus:)))
Allahım dogum bekleyen arkadaslarımıza yardım etsin.. Saglıkla alın kucaklarınıza inşallah.. Hümeyra bebişin inş cıkar hemencik küvezdn...sütün bol olsun...
İnşallah canım benim tavsiyelerinizi alırım :) bi bebek var hastaneyi ayaga kaldırıyo su an hep agliyo
benim balim ne yapıyo acaba aşağıda

minione minione nasılsın canım gittiniz ki hastaneye

CaniM gozunaydin bebeğini dogurmussun Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş. Yazılarınızı takip etmeye çalışıyorum ama göremedim bebisinn ne zaman çıkacak kuvozden? Senin durumun Nasil agrin sizin var mi? Bir de bu solunumun hızlı olması neden kaynaklaniyormus?

minione minione nasılsın canım gittiniz ki hastaneye
Saat 5 e dogru sancilarim cok siddetlendi 5 dk bir oldu,acile geldik nobetci dr sezeryana girmis hmn nst ye girdim kakp atisi var cit hareket yok,sancilarim
Surekli 45 deydi tabi ama cok korktukk ebede korktu bebegi dedim galiba kaybettim,korkudan sancilarim kesildi,hmn sekerli su serum taktilar, ahh o dk ck kizdim kendime sezeryan olmadim diye sucladim:KK43: sonra cok sukur duzeldi hersey,ama sancilarim 5 dk da bir vurmasina ragmen nobetci dr doguracak kdr bi durum degil dedi eve yolladi ama gitmedikhastanede dr u bekliyoruz,sancim 5 dk bi geliyo halen

sadece bol bol yürüyüş yapıyorumm biz mi çok stres yapıyoruz acaba eşim o kadar rahat ki bebek geleceği saati biliyor rahat olsana diyor belki de stres baskı geciktiriyordur ama nasıl Olmayayım günde 30kişi arayp msj gönderiyor
birtek senin eşin degil benimki de ayni hic o modda degil . bendede bir gec kalmislk hissi var anlatamam . cok sabirsiziz sanirim biz biran once sonuca ulasalm istiyoruz :)

Sabah 9.30 da tekrar muayene oldum açıklık yoktu yumuşama. Vardi 2.saat falaj suni verecem ona göre. Davranacam dedi
gittik doğumhaneye 10.20 de lavman oldu kan aldılar 4 tüp dedim ben kan alinca kötü oluyorum alinmasi gerek. Dedi
suni sancı verilecek odaya geçtik yattim nst ye bağlandim daha sanciyi vermeye baslamadan benim başım döndü Tansiyonum düştü baygınlık gibi birsey geçirdim sonra bebegin Kalp.atislari cok zayıfladi
ben kendime geldim serumla o gelmedi 40.a.dustu acil.sezeryana alındım hersey 1 saatte bitti spinal.anestezi oldum 11.32.de.kizim.geldi
Su an Kuvez de maalesef solunumu.cok hizli oldufu için bende kendime geliyorum o.asagidayken agrim var ama dayanilmiycak gibi değil 3 kere kalktim yürüdüm 8 den beri... sütüm gelmedi daha hosaf falan başladım içmeye gelir inşallah
dua edin bizlere
Allah sag salim evinize gitmeyi nasit etsin canim . sezeryanda sutun gec geldigini biliyruz o yuzden cabini skma hic cok gecmis olsun , gözun aydin

Saat 5 e dogru sancilarim cok siddetlendi 5 dk bir oldu,acile geldik nobetci dr sezeryana girmis hmn nst ye girdim kakp atisi var cit hareket yok,sancilarim
Surekli 45 deydi tabi ama cok korktukk ebede korktu bebegi dedim galiba kaybettim,korkudan sancilarim kesildi,hmn sekerli su serum taktilar, ahh o dk ck kizdim kendime sezeryan olmadim diye sucladim:KK43: sonra cok sukur duzeldi hersey,ama sancilarim 5 dk da bir vurmasina ragmen nobetci dr doguracak kdr bi durum degil dedi eve yolladi ama gitmedikhastanede dr u bekliyoruz,sancim 5 dk bi geliyo halen
Allah yardım etsin cnm ins çabuk dogurursun sağlıkla.. @sevilyigit33 gözün aydın çok sevndm fairytale0713 fairytale0713 hayırlı olsun tez zamanda evinizde olun ins

B ,.

bu mesajdan sonra hast.gittik 10..30 ta sancim geldi 5 dk bir dr bktii 4 cm acilma var yat dedi sancini cek sabaha dogurursun saat 8.35 te normal dogumla kizimi kucagims aldım çok zor oldu ama cok sikur iyiyiz
gözün aydın cnm doğum hikayenin bekliyoruz

bilge1eren bilge1eren canım yeni gördüm mesajını telden alıntı yapamıyorum her mesajı göremiyorum doğdu miniğim 17 gün oldu

sende bugün dr a gidiyormuşsun inşaallah açılman başlamıştır suni sancı açılma olmayınca fayda etmiyor zaten ama suniden korkma ben suni sancıda aldım bana çok zor gelmemişti herkese zor gelmeyebiliyor canım

AngelHeart AngelHeart canım fanfini işe yarıyor diyorlar hep:) yap gitsin ama korunma olsun enfeksiyon olmaması için

fairytale0713 fairytale0713 canım hayırlı uğurlu olsun bebeğinde sende bir an önce toparlanırsınız inşaallah bol bol sütün olsun bebeğin memeni cokur cokur fairytale0713 fairytale0713 canım hayırlı uğurlu olsun bebeğinde sende bir an önce toparlanırsınız inşaallah bol bol sütün olsun bebeğin memeni cokur cokur fairytale0713 fairytale0713 canım hayırlı uğurlu olsun bebeğinde sende bir an önce toparlanırsınız inşaallah bol bol sütün olsun bebeğin memeni cokur cokur fairytale0713 fairytale0713 canım hayırlı uğurlu olsun bebeğinde sende bir an önce toparlanırsınız inşaallah bol bol sütün olsun bebeğin memeni cokur cokur emsin

canım sağdığım sütü vermeden önce emzirmeye çalışıyorum homurdanıyor sonunda yaygarayı basıyor

az önce şey denedim önce sağdığımdan verdim sonra mememi ağlamadan emdi keyif kahvesi gibi:) birde böyle deniycem olur inşaallah

20 Ocak'ta gece 12de sezaryanla kızımız dünyaya geldi. Ilk bebek olunca baya perişan olduk. Süt ilk gün geldi sonra gitti mama veriyoruz şimdilik, bugün pompa alacağız almamıştık önceden. Çok zormuş anne olmak. Dikişlerim acıyor. Bebek çok tatlı maşallah. Herkes bizde kaldı dün annem kv kp yardım ettiler çok iyi oldu. İnş sütüm gelir.

Allah yardım etsin cnm ins çabuk dogurursun sağlıkla.. @sevilyigit33 gözün aydın çok sevndm fairytale0713 fairytale0713 hayırlı olsun tez zamanda evinizde olun ins
Arkadaslar dua edin bsna 1 de sezeryan oluyorum,3 gundur cektigim agrilar sonucu 0 acilma,bebk kanala cok inmemis,ve kanli akinti geldi mecbur kaldik anliycaniz,dua edin lutfen bize

X