2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Cok gecmis olsun canım benim inşallah bi an önce düzelir kuzucuk

Inşallah açılman olurda sezaryene gerek kalmaz canim hayirlisi olsun senin için

Bizim de aynı canım. Vajinal tabletle doğumu başlatırız dedi. Her gün yürü dedi. İnşallah kendi gelir müdahalesiz bebeklerimiz.

Daha günü gelmeyenlerin doktorlari cok acele ediyorlar bence bakin 41 oldum bugün daha yeni karar verdik sezeryan aşamasına normali denesinler bi sorun yoksa hala bi ümit sancım gelir diye bekliyorum
Üzüldüm bugün biraz sezeryan olacağım için çünkü 0 açılmaydi hala sabah.. annem de ne yapalım dedi keyfi birsey değil bu 41 bitti doktor ne derse o diye
bakalım sabaha kadar Allah im bi kuvvet verirse açılırsak
sezeryan epidural olacakmış

allah yardımcınız olsun cnm,hakkında hayırlısı artık,şimdiden çok kolay hafif ağrısız bir doğum diliyorum,sağlıkla bebeğini kucağına alman dileğiyleee

inşallah bu gece açılman ve sancın olur normal doğurursun ama olurda sezeryan olursanda hiç üzülme cnm hayatın boyunca en azından keşke demeyeceksin,sen elinden geleni yaptın,sonuna kdr bekledin,kısmet böylemiş diycez artık

Evet canim benim aynen
Normalden cok korkuyordum ya ben artık varya ne olursa olsun gelsin de demeye başladım komedi gibiyim
acıkligima bakarken hiç agri hissetmedim bu sefer

İnşallah tatlım 3550 gram olmus kızım
bakalım normal olursa nasil çıkaracam gerci millet 4000 i 4200 u çıkartıyor
benim de dün 3.750 dedi doktor canım ama +-300 yanılma payı oluyormuş. Çıkarsın kolayca. Benim doktor 5,5 kilo normal doğurttum dedi.

Kızlar doğumu yakın olup beklemekten bıkanlardanım 2.5 yaşında ni kızım var ve hiç halim yok psikolojim aşırı derece bozuldu. .boşa yaşıyomuşum hissiyle geçti bu gün..zaten gurbette yanlızım napcam bu kafayla bebeğimle nasıl ilgilenicem

Çok geçmiş olsun Allah ım şifa versin bi an önce kavuşursun inş meleğine...

Hayırlısı olsun inşallah, kendi istekleri ile gelirler artık. Doktorun suni sancı seçeneğini neden hiç sunmadı acaba? Ben soruyorum biraz daha inmiş mi kanala yerleşmiş mi diye onlar bir kriter değil diyor, burada okuyorum artık herkes her muayenede açılma kontrolü oluyor, bana 1-2 cm ler bir kriter değil diyor onu da kontrol etmiyor. Doktordan doktora nasıl bu kadar değişiyor? Mesela 40. Haftadan sonra bekletme süresi de doktordan doktora değişiyor. Bizimki 41'i buldurtmayacaktı bile 40+6 son gün dedi. Biz de 40+5 e karar kıldık.

benim doktorumda suyu ii ise hareketlerinde ve kalp atışlarında sorun yoksa beklemeye devam 41 in sonuna kadar bekleriz ama sonrasında riske atmayız dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…