2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
aslianne aslianne @safransari hayırlı uğurlu olsun sağlıkla huzurla büyütün bebeklerinizi

Meraklii Meraklii sağol canım tavsiye için ben çok kırıldım ve lohusa psikolojisiyle bebeğimin durumuna olan üzüntümle alttan alamıycam inşaallah bir fırsat çıkarda içimden geçeni konuşa@Meraklii sağol canım tavsiye için ben çok kırıldım ve lohusa psikolojisiyle bebeğimin durumuna olan üzüntümle alttan alamıycam inşaallah bir fırsat çıkarda içimden geçeni konuşa@Meraklii sağol canım tavsiye için ben çok kırıldım ve lohusa psikolojisiyle bebeğimin durumuna olan üzüntümle alttan alamıycam inşaallah bir fırsat çıkarda içimden geçeni konuşa@Meraklii sağol canım tavsiye için ben çok kırıldım ve lohusa psikolojisiyle bebeğimin durumuna olan üzüntümle alttan alamıycam inşaallah bir fırsat çıkarda içimden geçeni konuşabilirim

Doğum yaptim Allaha şükür kizlar
Minik.kizim 2850 gr 48 cm sabah 9.10 da doğdu
Genel anezsteziyle doğum yaptim
10 gibi de ben uyandim odaya geldim
İlk 2 saatim çok sancili geçti
Allaha şükürler olsun bebegim saglikli
Su an tek sorunumuz mememi tutmuyor.
Emziramedim doğru düzgün hic. Sutum de fazla gelmedi. Daim arkadasimin sut sağma makinesini getirdi. Gündüz sagdim 3-4 damla geldi. Simdi yine sagacagim.

İnşallah bu emme problemini de cozebilirim
Hayırlı sağlıklı bir bebek olsun inş canım gözün Aydın darısı da bizlere olsun inş

aramızda tam 5 gün varmış cnm benm bugun günüm doldu 40+1 oldum,halen sancı yok halen açılma yok,benm kadar kıpırdak,halen sosyete pazarı gezen avm dolaşan biri olarak bugun bile benm bebeiş kanala inmediyse daha ne yapılır bilemıyorum,ne hurma kaldı ne yürüyüş,ama yürümeye devam edeceğim ısrarla,havalarda yağmur yağmadığı sürece bu hafta full yürüyüş yapmk istiyorum,bu akşamda küvete sıcak su doldurup küvette biraz oturcam,son 1 haftamız işte,beklemedeyiz
Valla ben de ne yapayım bilemedim ya. Kimi ilişki diyo, kimi hurma. Doktor sadece yürüyüş yapabilirsin dedi. Şu anda bebeğim 3.450 grammış. 40 haftayı doldurup üstüne bir de günüm geçerse tosbağa doğurucam sanırım:) hakkımızda hayırlısı olur inşallah. Tez zamanda Allahım bebişlerimize kavuştursun bizi...

iyi geceler herkese gözümden uyku akıyordu süt bile sağmadan yatacaktım burayı okuyunca açıldımiyi geceler herkese gözümden uyku akıyordu süt bile sağmadan yatacaktım burayı okuyunca açıldımiyi geceler herkese gözümden uyku akıyordu süt bile sağmadan yatacaktım burayı okuyunca açıldımiyi geceler herkese gözümden uyku akıyordu süt bile sağmadan yatacaktım burayı okuyunca açıldım:)

doğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cin

Son düzenleme:
Doğum yaptim Allaha şükür kizlar
Minik.kizim 2850 gr 48 cm sabah 9.10 da doğdu
Genel anezsteziyle doğum yaptim
10 gibi de ben uyandim odaya geldim
İlk 2 saatim çok sancili geçti
Allaha şükürler olsun bebegim saglikli
Su an tek sorunumuz mememi tutmuyor. Ay hayırlı olsun maşallah hiç durma sürekli meme vermeye çalış tek çözüm bu Allah kolaylıklar versinhaftaya sıra bende

Emziramedim doğru düzgün hic. Sutum de fazla gelmedi. Daim arkadasimin sut sağma makinesini getirdi. Gündüz sagdim 3-4 damla geldi. Simdi yine sagacagim.

İnşallah bu emme problemini de cozebilirim

iyi geceler herkese gözümden uyku akıyordu süt bile sağmadan yatacaktım burayı okuyunca açıldımiyi geceler herkese gözümden uyku akıyordu süt bile sağmadan yatacaktım burayı okuyunca açıldımiyi geceler herkese gözümden uyku akıyordu süt bile sağmadan yatacaktım burayı okuyunca açıldımiyi geceler herkese gözümden uyku akıyordu süt bile sağmadan yatacaktım burayı okuyunca açıldım:)

doğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cinsel hayatımız bile bitmişti niye böyle oluyor bu adam ben ona bebek doğuruyorum bana minnetdoğum yapanlar ben tekmiyim merak ediyorum eşimle yine aramıza duvarlar girdi buz gibi aramız canım cicim yok isiimlerle hitap ediyoruz ilk oğlumda da öyle olmuştuk cin
Hiç moralini bozma canım çoğu erkek öyle oluyor bence onlarda giriyor lohusalık depresyonuna kızımda eşimde öyle olmuştu şimdi diyorum sakın yapma yapmam diyor çok oişmanım diyor ama görücez diyorum bende en zorunu atlattın hepsi geçicek allahın izniyle bu ara biraz alınganda oluyoruz hiç takma sen sağlıklıdın bebişin oğlun sağlıklı önemli olan bu eşinde düzelicektir sen içini ferah tut allahım evine huzur versin inşallah...

Bebişler gelmeye devam ediyor hoş geliyor :)

Bugün 5. günümüz teyzeler. Doktor randevumuzda bugün ultrasona girdim bomboş rahmimi görünce ağlayacaktım neredeyse. Allahıma çok bugünlerimize.
Oyy ne güzel büyümüş bile annesi sağlıkla büyüsün inşsllah canım darısı bize inşallah...

ahh be eflalim hepsi aynı değildir ama emin ol hiçbirimiz 4 4 lük kocalara sahıp değiliz,tam 3 haftadır sırtımın ağrısından ölücem,şuan bile ağlamamk için zor duruyorum acısından,ben böyle bir ağrı yaşamadım soğukmu aldım,üstüm açıkmı kaldı ,aile hekımım hamılelıkten duruş bozukluğundan diyor ne hap ne bişey veremem sadece masaj öneriyorlar,yalvarıyorum allah rızası için ov dıorum,yemın ederim en fazla 30 sn oda kaşıyor bırak msjı ,ama dıorum baştan savma yapıosun offfff diyor,banane yaa,ayyy ben o hasta olduğu zaman o pis ben gay kremle saatlerce sırtını ovardım,grip olsun göğsüne sırtına vicks sürerim,hele bir gün işyerınde gözüne birşey girdi gözleri göremedi 3 gün boyunca,onu acile yemın ederim sırtımda götürdüm koca adamı,merdivenleri öyle indik,ama bu adam o kdr gaddar acımasız olduki hamıleliğimde bende anlamadım,hastaneye dul kadın giibi hep teeekk gittim,valla doğumdan sonrada hiç ümidimm yok,bundan beter olur yani,ne kucağına alır ne yardım eder,hep merhamet et allahım dıyorum,sevgı saygı ver dıyorum ama odun gelmiş odun gidecek,ama hep kv yüzümden,tek kardeş babasını gencecık yaşta kaybetmiş kadın kocasına tapar,genç yaşta evlenınce hep kocası hukmetmiş kocasınada oğlunada senelrdir hep hurmet etmiş,ıkı buklum köle olmuş onlara,halen ağzına besler,gözünün içine bakar,sonra kalk bizde koca lık beklıyoruz bebek gibi bakılmış erkeklerden:mad:

Canlar Merhaba.ne guzel doguran anneler var hayirlisiyla.pek okuyamadim.
yarinda Allahin izniyle sabah 8.30da bende kizimi kucagima alicam.sezeryan ile korkuyorum o yuzden tercih ettim Allah utandirmasin insallah pismanlik duymam.Girebilirsem eger durumumuzu haber veririm.bize dua edin nolur. .Bu arada kizim gecen hafta pzt 2940 di geçtiğimiz cumada 2800 dedi ama bugunde ozelde 2300 civari dedi ama benim cihazm geri olcuyo 200 gr hata payi olur dedi 2500 dedi doktorda cok iyi doktor olcumleri tam tutturuyomus saglikli olsunda Allahin izniyle baska bise istemiyorum.sizleride dua edicem Allahin izniyle..

yarinda Allahin izniyle sabah 8.30da bende kizimi kucagima alicam.sezeryan ile korkuyorum o yuzden tercih ettim Allah utandirmasin insallah pismanlik duymam.Girebilirsem eger durumumuzu haber veririm.bize dua edin nolur. .Bu arada kizim gecen hafta pzt 2940 di geçtiğimiz cumada 2800 dedi ama bugunde ozelde 2300 civari dedi ama benim cihazm geri olcuyo 200 gr hata payi olur dedi 2500 dedi doktorda cok iyi doktor olcumleri tam tutturuyomus saglikli olsunda Allahin izniyle baska bise istemiyorum.sizleride dua edicem Allahin izniyle..
Allah yardımcınız olsun. Bebeğin de sen de sağlıkla kurtulursunuz inşallah.

Canım sağlıkla kavuşun inşallah allahım yardımcın olsun...

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

Ne mutlu size :) bir kız bir erkek ikiz evlat. Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin. İçinde bir can büyütmek bile bünyeyi sarsarken siz 2 tanesini büyüttünüz. Kötü günler geride kalmış olsun inşallah, bundan sonrası için de kolaylıklar dilerim.
tesekkurler:)ins hepimizi cocuklariyla musmutlu günler bekler

X