2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
selam herkese bugün doğumu olanlara Allah kolaylık versin
doğum bekleyenlere sağlıklı çok kolay doğumlar nasip doğum bekleyenlere sağlıklı çok kolay doğumlar nasip doğum bekleyenlere sağlıklı çok kolay doğumlar nasip doğum bekleyenlere sağlıklı çok kolay doğumlar nasip etsin

Kizlar nasil sukredecegimi bilemiyorum 00:15te hastanedeydim 01:20 de de kizim dunyaya geldi 6cm aciklikla geldim nerdeyse yolda dogurcakmisim☺️drum zor yetisti bu kadar kisa ve kolay olmasini beklemiyordum. darisi tum bekleyenlerin basina sizlere cok yazmasam da hep okudum dua ettim takip ettim Allsh hepinizden razi olsun
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah :) darısı bizlere. .

Yarin sabah 8 de hastaneye gidiyoruz
9 da sezeryana giriyorum kizlar
Genel.anestezi olacagim.
İnşallah aksama doğru kendime gelir teli elime alir gelismeleri haberdar ederim sizi.
Bana dua edin.
Allahım yardım etsin inşallah cnm :) sağ salim al kucağına miniğini inşallah :)

Ya bende dogurmak istiyorummm artikkk:KK61::KK61::KK61:
Hastaneye geldim idrar verdim bu kasik agrisi dogum agrisi falan digil dicek idrar enf dicek:KK61:
Bn doguramicam galiba oglum bnle icimde yasiycak galiba:KK60:
Aynı şeyi az önce ben düşünüyordum kendim için. Ben doğurmayacağıö herhalde biz hep böyle yaşayacağız kızımla diye :):) gece biraz sancı hissedince bi de uykumdan uyandırınca tamam gün bugün dedim ama sabaha kadar uyutmayan ağrılardan sabaha eser kalmadı... Bi de bu kadar bekleyip bekleyip sezeryan olursa ona da üzüleceğim boşuna beklemişim 10 gün önce kucağıma alabilirdim diyeceğim...

miniğim bol kakalı çişli gazlı saat başı süt isteyen bir bebek abisinin tam zıttı

sütü sağdığım için haliyle büyüğe vaktim kalmıyor karnını doyurmak ve tuvaletini yaptırmaktan sütü sağdığım için haliyle büyüğe vaktim kalmıyor karnını doyurmak ve tuvaletini yaptırmaktan sütü sağdığım için haliyle büyüğe vaktim kalmıyor karnını doyurmak ve tuvaletini yaptırmaktan sütü sağdığım için haliyle büyüğe vaktim kalmıyor karnını doyurmak ve tuvaletini yaptırmaktan başka:KK43:

Benimde yok sirami bekliyorum iste,nst ye bakarmisin 40+1 im su sonuca bakin sanci manci yok,bide idrar sonucum +++pozitif enf:KK43: nedir bnm bu problemim ya gunde 2-2,5 lt su iciyorum neden kurtulamiyorumki :KK43:
Geçmiş olsun canım ya ilaç verecekler mi enfeksiyon için? Bu arada nst de üstteki çizgiler bebeğin hareketi alttakiler sancı mı?

Çok heyecanlı olmaya başladı burası. Peş peşe gelen mesajlara bakın farklı farklı kişilerden. Nişanım geldi, suyum geldi, doğum yaptım, doğuma gidiyorum.. :KK48: Ben de yarın öğleden sonra sezeryana giriyorum inşallah. Hepimiz sağlıkla bir alsaydık kucağımıza :KK17:

@Girlboymom canım sen nasıl yetişiyorsun hepsine kiloyu düşünecek halim bile yok doğru düzgün yemek yapamıyorum ki oğlumun yiyeceğini yaparsam ne mutlu
ben en son 8 kilo vermiştim tartılıp göbek fotomu koymak istiyorum ama nerdee

göbeğim beş aylık kaldı:)

yine mesajım saçma çıkmış:)

bizde bugün 14 günlük olduk eşim işe başladı tamamen tek başımayım ve hem ev işi hem iki çocuk çok zormuş

Canim zordur tabi bi yardimci sart kesinlikle. Ben 15 de 1 kadin aliorum zaten simdi annem geldi istanbula yardimci olur sonrasi icin de kadini haftada 1 yarim gune indircem. Baska carem yok. Esim bide yemek duskunudur her aksam ymk ister. Tek cocuk olsa da yapi gereği herseye yetisemeyebilirm diye dusunuorum. Cok takıntılı olmak istemiorum ama toz icinde ozellikle bebis emeklemeye baslayinca herseye yetisemem gibi gelio bilmiorum. Sana cok cok kolay gelsin canim. Kv vs yardima gelmio mu?

Çok heyecanlı olmaya başladı burası. Peş peşe gelen mesajlara bakın farklı farklı kişilerden. Nişanım geldi, suyum geldi, doğum yaptım, doğuma gidiyorum.. :KK48: Ben de yarın öğleden sonra sezeryana giriyorum inşallah. Hepimiz sağlıkla bir alsaydık kucağımıza :KK17:
Herkesin doğurmasını bekliyorum herhalde ben:)

Meraklii Meraklii canım ben yardımcı alamam eşim kabul etmez ki bugün sildim süpürdüm

kv gelirdi ama bir haller oldu gelince surat asıyorum o da sormuyor bile muhtemelen o da bana küstü benim onlara küstüğümü bilmeden konuşmak istiyorum konuyu nasıl açıcam bilmiyorum konuşmazsam çıldırıckv gelirdi ama bir haller oldu gelince surat asıyorum o da sormuyor bile muhtekv gelirdi ama bir haller oldu gelince surat asıyorum o da sormuyor bile muhtemelen o da bana küstü benim onlara küstüğümü bilmeden konuşmak istiyorum konuyu nasıl açıcam bilmiyorum konuşmazsam çıldırıckv gelirdi ama bir haller oldu gelince surat asıyorum o da sormuyor bile muhtemele

mesajım bozuk çıkmış merakli telden olmuyor sana da geçmiş olsun doğumada karar vermişsin hayırlı olsun içine sinmesi önemliydi

Bende cuma günü kısmet olursa çok heyecanlıyım hayırlısıyla inşallah canım bizde alakım kucağımıza...

Aynı şeyi az önce ben düşünüyordum kendim için. Ben doğurmayacağıö herhalde biz hep böyle yaşayacağız kızımla diye :):) gece biraz sancı hissedince bi de uykumdan uyandırınca tamam gün bugün dedim ama sabaha kadar uyutmayan ağrılardan sabaha eser kalmadı... Bi de bu kadar bekleyip bekleyip sezeryan olursa ona da üzüleceğim boşuna beklemişim 10 gün önce kucağıma alabilirdim diyeceğim...
al bendende o kdr cnm,o kdr üzülürümki anlatamam:KK43: keşke 9 ocak d.günümde sezeryan olsaydım der der kafama vururum ben biliyorum kendmi

X