2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
ozlmsd ozlmsd canım inşaallah bebeğin iyidir doğduktan sonra müdahaleye gerek kalmaz Rabbim şifa ozlmsd ozlmsd canım inşaallah bebeğin iyidir doğduktan sonra müdahaleye gerek kalmaz Rabbim şifa ozlmsd ozlmsd canım inşaallah bebeğin iyidir doğduktan sonra müdahaleye gerek kalmaz Rabbim şifa ozlmsd ozlmsd canım inşaallah bebeğin iyidir doğduktan sonra müdahaleye gerek kalmaz Rabbim şifa versin

ozlmsd ozlmsd canım inşaallah bebeğin iyidir doğduktan sonra müdahaleye gerek kalmaz Rabbim şifa ozlmsd ozlmsd canım inşaallah bebeğin iyidir doğduktan sonra müdahaleye gerek kalmaz Rabbim şifa ozlmsd ozlmsd canım inşaallah bebeğin iyidir doğduktan sonra müdahaleye gerek kalmaz Rabbim şifa ozlmsd ozlmsd canım inşaallah bebeğin iyidir doğduktan sonra müdahaleye gerek kalmaz Rabbim şifa versin
Âmin canım Allah razı olsun... Allah hiç kimseyi evladı ile (özellikle sağlığı) sınamasın...

MerhabA kızlar benim moralim çok bozuk Oğlumu dün akşam yoğun Bakım ünitesine aldılar kanında mikrop çıktı 1 hafta kalacakmış antibiyotik tedavisine başladılar Oğlumu bırakıp gelmek Zırunda kaldım neyse daha fazla canınızı sıkmıyım haber vermek istedim herkese çok teşekkür ederim anladım ki Süs püs hikayeymiş keşke kucağımda eve gelebilseydim
Allah şifasını versin inşallah canim . En kısa zamanda pasan iyileşirde evinize hep beraber donersiniz inşallah. Senin için dua edicm.

Kizlar kizim bu sabah 09.07 geçe 2670 gr 48 cm olarak dünyaya geldi.Allahima şükürler olsun.Darisi sizlerin basina.Ama korkudan dua falan edemedim.cok korktum dun gece den beri taaki ameliyattan cikana kadar.sutumuzde geliyo simdilik.dogal olarak agrim var 6da ayaga kaldiricaklar simdilik bizden haberler boyle...teyzeleri kizim kocaman öpüyo sizleri..

MerhabA kızlar benim moralim çok bozuk Oğlumu dün akşam yoğun Bakım ünitesine aldılar kanında mikrop çıktı 1 hafta kalacakmış antibiyotik tedavisine başladılar Oğlumu bırakıp gelmek Zırunda kaldım neyse daha fazla canınızı sıkmıyım haber vermek istedim herkese çok teşekkür ederim anladım ki Süs püs hikayeymiş keşke kucağımda eve gelebilseydim
Allah şifa versin canım. Çok üzüldüm. En kısa sürede toparlanıp yuvasına döner inşallah evladın:KK43:(

Kizlar kizim bu sabah 09.07 geçe 2670 gr 48 cm olarak dünyaya geldi.Allahima şükürler olsun.Darisi sizlerin basina.Ama korkudan dua falan edemedim.cok korktum dun gece den beri taaki ameliyattan cikana kadar.sutumuzde geliyo simdilik.dogal olarak agrim var 6da ayaga kaldiricaklar simdilik bizden haberler boyle...teyzeleri kizim kocaman öpüyo sizleri..
Gözünaydın olsun. Sağlıkla büyüt bebeğini. Allah hayırlı evlatlardan eylesin...

Merhaba ocak anneleri,
Aralik 27 beklenen dogum tarihi olan kuzum uzatmalari oynayarak ocak 1 de aramiza tesrif etti. :) Öncelikle 40. haftasinda olan ve normal dogum isteyen annelere sabretmelerini oneriyorum. Kuzunuz gelecegi zamani biliyordur, endiseye kapilip da hemen sezeryan ihtimaline yonelmeyin.
Doğum sancilarim gece 2 gibi cosunca hastaneye gittik. Muayenede 6 cm acikliga ulastigim soylendi. Yatisim yapildi. sabah altidan sonra sancilar siddetlendi. On ceyrekte kizimi kucagima aldim cok sukur. :) Dogum sonrasi dikislerim olmasina ragmen kendimi o kadar iyi hissediyordum ki sezeryan olmadigi icin bir kere daha sukrettim.
Ama bir annenin en buyuk sinavinin dogumdan sonra basladigini anlamam cok surmedi. EMZİRMEK!!!!
Bebegimin bir turlu memeyi tutamamasi ve sutumun henuz gelmemesi nedeniyle ilk iki gun mama vermek zorunda kaldik kuzuya. Sonrasindaki on gun tam bir kabustu. Sutum var, goguslerim tas gibi olmus, surekli sagma makinelerindeydim...Bebise kasikla o sutleri icirmeye calisiyoduk. Gogsumden sut dokerek memeyi kaptirmaya calistik bir sure. Ama nafile. Deli gibi ac olan kuzum meme yaklastirdigimda yaygarayi basiyordu. izlemedigim video, okumadigim forum kalmadi. Sonrasinda beni dogum yaptigim hastaneden aradilar. Hastanenin ucretsiz anne bebek egitim hizmeti verdigini, bunun icin bir hemsireyi eve gondereceklerini soylediler. Cok sevindim. Sevindigim kadar da varmis. Hemsire benim on gunde basaramagimi iki dk da basardi ve memeyi kuzumun agzina tikti :)) Bebek oyle kuvvetli emiyordu ki sevincten aglayacaktim. Meger yontemim yanlismis. İlk olarak icimden hastanedeki hemsielere soylendim. Meme ucunuz yok silikon uc alin dediler. İki cesit meme ucu aldik, bebegim bi kere bile ememedi onlarla. Meme ucuyla olayin hic alakasi yokmus. Zaten komple kavriyor kahverengi kismi bebegin agzi. Uc bebegin agzina gore sekilleniyor zamanla. Benim gibi sorun yasayan anneler varsa onerim bir danismanlik hizmeti almalari. Ben bu hizmet ayagima gelmeseydi bagli oldugum saglik ocagina gidip yardim almayi dusunuyordum.
Allah dogumu henuz gerceklesmemis olanlarin bebislerini saglikla kucaklarina almayi nasip etsin. Gereceklesenlere de buyuturken kolayliklar ve sabirlar versin.
Bebek icin ugrasanlari da hayirlisiyla bebek sahibi etsin insallah!
Canımmmm çok sağ ol ne güzel yazmışsın. Doktorum sezeryan dese de ben önümüzdeki hafta ortasını beklemek isterim. Yarın belli olacak bakalım kısmetimize ne çıkacak???

Allah şifa versin inşallah tez zamanda sağlıkla tekrar birlikte evinize dönersiniz. Dediğin gibi bir insan için en önemlisi evladının sağlığı.

Allah acil şifalar versin canım, ne olur uzulmemeye calis, biliyorum cok zor ama hemen sut etkileniyor, benim kızım da 1 gece sariliktan dolayi yatti, cok uzuldum hemen sutum azaldi, simdi humanayla pompayla arttirmaya calisiyorum. Inşallah bebegin sağlıkla çıkacak sende onun icin güçlü olmalısın.
Birde yeni dogum yapan arkadaslar hayırlı olsun, sağlıkla buyutun bebişlerinizi. :KK36:

Cok gecmis olsun cnm Allah sifa versin

cnm çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin en kısa zamanda oğlunla birlikte eve gelmeni dua ediyoruzzz

Allah şifasını versin inşallah canim . En kısa zamanda pasan iyileşirde evinize hep beraber donersiniz inşallah. Senin için dua edicm.

Allah şifa versin canım. Çok üzüldüm. En kısa sürede toparlanıp yuvasına döner inşallah evladın:KK43:(

Hepinize çok teşekkür ederim çok Sağolun evet benimde sütüm gelmiyor çok az birazdan götürücem lütfen dualarınızı eksik etmeyin Allah'ım hepimizin bebeklerini korusun inşallah

Masallah cnm,hayirli evlat olsun insallah,saglikla evinize gelin insallah

Ah cnm üzülme inşallah oğlun en kısa zamanda evinize döner iyileşir tedavisi var sonuçta öyle düşün allahım dermansiz dert vermesin üzülürsun tabi ama güçlü olki miniğine daha faydalı ol anlar belki bellimi olur .çok geçmiş olsun tekrar .

Ay geçmiş olsun Gözünüz aydın cnm darısı bizlere inşallah :) çok sevindim .

arkadaşlar cumartesisabahı 8:15 te oğlum hasan emir i kucağıma aldım darısı tüm doğumu bekleyen tüm annelere olsun .5 gibi sancım başladı .6 da hastaneye gittim.ilk doğum kadar zordeğildi.darısı sizlerin başına.
Gözünüz aydın cnm ay herkes doğuruyo çok heyecanlıyım ben bayılcam beklerken artık :) :KK66:

X