2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Evet devam ediyor bes dk ya dustu simdi kuveti doldurdum biraz suda oturup dus alicam sanirim iki saate hastanede oluruz dualarinizi bekliyorum bi daha dogurunca yazarim gibi
Sağlıklı kolay doğum nasip etsin Rabbim ..inş hayırlısıyla kucağına alırsın..

İlk bebegim
Evet,yrn sabh 9 da gidicem
İns hastaneye,bebk masallah hareketli gobegim halen inmedi,poposu bacaklari gogsumun hmn altinda hissediyorum zaten
Hadi hayırlısı cnm .ilk bebekte açılma biraz yavaş ilerler o yüzden sorun çıkmaz inş .bebiş in hareketleri iyiyse korkma inş bişey olmaz..

Ay ne güzel normal dogum yapanlara İmrendim .çatır çatır doguruyorsunuz maşallah.resmen burnu gözü sulu bit hastayım.bsşkz bişeyi yok ama 1 hafta kaldı düzelir inşallah hapşırma sürekli bir de bi uçuk büyük kuru Dudaktan aşağıya doğru .kanama ve kuru. Nasıl geçer dogumda gül olalım dedikçe yarın kontrol nst ve test kilosu 36+4 te 2660 idik mu az .yatın 37+i5. Offf zaman geçmiyor iyilik ve dogum istiyorum. Saçını boyamak istiyordum ama bu soğukta o boyalar kafamı acayip Üşüyorum
Of herşeyden endişeliyim geceleri ter basılyor susuyorum uyuyqmıyorum ne zor ya lohusa sendromum da kapıdadır

Daha dun aksam burada mesaj okurken bugun kucagimda mis kokulumun olacagini tahmin bile edemezdim, 5te geldigim hastanede 9.30da dogum yaptim ruya gibi her sey, detayli anlatirim canlar emzirme seanslarina devam...
Ayy maşallah canım. Dün burda yazışıyorduk. İyi emzirmeler ve darısı başımıza inşallah.

Gecmis olsun canim. Ne kullaniosun peki? Ben augementin kullandim. Biraktim. Oksurk icin levepront kullaniorum ama gecmio kg onemli degil aslinda saglikli olmasi en onemlisi. Takilma kiloya hic. Saglikla dogsunlar biz iyi oluruz rabbin yardimiyla

CAnim ceflax mi ne antibiyotik onu kullanıyorum bugün bitti.parol tabi ki.bide kaşıntı yapti fitil.ama bugün tüm hastaligim geri geldi kafayi yicem öksürük bogaz ciger ne varsa geri geldi öksürük icin bsy vermedi (

Cok cok hem de cok gecmis olsun canim sifa versin rabbim. Ben dahiliyeciye gittim levepront surup icebilirsin dedi gunde 2 defa. Artik buyuk bebeb bisey olmaz dedi. Doktorumuz a sordum al bisey olmaz dedi. Bi sor iatersen. Salgin mi var ne allahim esirgesin

Kizlar nasil sukredecegimi bilemiyorum 00:15te hastanedeydim 01:20 de de kizim dunyaya geldi 6cm aciklikla geldim nerdeyse yolda dogurcakmisimdrum zor yetisti bu kadar kisa ve kolay olmasini beklemiyordum. darisi tum bekleyenlerin basina sizlere cok yazmasam da hep okudum dua ettim takip ettim Allsh hepinizden razi olsun

Inan mıyo rum maşallah size Rabbim sağlıkla büyümeyi nasip etsin.darısı başımıza

Kızlar suyum geldi hastaneye gidiyorum
Allah yardımcın olsun, sağlıkla dünyaya gelir inşallah. Bir uyuduk uyandık neler neler olmuş :)
Bende de geceden beri adet ağrısına benzer hafif bir ağrım var sürekli takipteyim artacak mı diye, ona göre kocamı işe göndermeyeceğim. 2 de zar Zor uyudum, şimdi yine uyandım. Yine yalancı sancı ise bi daha gerçek sancıya inanmayacağım, yalancı çoban misali :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…