2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizlar 2 gündür sürekli kendimi ac hissediyorum yemek yiyorum 1 saat olmadan yine acıkıyorum hep biseyler yeme isteği var sizde de oluyor mu ? Niye böyle oldu ki anlamadım yemeyince de elim ayagım titriyor
Günaydın canım. Elim ayağım titremiyor ama yemek yerken bile hala açım. Yemekler mideme gitmiyor da başka bir yere gidiyor sanki :) evet ben de sendenim.

Günaydın kızlar. Şimdi benim hayalime bakın. Bugün randevum var 10:20 de. Annemi bekliyorum şimdi. Doktor bi bakıyo nst de sancım var. Aaaa bi de ne görsün 4 cm açılmışım. Beni eve göndermiyo doğru doğumhaneyesonra pırt diye Alp imi doğuruyo muşum. Aç tavukum ya, hastanede buğday ambarı. Napim yaaa umut fakirin ekmeği be kızlar :)

Daha dun aksam burada mesaj okurken bugun kucagimda mis kokulumun olacagini tahmin bile edemezdim, 5te geldigim hastanede 9.30da dogum yaptim ruya gibi her sey, detayli anlatirim canlar emzirme seanslarina devam...
Ay ne süper bi doğum olmuş maşallah. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı evlat eylesin. Kolay bakımlı bir bebek olur inşallah. Darısı biz bekleyenlerin de başına...

Cupsin maşallah sana ve bebegine:))
Aslıanne canm hadı bakalım.. Bebişinle gel....
Safransarı bebişin dunyaya gelmiştir coktan... Rabbim cümlemizn bebeklerını analı babalı buyutsun.. Saglıklı huzurlu yzun ömürler versin inşallah
Amin

Ohh maşallah Allah im anali babali büyütsün inşallah darisi başımıza

Günaydın kızlar emziren anneler benim akan sutum kaşıntı yapiyor gogsume sizde de oluyor mu

Hastane yolundyiz bize dua edin bakalım ne diyecek hiç sancim falan yok yine
Benimde yok sirami bekliyorum iste,nst ye bakarmisin 40+1 im su sonuca bakin sanci manci yok,bide idrar sonucum +++pozitif enf nedir bnm bu problemim ya gunde 2-2,5 lt su iciyorum neden kurtulamiyorumki

Eklentiler

• image.jpg
    125,3 KB · Görüntüleme: 80
Benimde yok sirami bekliyorum iste,nst ye bakarmisin 40+1 im su sonuca bakin sanci manci yok,bide idrar sonucum +++pozitif enf nedir bnm bu problemim ya gunde 2-2,5 lt su iciyorum neden kurtulamiyorumki
Canım günlük pes filan mı kullanıyosun, ben hamilelikte bıraktım tüm çamaşırlarımı da pamuklu aldım baya iyi geldi bana

azcık var sancın ama doğum şiddeti değil en az 2gün sürer bakarsın bugün gelir

@mrymmth canım gogus pedı kullan eğer ise yaramadı ise başka markaya geç islak kalmasın sık sık degistir ben wee bayb gogus pedınden hiç memnun kalmadım lansınoh çok iyiydi ...

Bu arada hepinize günaydın doguramayanlar Allah hayırlı zamanda sağlıkla kavustursun sizi ... :) emziren anneler yararlı bol sutunuz olsun ... Bebıslerınız sağlıklı kilolar alsın yarasını kuzularınıza sütunuz ... Biz bugün 28 günlük olduk iki gün sonra aşımiz var bakalım kaç kilo olduk ne alemdeyız masallah bezleri dolduruyor kaka değilde idrar çok önemli günde altı kere ıslatıyorsa sutunuz yetiyor demektir bizim masallah bu ay yetiyor belli ... Ama kızımda sütüm fazla gelir tasardı elbiseler sarı süt lekesi olurdu şimdi onları çıkardım hatta ev içinde onları kullanıyorum.. Oğlumda sütüm akmıyor yettiğini biliyorm ama insan suçluluk hissediyor yemeyi kızımda abartıredım bunda sağlıklı besleniyorum diyet mi yapıyorum diye uzuluyordum sonra da karar verdim benim moralim iyi olsun ki süt de olsun ben dengeli beğenince mutluyum öğütüçü gibi yiyince anlık mutluyum.. Varsin süt çok olup ise yaramayıp akacagına kaliteli olsun yeteri kadar olsun.. Bu arada 80 kiloya düştüm azcık dikkat etmeye başlayınca gün be gün gram gram gidiyor suan 16 kilo almıştım 11l gitti 5kilo da gider ama ben zaten kilolu hamile kaldım bi 6kilo daha gitmeli ... Boy 1 68 kilo 80.1 gr hadi bakalım yediğim şeyleri gün içinde buraya değilde yeni bi topık mi acayim ne dersiniz paylaşalım ocak anneleri sağlıklı besleniyor diye hem süt artirir kaliteli süt yaparız hemde ise yaramayan kilolar gider

Ben de bi doğursam geçicem o topiğe hemen bence kesinlikle öyle bir topiğimiz olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…