2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hiç açılma olmadığı için suni bi ise yaramıyo

Her yerde fix bu karakterler demekki, bu haftalar gelince ortaya çıkıyorlar Bana da gününü mü bilmiyosun demeye başladılar yoo biliyorum planlı bebek muhabbetine girince de tedaviyle mi oldu diyen bile çıktı ya sabır
Ay herkescikler dogurdu cok az kisi kaldik en son kim doguracak diye hep merak icerisindeydim bu gidisle kesin ben olcam gerci gunum var daha benim@hera^^ bugun sezaryeni vardi napti acaba haber var mi?
Bana da ben olcam gibi geliyodu neyse yanlız değilmişim

Kızlar küçük abdestimi yaparken zorlanmaya başladım, hemen gelmiyo azar azar geliyo sonra prostatlı gibi Doğum belirtisi veya bebeğin kanala girme göstergesi filan olabilir mi böyle birşey yaşayan oldu mu

41 kere masallah:)

benimkide aynen öyle gerçi en son gün 28 ocak dedi yanı haftaya çarşamba,bugun 40+2 isem haftaya 41+2 sanırım son gün o gün dedi,kanala inmesi onun için çok önemliymiş,halbuki kaç kişiden cvp aldım kanala inmemiş daha 2 hafta var denılıp o gecesi doğuma girmişler,iyice benm moralim çok bzuldu yalnız,cmt den beri şu çektiğim kasık sancısı artık dayanılmacak kdr,iltihap çıkıyor bugune kdr ağır ilaç vermedim dıo dün verdiği hap 200 mg,3 hafta önceki 500 mg dı,o geçirmediyse 200 mg hap nasıl geçircek anlamadım valla,az evvel küveti sıcak suyla doldurdum içine girdim dedim belkı ıdrar yollarına faydası olur doğum başlar,çıktım duş aldım kasıklarım a daha beter ağrılar girdi,yaramadı galiba dün sabahdan beri ilaç içtim bu akşam 4.cüyü ,hiç fayda etmedimi anlamadım valla

kizlar her gece sabaha karsi sanci cekiyorum yaklasik iki uc saat ve sık araliklarla ama sonra geciyor sizde de oluyor mu ?

Kizlar dun sabah sezeryan oldum
Ve sutum.hala yok
Bebek ise hic emmiyor o kadar ugrasiyoruz agzinda tutuyor
Makine ile sut sagiyorum 15 dk da 1 damla geliyor.
Ne yapacam ben
Allah'im tez zamanda emer, bol sutun olur insallah. Canim eltim de sezeryanla dogum yapmisti. Kayinvaliden posasiyle falan kayisi kompostosu yapmisti. Eltimin dedigine gore koca bir bardak ictikten sonra hemen etkisini goruyormus. Bol bol komposto, su, meyve suyu icti, sutu cogaldi onunda. O da ilk zamanlar sagiyordu ve her sagim oncesi buyuk bardak komposto icti. Sen de daha cok sivi gida almaya calis, insallah bir iki gune cogaliverir.

Gunaydin bayanlar,sabaha kdr kivrandim kasik agrisindan,dayanamadik 5,5 ta acile geldik,nobetci dr nst istedi,duzenli 40-50 lerde sancim cikti,alttan bakti aciklik yok ama yumusama var dedi,bu agrilarin idrar yolu enf ilgisi yok dedi,dogum basliyo dedi bebekde kanala yaklasmis,yatisimi verdi neye dayanarak bunu soyledi bilmiyorum ama sen dedi muhtemelen doguramazsin,sezeryan olursun 12 gibi dedi,bos oda yok bu arada 12 de bosalicakmis,bekliyoruz ama bnm halen icimde bir umut kendi dr um 8 bucukta bakicak onun kararina daha cok onem veriyorum ,dua edin kizlar,hakkimda hayirlisi olsun artik

Biz de 40+4 e kadar beklicez sanırım.
Hakkında hayırlısı olsun canım. Rabbim yüzünü güldürsün. Kolay doğumun olsun inşallah.

Allah yardımcın olsun canım. Sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın inşallah. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Günaydın kızlar,
Kontrol için çıkacağım az sonra. Hiç bir farklılık hissetmiyorum.yürüyüşlerim fayda etmedi herhalde. Yine elim boş eve dönecek gibiyim oğluşum uyuyor şimdi. İnşallah nst ye kadar uyanır:)

Umutsuzluğa kapılma canım. Rabbim ol dedimi oluverir. Bebiş te uyanır birazdan.

kizlar her gece sabaha karsi sanci cekiyorum yaklasik iki uc saat ve sık araliklarla ama sonra geciyor sizde de oluyor mu ?
Oluyo cnm ben onu 2 haftadır yaşıyorum .Dr um yalancı sancı doğuma hazırlık diyo bi gün gerçek sancı ya dönecek ama ne zaman...

hakkında hayırlısı olsun canım. Hayırlı haberlerni bekliyoruz . İnşallah istedigin gbi bir dogum olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…