2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bakalım bu bir türlü doğuramama stresi daha ne kadar sürecek? Doktora gittik sabah 40+3 olduk hala hiçbir belirti yok. Hareketleri iyi, suyu normal ama sancı sıfır. Kaka yapma riski hep var zaten illa kendi sancımı bekleyeyim diye böyle bir riske daha fazla giremeyeceğim. Doktor en fazla Cuma gününe kadar bekleriz dedi. Annemle eşim Perşembe de karar kıldılar, bana çok da yorum şansı bırakmadılar. Doğum süreci şayet uzun sürerse ertesi günü de iş günü olsun ki tüm doktorlar hastanede olsun istedik. Çünkü bizim çocuk cerrahı ile de işimiz var. Perşembeye kadar doğmazsa suni sancı verilecek, o da çok geriyor. Ufak tefek araştırma yaptım ama çok da fazla okumak istemiyorum. Olumsuz şeyler okudukça daha çok stres oluyorum.
fairytale0713 fairytale0713 senden güzel haberler bekliyoruz.

Doğum yaptim Allaha şükür kizlar
Minik.kizim 2850 gr 48 cm sabah 9.10 da doğdu
Genel anezsteziyle doğum yaptim
10 gibi de ben uyandim odaya geldim
İlk 2 saatim çok sancili geçti
Allaha şükürler olsun bebegim saglikli
Su an tek sorunumuz mememi tutmuyor.
Emziramedim doğru düzgün hic. Sutum de fazla gelmedi. Daim arkadasimin sut sağma makinesini getirdi. Gündüz sagdim 3-4 damla geldi. Simdi yine sagacagim.

İnşallah bu emme problemini de cozebilirim
Gözünüz aydın cnm :) ne güzel miniğine kavuştun darısı bizlere inşallah :)

Bakalım bu bir türlü doğuramama stresi daha ne kadar sürecek? Doktora gittik sabah 40+3 olduk hala hiçbir belirti yok. Hareketleri iyi, suyu normal ama sancı sıfır. Kaka yapma riski hep var zaten illa kendi sancımı bekleyeyim diye böyle bir riske daha fazla giremeyeceğim. Doktor en fazla Cuma gününe kadar bekleriz dedi. Annemle eşim Perşembe de karar kıldılar, bana çok da yorum şansı bırakmadılar. Doğum süreci şayet uzun sürerse ertesi günü de iş günü olsun ki tüm doktorlar hastanede olsun istedik. Çünkü bizim çocuk cerrahı ile de işimiz var. Perşembeye kadar doğmazsa suni sancı verilecek, o da çok geriyor. Ufak tefek araştırma yaptım ama çok da fazla okumak istemiyorum. Olumsuz şeyler okudukça daha çok stres oluyorum.
fairytale0713 fairytale0713 senden güzel haberler bekliyoruz.
Bnmde sonumu yazmissin sanki:KK43: hic umidim yok bugune sevinebildigim tek iyi haber 10 gun once 90 kg iken bugun 88 geldim su durumda top 19 kg almisim

Kizlar ben de persembe sezaryen olucam rabbimin yardimiyla. Ama bana hic bisey denmedi yani anestezi uzmaniyla gorustum falan ama ac gel tok gel demedi ojelerini sil demedi. Bugun manikur pefikur yaprircam da tek parmagi mi siliolar yoksa hepsini mi ? Ac mi olmaliyim?

Canlar Merhaba.ne guzel doguran anneler var hayirlisiyla.pek okuyamadim.
yarinda Allahin izniyle sabah 8.30da bende kizimi kucagima alicam.sezeryan ile korkuyorum o yuzden tercih ettim Allah utandirmasin insallah pismanlik duymam.Girebilirsem eger durumumuzu haber veririm.bize dua edin nolur. .Bu arada kizim gecen hafta pzt 2940 di geçtiğimiz cumada 2800 dedi ama bugunde ozelde 2300 civari dedi ama benim cihazm geri olcuyo 200 gr hata payi olur dedi 2500 dedi doktorda cok iyi doktor olcumleri tam tutturuyomus saglikli olsunda Allahin izniyle baska bise istemiyorum.sizleride dua edicem Allahin izniyle..
Allah yardımcınız olsun inşallah bebişine sağ salim kavuş bol bol süt olsun miniğine :)

minione minione canım senin bebek geliyor güzelim kilo vermek doğumun en büyük habercilerinden biri:) birde abur cubur şeyler yemek istersin@minione canım senin bebek geliyor güzelim kilo minione minione canım senin bebek geliyor güzelim kilo vermek doğumun en büyük habercilerinden biri:) birde abur cubur şeyler yemek istersin@minione canım senin bebek geliyor güzelim kilo ve

Günaydın kızlaar kontrolden geliyoruz benim oğluşum da yerini seviyor cuma nst için kontrole gideceğiz sonra p. Tesi gideceğiz. Geçen kontrolde önümüzdeki cuma için sezeryan olabilir gibi konuşmuştu şimdi bekleyebiliriz dedi, iyi oldu doğum modundan çıktım çok fena gezesim var :KK73:

ozlmsd ozlmsd senle benim doğum öncesi hiç denk gelmedik sanırım

hiç açılman yokken suni sancı alma sakın canım boşa almış olursun fayda etmez

Kizlar ben de persembe sezaryen olucam rabbimin yardimiyla. Ama bana hic bisey denmedi yani anestezi uzmaniyla gorustum falan ama ac gel tok gel demedi ojelerini sil demedi. Bugun manikur pefikur yaprircam da tek parmagi mi siliolar yoksa hepsini mi ? Ac mi olmaliyim?
Saglicakla minigini kucagina al cnm insallah.....Darisi basimiz insallah...

minione minione canım senin bebek geliyor güzelim kilo vermek doğumun en büyük habercilerinden biri:) birde abur cubur şeyler yemek istersin@minione canım senin bebek geliyor güzelim kilo minione minione canım senin bebek geliyor güzelim kilo vermek doğumun en büyük habercilerinden biri:) birde abur cubur şeyler yemek istersin@minione canım senin bebek geliyor güzelim kilo ve
Yaaaaa sahimiiiii ayyy insallahhhh:KK68::KK68::KK68: her dk hemde abur cuburrrr bogazim bos durmuyorkiii

Meraklii Meraklii canım aç gideceksin bana 12 den sonra yeme su bile içme dedi dr toplam 8 saat açlık lazım

benim verdiğim tarifi mutlaka yap gaza rahar çıkarsın

kizlar 15 de bebislerimi kucagima aldm.cok kucukler.2000 kizim 2700 oglum dogdu.dogum sonrasi rahdi evimizdeyiz sükur.
gozunaydin cnm gule gule buyut saglikla... @sarfansari canim minik kokulu kuxuna saglikli bi omur sutun gelir hic korkma .bebegin azcik minuk oldugundan cenesi yorukur zamanla emecektir Allah kolaylik sabir versin

ve kilo topigimize bugun neler yedigimi yazayim hepinizi opuyorum bilgi ve yorum bekliyorum kizlar

image.jpg
Epeydir yeni bir tasarim yapmiyordum:KK45:
Buda doguma ramak kala yaptigim kolonya sisemiz :KK69:

Gunaydin kizlar biliyosunuz pazar gunu normal dogum yaptim, dikislerim var, buyuk abdest konusunda endiseliyim, sivi agirlikli besleniyorum ama cekiniyorum yapnaya, lavman geldi aklima zarar verir mi yapsam?
Aynu durumu bende yasadim canım. Hatta ilk 4 gün çıkamadım, o yüzden bol bol hosaf içtim, kayisi gun kurusu uzum incir vardı icinde, 4. gun cok rahat cikabildim cok şükür. Ama bu durum seni cok zorluyorsa bir druna sor istersen.

MerhabA kızlar benim moralim çok bozuk Oğlumu dün akşam yoğun Bakım ünitesine aldılar kanında mikrop çıktı 1 hafta kalacakmış antibiyotik tedavisine başladılar Oğlumu bırakıp gelmek Zırunda kaldım neyse daha fazla canınızı sıkmıyım haber vermek istedim herkese çok teşekkür ederim anladım ki Süs püs hikayeymiş keşke kucağımda eve gelebilseydim

X